Gebeliğe Hazırlık 2019'a Hamile Olarak Girmek İsteyen Güzel Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Dikkat et kendine canım cuma doktora gidicem ufaklık ndler yapıyor içerde bilmiyorum merakla kintrolü bekliyorum bu arada eşim hiç arkandan kilo almad8n diyor sadece göbek ar bir haftadır iyice çıktı :)) 4 ayl8k olduk bu arada
Maşallah canım ya bende ikinci hamileliğimde hiç yanlarımdan arkamdan almamıştım top gibi ortada göbeğim vardı arkadan,bakınca hamile gibi değilsin diyolardı hiç ödem olmadı güzelleştim kilo almadım cok 7 8 falan aldım ama ilkinde cok berbat olmuştum yusyuvarlak dünya gibi yanlarım belim heryerim dolmuştu ödem falan baya,şişmiştim artık parmaklarım uyuşuyodu 40.haftamda son 2 3 hafta sokağa çıkmamıştım zaten çok çirkinleşmiştim 30 kilo almıştım ikiside kız ama benim kesin senin ikinvi oğlan diyorlardı bi türlü göstermiyoduda kıyafetlerini hep ara renk almıştım bi umut ama nasip dünya tatlısı bi cadı geldi iyikşde gelmiş evimin neşesi ömrüm iyiki kız olmul diyorum şimdi :-)

Kızlar beni de günceller misiniz bugün iki tane test yaptım ve pozitif gördüm ilk defa! Üzerimde ki şoku atlatamadım henüz fotoğraf yüklemeyi de beceremedim :110: sabah ilk isim doktora gitmek olacak :halay: umarım hepimiz mucizemize kavuşuruz :nazar:
Maşallah canım ya rabbim sağsalim kucağına almayı nasip etsin inşallah:nazar::KK200: bizlere de dua et nolursun ummadığımız anda rabbim hayırlısıyla nasip etsin inşallah :KK9:

Kızlar beni de günceller misiniz bugün iki tane test yaptım ve pozitif gördüm ilk defa! Üzerimde ki şoku atlatamadım henüz fotoğraf yüklemeyi de beceremedim :110: sabah ilk isim doktora gitmek olacak :halay: umarım hepimiz mucizemize kavuşuruz :nazar:
Hayırlı olsun Allah tamamına erdirsin inşallah

Maşallah canım ya bende ikinci hamileliğimde hiç yanlarımdan arkamdan almamıştım top gibi ortada göbeğim vardı arkadan,bakınca hamile gibi değilsin diyolardı hiç ödem olmadı güzelleştim kilo almadım cok 7 8 falan aldım ama ilkinde cok berbat olmuştum yusyuvarlak dünya gibi yanlarım belim heryerim dolmuştu ödem falan baya,şişmiştim artık parmaklarım uyuşuyodu 40.haftamda son 2 3 hafta sokağa çıkmamıştım zaten çok çirkinleşmiştim 30 kilo almıştım ikiside kız ama benim kesin senin ikinvi oğlan diyorlardı bi türlü göstermiyoduda kıyafetlerini hep ara renk almıştım bi umut ama nasip dünya tatlısı bi cadı geldi iyikşde gelmiş evimin neşesi ömrüm iyiki kız olmul diyorum şimdi :-)
Valla bende merak ediyorum okadar bedk kıyafeti görünce icim gidiyor bakıyorum sadece bi belli olsun yavaştan baslarım artık eksiği olmasın diye yoksa acele işte eksik çok oluyor :) komşumun 4 kızı var daha bir ay önceden beri senin k8zon olacak diyor benim karn8m daha bir haftad8r çıktı sanki suratımda yaz8yor burda erkek kız yorumu fazla birde kızları evlattan saymadıkları icin kimse ile muhatap olmuyorum kimseye gitmiyorum baska yapacak birşey yok :)

Hayırlı olir inşaAllah canım kanda ver inşaAllah hamilesindid zaten iki testte çıkınca vardır nasül mutlu oldum :))

Hayırlı olir inşaAllah canım kanda ver inşaAllah hamilesindid zaten iki testte çıkınca vardır nasül mutlu oldum :))
Bu sabah kan verdim cuma günü çıkacak sonuçlarım doktorum da aynısı söyledi iki tanede çıktıysa vardır diye farklı testlerdi bakalım hayırlısı heyecanla sonucları bekliyorum

Bu sabah kan verdim cuma günü çıkacak sonuçlarım doktorum da aynısı söyledi iki tanede çıktıysa vardır diye farklı testlerdi bakalım hayırlısı heyecanla sonucları bekliyorum
Bence bir buçuk saati geçmişse çıkar akşama netten baksana sonuç barkodunu aldınsa ben dayanamay8p hep kedim bakardım :))

İnşallah cnm

Kan tahlil sonucunda haber et ❤️

Netten bakıyorum sürekli ama daha çıkmamış ölecem heyecandan sabah 10 gibi verdim kanı biyokimya cıktı digerlrinden haber yok :110:
Bir iki saate çıkar :)) hemen yaz buraya merak ettim baya :) sanki kendi değerimi bekliyorum ya ne kadar heyecan verici birşey

Kızım olacakmış ama ultrason görümtim hic güzel degil bakın diyr atmak isterdim ama :)) ayrıntılı ultrasona giince atarım artık :)sen naptın
Kııızzz ciddi misin cok sevindim ya rabbim gönlüne göre verdi desene bizim arkadaşınkide kesin kızmış onada erkek demişti nub topiğindeki kadın rabbim sağ salim kucağınıza almayı nasip etsin hepimizin gönlüne göre versin inşallah ya ben bi rüya gördüm,gene bugun modum düşük benim ama cok sevindim şuanda kızın olacağı için :nazar::KK9:

Kııızzz ciddi misin cok sevindim ya rabbim gönlüne göre verdi desene bizim arkadaşınkide kesin kızmış onada erkek demişti nub topiğindeki kadın rabbim sağ salim kucağınıza almayı nasip etsin hepimizin gönlüne göre versin inşallah ya ben bi rüya gördüm,gene bugun modum düşük benim ama cok sevindim şuanda kızın olacağı için :nazar::KK9:
Ben göremedim mutlu degilim göreydim mutlu olurdum hethalde :)) nubdan birşey anlamadm zaten erkek çıkarsa sinunda sok geçiririm suan biraey almayım daha ayrıntılıdan sonra bakarız :))

X