Gebeliğe Hazırlık 2019'a Hamile Olarak Girmek İsteyen Güzel Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ben usutunce oluyordu kasinmam.Belki de usutuyorsunuz farkinda olmadan

Canım yinede bir baktır aman ha mantar cok cins birşey hamilelikte olsa napıcan öyle düşik yapanlar bile var Allah korusun

Canım ister istemez oluyor malesef srn yine bi tesf yaptır ne olur ne olmaz en azından icin rahat olsun gerisi Allah kerim
Daha yeni doktordan geldim,diye götürmez ki eşim kaynanamın bile gözüne battı ne cok doktora gider oldun bu ara diyo

Daha yeni doktordan geldim,diye götürmez ki eşim kaynanamın bile gözüne battı ne cok doktora gider oldun bu ara diyo
Herkesin karışması ne saçma ya srn yinede dikkat et kendine bol su iç belki kendiliğinden geçer krem falan yokmu kaşıntı icin bende birtane vardı cildiye uzmanı sebepsiz kaşıntı için vermişti kaşındığonda birkaçgün sirmüştüm iyi geldi sonrada geçti zaten hamdolsun

Krem var canım travazol mi ne oyle bişeydi

Amin canım inşallah rabbim hayırlısını nasip etsin hakkımızda

Sürekli olmuyo ya arada oluyo anlamadım,bende oldukca kullanayım bari
Dikkat et kendine canım cuma doktora gidicem ufaklık ndler yapıyor içerde bilmiyorum merakla kintrolü bekliyorum bu arada eşim hiç arkandan kilo almad8n diyor sadece göbek ar bir haftadır iyice çıktı :)) 4 ayl8k olduk bu arada

MaşaAllah gözünaydn cnmm dua et bizede lütfenn

Hayirli olsun canim. Rabbim saglikla sihhatle kucagina nasip etsin insallah.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…