Gebeliğe Hazırlık 2019'a Hamile Olarak Girmek İsteyen Güzel Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Hmm anladm cnm

Canım yani tüplerin dar demi demek istedigin bu böyle birsey duydum saraçoğlundan tüpleri tıkalı yada dar gobi birsey

Sadece rahim.küçuklügü mü yoksa adetlerinde mi sorun adet olamoyormusun ilaçsız net bileyim ona göre bakayım araştırayım rabbim bir yol gösterir elbet

Yok canım adet görmemde sorun yoktu ilaçsız olabiliyordum. Şimdi rahim gelişmesi için ilaç kullanıyorum. Bu ay 6. kutuya başlayacağım. Ovulasyon takibi de yaptım 3 ay boyunca ama tutmadı, bu ay yine takip edicem tabi inşAllah bu defa olur. Bi arkadaş daha mübarek yerlerde hem dua edecek inşAllah hemde hurmadan alcak büyük ihtimal, Rabbim isteyen dileyen herkese tez vakitte nasip etsin kimseyi evlat hasretiyle sınamasın..

Canım yani tüplerin dar demi demek istedigin bu böyle birsey duydum saraçoğlundan tüpleri tıkalı yada dar gobi birsey

Tüpler değil canm rahmin kendisi darmış. Rahim dar olduğu için sperm tüplerden zor geçiyormuş. Rahim geliştirici şeyler bakıyorum bende.

Eet sünnet kız bend eüç kız kardesim ya bidahaki aya olmazsa bu defa takvimle deneriz olmaz mı
Bakalım nasip ya dualarını falan okudum ama rabbimin takdiri bu ay da olmazsa öbür aya ovulasyon testiyle takip eder gün belirleriz aynen kız olursada başım gözüm üstüne evlat sonuçta illa erkek olsun diyerek doğurmak istemiyorum zaten kız erkek farketmez kucağıma alayım da hayırlısıyla o bana yeter kuzum bak bide biz sırasıyla 2 kız 2 oğlan kardeşiz benim kız kardeşiminde aynı sırayla iki kızı bi oğlu oldu benimde aynı sırayla 2kızım oldu acaba diyorum hani bi alakası olabilir mi ki yoksa raslantı mı

Tüpler değil canm rahmin kendisi darmış. Rahim dar olduğu için sperm tüplerden zor geçiyormuş. Rahim geliştirici şeyler bakıyorum bende.
Canım ben döllenme videoları izlemistim simdi bizim sağımozda ve solumuzda yumurtaloklar var ve yumurtalarımız her ay ordan bir yada ikitane yumurtayı kabugundan çıkarip atar ve tüplerin ôzel cekim vakum gücü sayesinde tüplere cekilir burda muhtemelen dar olan senin tüpler tüplere giden yumurta yarı yolu gecene kadar bir hafta vakit geciyor ve rahimden gelen iloşki ile sperm tüplere ilerliyor ama ters yönden ve krtada bulusuyorlat giden spermlerin en hızlı ve sağlıklısı anca ulasabiliyor ve döllenme olursa yumurta bölünerek ilerliyor rahime dogru en son rahime gelip yerleşiyor yani rahimle ilgili sorun varsa anca yerleşme sorunu olabilir

Vakalım nasip art8k canom rabbim ne dilemisse o olur demi biz egleniyoruz surda azıcık

Yumurtlamadan once olan ne oluyor ki Aytanesii
Birşey olmuyor canım yumurtlama o tarihe dek gelorse iyi olur sonucta yumurtlama olmadan döllenme olmaz ha iliski yumurtlamadan ince olmussa vede orda sperm varsa onla döllenir ve ona göre cinsiyet oluşur önemi ondan erken döllenirse hamile kaldıgın zamanda değişir

Vakalım nasip art8k canom rabbim ne dilemisse o olur demi biz egleniyoruz surda azıcık
Aynen oyle canım ya eğlendim valla benim için şuan önemli olan o guzel haberi alabilmek gerisi rabbime kalmış kız erkek hayırlısını nasip etsin rabbim cümlemize

Aynen oyle canım ya eğlendim valla benim için şuan önemli olan o guzel haberi alabilmek gerisi rabbime kalmış kız erkek hayırlısını nasip etsin rabbim cümlemize
Canım şöylede birsey var egerki dogruda çıkıyorsa insanda tuhaf hissediyor ya buna fırsat vermeknistemesemde insanın aklıda kaymıyor degil

Ay hayrlisindsm versin de Rabbim nasipte neyse o zatenn :)
Amin canım sen takib yapıyormusum yapıyorsan banada haber et birde sık iliskibuerine daha isabetli iliskiler olursa ihtimaller yükseliyor dillenme icin bile oy6zden yumurtlama ve çatladığı an cok önemli

Benim bugun ağrılar belirtiler hafifledi dediğim gibi iki giuç gundur vardı dün baya,bi kasık ağrım oldu bugun hepsi birden hafifledi dünü değerlendirdik bi daha ne zaman değerlendirmem lazım acaba hiç böyle denk getirmemiştim çünkü Aytanesii

Canım şöylede birsey var egerki dogruda çıkıyorsa insanda tuhaf hissediyor ya buna fırsat vermeknistemesemde insanın aklıda kaymıyor degil
Tabikide kız şimdi benim için önemli olan hamile kalabilmek hamile kaldım mı da vakti geldi mi cinsiyete kaycak aklım illaki yani bakma,şimdi böyle dediğime

İkigün sonra dene istersen kuvvetlensin spwrmeler cinsiyet icin diyorsan 20 ocak sonrası dene

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…