Gebeliğe Hazırlık 2019'a Hamile Olarak Girmek İsteyen Güzel Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Aynen kuzum,ben maşallah adet olcağım gun yumurtlama işlemi yeni başlıyo bende bende garibim hamileyim sanıyodum havalara giriyodum güler misin ağlar mısın ama uzın zaman sonra ilk defa buay bu kadar erken yumurtlama belirtileri oldu şaşırdım bende
Yumurtlma tarihin nezamandı onada bakalom ihtimallere :KK66: iliski önerelim bakalım sende tutam ihtimali olacak mı

İlaç kullanma iste canım onlar bozyuyor tamamen benimde adetlerim okadar sancılı olurdu ki hic onun icin doktora sonrasınd agitmedim hormon seviyelerimi iğrenincede rabbim daha iyi bilir deyip doğala yöneldim sonuclarımı ibrahim saraçoğluna gi derdim ordan yinlendirmede yaptılar sen gerekirse her ay hormonlara baktırmalıson prolaktin hala ayno seviyede ise onada kür var sen nye kendini üziyorsun canım benim

Rahim küçüklüğü olduğu için sperm tüplerden geçemediğini söyledi doktor. Gelişmesi için de mecbur ilaç kullanıyorum, 21 günlük bi ilaç bittikten sonra 1 hafta içinde regl olmam gerekiyo regl olduktan sonra da 5. gün tekrar başlamam gerekiyor. Adetim düzenli prolaktin yüksekse evet dediğiniz gibi etkiler. Ne diyim bilmiyorum. Dua edip ağlamaktan başka çarem yok gibi hissediyorum.

25 eylük adetinse ekimin 20 sinden sonra yumurtlamıs olman lazom büyik kızonda ikincide 20 kasım öncesi de kız iliski sıklığı nasıl tek iliski olan zaman varmı :KK66:
İkinci kızımda tek ilişkiyle hamile kalmışım o aralar sorunlarım vardı yumurtlama o bu hiç bi fikrim takibim yoktu zaten 50 60 günde anca adet oluyodum o yızden ihtimal vermiyodum ilk hamileliğimdede hiç bilmiyodum bi haber oyle uğraşıyodum hamile kalayım diye gün aşırı bazen hergun ilişki oluyodu hamileliğimi öğrendiğimde 5haftalıktı kanda

Rahim küçüklüğü olduğu için sperm tüplerden geçemediğini söyledi doktor. Gelişmesi için de mecbur ilaç kullanıyorum, 21 günlük bi ilaç bittikten sonra 1 hafta içinde regl olmam gerekiyo regl olduktan sonra da 5. gün tekrar başlamam gerekiyor. Adetim düzenli prolaktin yüksekse evet dediğiniz gibi etkiler. Ne diyim bilmiyorum. Dua edip ağlamaktan başka çarem yok gibi hissediyorum.
Olmaz öyle birsey sakın deme bakalım ben araştırayım senin durumunu inşaAllah rabbim bu derde de bir derman vermistir hic üzme kendini bu üzmen bile seni etkiler sakın yapma

Cok yüksek degilse yenidir ondan dedim canım :)
İlk kızımda 100000lerdeydi değer kanda 5 haftalık cıkmıştı zaten ikinci kızımda kanda 34.5 çıkmıştı geç döllenme bile dememişti doktor sağlıksız gebelik düşer büyük ihtimalle kendini hazırla demişti

İkinci kızımda tek ilişkiyle hamile kalmışım o aralar sorunlarım vardı yumurtlama o bu hiç bi fikrim takibim yoktu zaten 50 60 günde anca adet oluyodum o yızden ihtimal vermiyodum ilk hamileliğimdede hiç bilmiyodum bi haber oyle uğraşıyodum hamile kalayım diye gün aşırı bazen hergun ilişki oluyodu hamileliğimi öğrendiğimde 5haftalıktı kanda
Canım.ozaman seninkide tuttu :KK66: ben soka giricem az kaldı

Yumurtlma tarihin nezamandı onada bakalom ihtimallere :KK66: iliski önerelim bakalım sende tutam ihtimali olacak mı
Benim dun baya sancım vardı bugun tık yok büyük ihtimal dündü yumurtlama gunum ilk defa sağ kasığım sızladı hissettim biraz akıntım da oldu dün 2 3 gündür kasık ağrısı göğüs ağrısı sızlama bel ağrısı baş,ağrısı oluyodu dün zirvedeydi hepsi bugun kesildi hepsi,birden o zaman,sanırım dündü dimi mantıken ovu testi olsaydı yapcaktım dun bakcaktım

Ne tuttu kiz ne hesapladn sen simdi bnmkini hesapladn mi noldu
Hamile kalınan ay v egün bir takvim varda ona baktım :) bend etutmustu bir kadon erkek bebeknisteyenlere hamile kalacakları günü belirliyormus biri takvim paylasmıştı da o aralıkta yumirtlama zamanoda dek gelirse genelde tek ilişki ile hamile kalanlar gerçi farketmiyor ama kız olma yada erkek olma belorlenebiliyormus

Olmaz öyle birsey sakın deme bakalım ben araştırayım senin durumunu inşaAllah rabbim bu derde de bir derman vermistir hic üzme kendini bu üzmen bile seni etkiler sakın yapma

2 3 doktor da aynı şeyleri söyleyince ilaçsız gelişmiycek gibi geliyor. Avakado geliştiriyormus diye duydum ondan da tüketiyorum arada bi. Geçen sene arkadaş umreden bi hurma göndermişti onuda kullanmıştım ama nasip olmayınca olmuyo demekki. Hurmadan sonra sorunumu öğrendim belkide Allah'ın hikmeti hurmadan sonra belli oldu bilemiyorum.

Hamile kalınan ay v egün bir takvim varda ona baktım :) bend etutmustu bir kadon erkek bebeknisteyenlere hamile kalacakları günü belirliyormus biri takvim paylasmıştı da o aralıkta yumirtlama zamanoda dek gelirse genelde tek ilişki ile hamile kalanlar gerçi farketmiyor ama kız olma yada erkek olma belorlenebiliyormus
Merak ettim kız benimkine baksana bi dün olmuştu ya belki tutmuştur :KK45::KK70:

2 3 doktor da aynı şeyleri söyleyince ilaçsız gelişmiycek gibi geliyor. Avakado geliştiriyormus diye duydum ondan da tüketiyorum arada bi. Geçen sene arkadaş umreden bi hurma göndermişti onuda kullanmıştım ama nasip olmayınca olmuyo demekki. Hurmadan sonra sorunumu öğrendim belkide Allah'ın hikmeti hurmadan sonra belli oldu bilemiyorum.
Sadece rahim.küçuklügü mü yoksa adetlerinde mi sorun adet olamoyormusun ilaçsız net bileyim ona göre bakayım araştırayım rabbim bir yol gösterir elbet

X