Gebeliğe Hazırlık 2019'a Hamile Olarak Girmek İsteyen Güzel Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Deneme yapton mı bir ay daha mı bekleseydin acaba diye düşinmedimde değil ama kendini strese sokacaksan deneme yapma takibte etme :)
Valla dün geceyi kaçırmadım kaçırsam asıl stres yapardım içime dert olurdu şimdilik stres yapmıyorum canım ya kafama koydum bu ay dert etmicem hani sanki korunuyomusum gibi bi ruh halim var şuan ama 1 hafta sonra nasıl olur bilmiyorum artık şimdilik takmayı düşünmüyorum rabbime bıraktım birazda olmamasına alıştım takıntı haline getirmiştim o takıntımdan vazgeçtim çünkü acelem yok çok şükür kızlarım o kadar büyük değil yaşımda oyle o yuzden biraz sakinleşmeye karar verdim ben sabırsız aceleci panik biriyim o yuzden bişeye taktım mı kendimi kaybediyorum sonradan farkına varıp duruluyorum

Bende 3 aydır ovulasyonla takip ediyorum. Adetim düzenlidir ama ilk defa bu ay net gördüm yumurtlamayı 15. günde ve dediğiniz gibi silikleşince çatlamış oluyomuş. O gün degerlendirdik bir gün ara verip tekrar değerlendirdik ama nasip. Bugün yumurtlamadan sonra 17. günüm ve bat 7 8 Ocak. Bugün yarın olmazsam, ki insAllah olmam test yapcam.

Yumurtlamayı ayın kaçıydı gördin canım

Kızlarında hamile kaldığon ayı ve güno hatırlıyormusun birseye bakıcam da :)

Evett canm ilk inşAllah nasip olursa.
İnşaAllah canım cinsiyet merakı varmı icinizde yoksa kız okma ihtimali var hamile kalırsan elimde birtane takvim varda bende tutuyor demin bir arkadaşada yaptım iki kızondada tuttu etrafınızda hamile kaldığı ay ve gün yani yumurtlama bildiginiz varsa beni etiket yapın yada özel.mesaj atın bakalım ben fazlaca meraklandım da :)

Şuan ilk merakım gebelik tutup tutmadığı yönünde. Tuttuysa da eğer kızım olsun isterim ama oğlum olursa da farketmez sağlıklı olsun sihhatli hayırlu evlat olsun yeter. :)

Şuan ilk merakım gebelik tutup tutmadığı yönünde. Tuttuysa da eğer kızım olsun isterim ama oğlum olursa da farketmez sağlıklı olsun sihhatli hayırlu evlat olsun yeter. :)
Aynen bencede bende ilk kız merakı vardı rabbim.nasib etti hamileyim inşaAllah doğurmayı kucağıma almayıda nasib eder

Aynen bencede bende ilk kız merakı vardı rabbim.nasib etti hamileyim inşaAllah doğurmayı kucağıma almayıda nasib eder

Aminn canm sağlıkla kucağınıza alıp hayırlısıyla büyütmeyi nasip etsin Allah. Hamilenin duası kabul olurmuş bizlere de dua et. :)

Aminn canm sağlıkla kucağınıza alıp hayırlısıyla büyütmeyi nasip etsin Allah. Hamilenin duası kabul olurmuş bizlere de dua et. :)
Tabikide ederim canım ne demek her daim hareketlerini hissetmek ayrı bi güzel ve ne olduğunu anlayana kadar ki korkumu anlatamma kızlar çok ilginç ya

Tabikide ederim canım ne demek her daim hareketlerini hissetmek ayrı bi güzel ve ne olduğunu anlayana kadar ki korkumu anlatamma kızlar çok ilginç ya

Arkadaşım hamile şuan 21 Eylülde adet olmuş 13. ve 15. gün yani 3 Ekim ve 5 Ekimde değerlendirmiş. Kız mı erkek mi :)

kızlar çarşamba gideceğim bende ginera bitti..2 gün bekle 3.gün gel demişti.. bakalım ne diyecek çok merak ediyorum.. dua edin lütfen :)

Evet ama doktor kız demiş canm :)
Birde birden fazla ilişki kız ihtimalini de artırıyor bu takvimi yaşlı bir bayan öneriyormus erkek bebek isteyenlere birde iliskide öneriyormuş tek iliski ile olsa belki daha da ihtimal kuvvetlenirdi :) yumurtlama tarihini baz aldım kendimce sık iliski ile kızom oluuor

kızlar çarşamba gideceğim bende ginera bitti..2 gün bekle 3.gün gel demişti.. bakalım ne diyecek çok merak ediyorum.. dua edin lütfen :)
Bende korunma yôntemi olarak ginera kullanmıştım :) hormonel bir bozukluk olursa ama suan olmaz hatta şuan hamile kalman daha yüksel bence kaçorma yumurtlamanı takib edicen mi başka cocugun varmı elimde takvim varda sendede takib etmek isterim :) 4 gün oluyordum ben adet genelde senin nasıl bilmem ama

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…