Gebeliğe Hazırlık 2019'a Hamile Olarak Girmek İsteyen Güzel Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Teşekkür ettim kuzum bakalım buay olmazsa diğer ay gene bakarız hesaplarız
İnşaAllah canım bakakta görek valla tutarsa kendimde deniycem ne yalan diyim şimdi diyette yaparım hepsinide eglencesind ben çok egleniyorum inan hep tutuyorsada nasip tutmuyorsada nasip rabbim ne dilemisse o olur

Akıntı takibi yap ozaman canım iliski ne sıklokla oliyor
Akinti takibi yapiorum cnm belli olmuyor bazen gün asiri bazen ust uste bazen 2 3 gun arayla seffaf akinti geldgndr yumurtlama mi oluyor catlamami genelde o akintidan sonra hic iliski denk gelmiyor bizim oncesinde oluyor hep

Zaten bugunlerde yumurtlama olduysa 20 ocak gibi adet olmam,gerekiyomuş nasip bakalım nolucak

Akinti takibi yapiorum cnm belli olmuyor bazen gün asiri bazen ust uste bazen 2 3 gun arayla seffaf akinti geldgndr yumurtlama mi oluyor catlamami genelde o akintidan sonra hic iliski denk gelmiyor bizim oncesinde oluyor hep
Yakında geldimj akıntın genelde kasok ağrılı gelor bslortilerin hepsi bir araya geldiğind eçatlama oluyor ben kendimde öyle anladm

Aynen bizimde hep öyle denk geldi ya hiç akıntıdan sonraki gunler ilişkimiz,olmadı hiç onu farkettim bende takvimden baktım dün

Yakında geldimj akıntın genelde kasok ağrılı gelor bslortilerin hepsi bir araya geldiğind eçatlama oluyor ben kendimde öyle anladm
Kasığında tek taraflı sızlama olmuşmuydu çatladığında peki nasıl olmultu o gun bidaha,tarif eder misin etmiştin gerçi daha,önce ama

Canım merhaba, benim hamile kalmadan bir önceki ay prolaktinim 22 çıkmıştı ve doktor bu değeri önemsemedi yüksek bir değer değilmiş yani. Üst sınır da 26’ydı hatta. Yani sen bu prolaktini takma bak ben ertesi ay hamile kaldım yüksek değilmiş demek ki. İnşallah senin de bir an önce sağlıklı, hayırlı bir evladın olur

Aytanesii canım benimkine de baksana merak ettim:)) son adet tarihim 5 Kasım. Yumurta 15 Kasım akşamı çatladı. İlişki 11-14-16 Kasım’da oldu.

Aytanesii canım benimkine de baksana merak ettim:)) son adet tarihim 5 Kasım. Yumurta 15 Kasım akşamı çatladı. İlişki 11-14-16 Kasım’da oldu.
hamilesin masaAllah cinsiyetin kız olma ihtimalin yüksek birde sık iliski ihtimali artırıyor canım cinsiyeti belli olur yakında senin haber edersin merak ettim sende

hamilesin masaAllah cinsiyetin kız olma ihtimalin yüksek birde sık iliski ihtimali artırıyor canım cinsiyeti belli olur yakında senin haber edersin merak ettim sende
Tamam canım haber ederim tabii :)) çin takviminde erkek çıkıyor diye ben de erkeğe alıştırdım kendimi:)) hayırlısıyla sağlıklı bir şekilde kucağımıza alırız inşallah bebişleri:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…