Gebeliğe Hazırlık 2019'a Hamile Olarak Girmek İsteyen Güzel Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Sonucum daha bugün çıkabildi şükür ki 390 cıktı betahcg şimdi sıra keseyi görmekte nasip olursa haftaiçi gideceğim
İnşaAllah canım benimde kızım olacakmış öyle dedi doktorum bugün ama ayrıntılı ultrasona kadar daha bekliycem emin olmak için :)

Ben göremedim mutlu degilim göreydim mutlu olurdum hethalde :)) nubdan birşey anlamadm zaten erkek çıkarsa sinunda sok geçiririm suan biraey almayım daha ayrıntılıdan sonra bakarız :))
Aynen cnm ayrıntılıdan sonra almaya başlarsın artık yavaş,yavaş bugun göğüslerim ağrıyo başım ağrıyo halsizim 3 4 tane sivilce çıktı kasıklarımda belimde batma oluyo seslerden de acayip,rahatsız oluyorum acaba yumurtlama mı yaklaşıyo ki keske ovulasyon testi alsaydım ya akıntı yok ama bu tarz belirtiler benim her zaman olmuyo bugun biraz şiddetli oldu kendini hissettirdi ya hemen başladım acaba yumurtlamamı ki diye bugun 13. Günü adetimin 5. Gunu temizdim bakalım,buay nolcak rabbim hayırlısını nasip etsin inşallah bana dua et olur mu rüyamdada gördüm dün rüyamda görünce temelli içim gidiyo

Şimdi aklıma geldi ya doktorun verdiği climen hapı vardı ya onu bitir demişti onu içiyorum ya oda bu belirtileri yapabilir dimi

Ederim canım ne demek bencede yumurtlama gibi bekle birgün daha sonra ilişki olsun bence :))

İnşallah cnm ya bakalım inşallah denk gelir bu ay
Ovulasyon kullanıcanmı canım kullansan daha iyi okmaz mı ben bidahakine ovulasyon alıcam erkek bebek isteyenler birşeyler yapnışlar ilgimi cekti en fazla bir buçuk yıl sonra ikiyi düşinürüm gibime geliyor çün kü yaşım şuan 31 fazla geçmeden yaşım riskede atmadan olsun bidaha okmama ihtimalide var dimi

Aynen canım,bencede benimde ikisinin arasında 25 ay var birbirlerinin en güzel arkadaşı oldular ovulasyon almayı düşündüm ama sonradan bu ayda bekleyeyim dedim buay da olmazsa diğer ay alayım dedim bakalım nasip kuzum,ya

Beklemek bazen iyi ama hormonel dengen yerinde iken bırakma boş :) vaktin varsa al

Beklemek bazen iyi ama hormonel dengen yerinde iken bırakma boş :) vaktin varsa al
Alcaktım ama,kapıda ödemeli bulamadım ya var mı bildiğin kapıda ödemeli bi yer n11den buldum güzel 30 tl 6tanede gebelik testi var ama kapıda ödemesi yok

Bi site buldum kağıda,ödemeli ya inşallah kazıklanmam 20laboquik test + 2 erken gebelik testi 29 tl diyodu inşallah doğru çıkar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…