Gebeliğe Hazırlık 2019'a Hamile Olarak Girmek İsteyen Güzel Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Cuma günü canım normal haftasındanda iki hafta ileri den gidiyor sen hangi ay ve gün hamile kaldın biliyormusun tahmin yapalım senin icin :KK66:
Canım sat 23 eylül 2018 benim / dt 27 kasım 1988 benim çift rahim canım ve arada perde vardı haziranda ameliyat olmuştum şimdi doktorum biraz kısalık var biz atalım en azından erken doğumunda önüne geçeriz dedi

Canım sat 23 eylül 2018 benim / dt 27 kasım 1988 benim çift rahim canım ve arada perde vardı haziranda ameliyat olmuştum şimdi doktorum biraz kısalık var biz atalım en azından erken doğumunda önüne geçeriz dedi
Muhtwmelen erkek canım :KK66: doğum tarihine falan gerek yok ilginc ama koca karı takvimi bu bir iki haftaya belli olur inşaAllah

Rahimde düşiklikmü var canım annemede atmışlar küçik kardesime hamileykün sürekli düşük yapıyordu rabbim inşaAllah kucağımıza almayı nasib eder canım çok sevindim senin adına minnaklarla yaşıyoruz beni bu aralar biraz zorluyor can8acıtıyor velet :KK66:

Benim şimdi adetin 2. günü hangi günler ilişki olursa kız olma, erkek olma ihtimali var kız merak ettim. :)

Benim şimdi adetin 2. günü hangi günler ilişki olursa kız olma, erkek olma ihtimali var kız merak ettim. :)
Adetin kaç gün siriyor eğer yumuraman ocağın 20 sinden sonra olursa tek iliski ile yada Bir hafta aralarla iliski olursa kesin erkek olur tabi rabbim bilir ocak 20 den önce ve ocak 20 de dahil sık iliski olursa öncesi ve sonrası kız olma ihfimali yüksek

Adetin kaç gün siriyor eğer yumuraman ocağın 20 sinden sonra olursa tek iliski ile yada Bir hafta aralarla iliski olursa kesin erkek olur tabi rabbim bilir ocak 20 den önce ve ocak 20 de dahil sık iliski olursa öncesi ve sonrası kız olma ihfimali yüksek

30. gün veya 31. gün oluyorum adet. Yumurtlama takibi yapıyorum ona göre deniyoruz 2 3 aydır ama bu ay bakalım nasıl olur. Kayınvalidem gelicek bide 2 3 hafta bizde o yüzden sık bi değerlendirme beklemiyorum ama belli de olmaz, hayırlısı. Gebelik testini çift çizgi göreyimde cinsiyet sonrasına kalsın. :) ilişki oldukca tarih atıyorum zaten bidahaki adete yakın yazarım sana. :KK70:

30. gün veya 31. gün oluyorum adet. Yumurtlama takibi yapıyorum ona göre deniyoruz 2 3 aydır ama bu ay bakalım nasıl olur. Kayınvalidem gelicek bide 2 3 hafta bizde o yüzden sık bi değerlendirme beklemiyorum ama belli de olmaz, hayırlısı. Gebelik testini çift çizgi göreyimde cinsiyet sonrasına kalsın. :) ilişki oldukca tarih atıyorum zaten bidahaki adete yakın yazarım sana. :KK70:
Yumurtlamandada yazarsın catlayınca hormonel bir sirunun yoksa rabbim nasib eder en kısa zamanda inşaAllah

Yumurtlamandada yazarsın catlayınca hormonel bir sirunun yoksa rabbim nasib eder en kısa zamanda inşaAllah

Bildiğim kadarıyla yok canm ama brokoli kürü soğan kürünü deniycem bide testeredisli demiştin evde yok ama bulup alırsam onu da denemeye çalışcam. Perşembe cuma günü biter reglim o günlerde başlıycam ovulasyona atarım canm.

Amin canım herkese. K.b sınavlarım vardı pek giremedim bu hafta bitecek inşallah. Gittin mi naptın hayırlı haberlerle inşallah
Gittim kuzum herseyim temiz cıktı bi sorun cıkmadı climen hormon hapı vermişti sanırım onun sayesinde erken yumurtladım çok şükür bakalım artık beklemedeyim allahın izniyle sende durumlar ne :KK68:

Bildiğim kadarıyla yok canm ama brokoli kürü soğan kürünü deniycem bide testeredisli demiştin evde yok ama bulup alırsam onu da denemeye çalışcam. Perşembe cuma günü biter reglim o günlerde başlıycam ovulasyona atarım canm.
Aktarlarda oluyor canım :)

Kızlar ilk idrarımı yaptım ondan bu yana 2 saat geçti hiçbişey yiyip içmedim 2 saat yeterli mi acaba ki ovulasyon testini yapmak için

Kafam karıştı kızlar ya:KK64: Aytanesii Aytanesii catlamamışmı yani bugun daha koyu çıktı ilk 5dakkada

Eklentiler

• 20190109_123210.jpg
    20190109_123210.jpg
    102,8 KB · Görüntüleme: 30
Kafam karıştı kızlar ya:KK64: Aytanesii Aytanesii catlamamışmı yani bugun daha koyu çıktı ilk 5dakkada

Yeni mi başladın ovulasyon yapmaya canm? Bak benim yumurtlama olduğundaki testimi atayım sana, yumurtlama böyle oluyo silikleşmeye başlayınca çatlamış oluyo.

Eklentiler

• Screenshot_20190109-124602_Instagram.jpg
    Screenshot_20190109-124602_Instagram.jpg
    28,6 KB · Görüntüleme: 31
X