Gebeliğe Hazırlık 2019'a Hamile Olarak Girmek İsteyen Güzel Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar benım sat 2 ocak sonrakı bat 2 yada 1 ocak ama benım dun baslayan kahverengi pembe gibi leke var ıkı damla gıbı sızce yerlesme kanaması olabılır mı yasayan var mı

Benim ilk gebelikte kahverengiydi yerleşme kanamam, olabilir. Taze kanama olmamıştı yerleşmede çünkü.

M mrymrymry1

Gözün aydın mı desem ne desem bilemedim :)))
Valla kuzum gözünaydın de bence nasıl rahatladım sevindim anlatamam rabbimin işine karışılmıyo demekki 2018de hamilelik bana nasip değilmiş ki bu kadar bekletti beni vicdansız kırmızı

Valla kuzum gözünaydın de bence nasıl rahatladım sevindim anlatamam rabbimin işine karışılmıyo demekki 2018de hamilelik bana nasip değilmiş ki bu kadar bekletti beni vicdansız kırmızı
Sen özele mi gidiyorsun devlet hastanesindede güzel takib ediyorlar tahlil nezaman yaptırcan :) inşaAllah hayırlısı olur bundan sonra adetine yakın bal kürü yap kedinde alabipirsin nettw aktarlar var güvenilir gecikmesi demek butün bünyenin değişmesi demek testere dişliyi kullan mutlaka hotmonlar bozulmasın :) aslında simidi bal kürünü kullansan yumurtlamanı hızlandırırdı bir bak istersen ilaç almaktansa doğal gıda almak daha yararlı yakın olaydık bendekileri sana gönderirdim canım

Canım ya aşlah razı olsun perşembe gunu alcam tahlil sonuçlarını balkürü için malzemeleride aldırcam eşim alcam dedi yok devlete gidiyorum ben zaten özele gitcek durumum yok bağkur borcumuz olduğu için bakınamıyoruz devletten de memnunum zaten doktor iyi bi doktor

En iyisini yapmışsın bende devlete gidiyorum memnunum baya yoğun ama olsun napayım mecbur kalırsan giderim yine belli olmazda inşaAllah iyi sonuclar alırsın tahlil yapıldıysan netten bakabilirsin bsn hep netten bakıyorum doktordan önce ben öğreniyorum :))) e nabız uygulamasıda var yada devlet hastanesini sitesine gir eline verilen sonuç belgesinde numara var onu girip sonucunu öğrenebilirsin birgünde çıkıyor sonuçlar ben hayatta doktoru bskleyemem kendim bakarım

Kızlar ya hala kahverengi akıntım var damla damla estrofem dıye ılac kullanıyorum hala adet yok ayın 2 sınde sebebi ne olabilir
Kahve rengi akıntın adet öncesi hep gelirmi yoksa ilkmi adetin nezaman olman laxım bazı pkolularda oluyormuş kahve akıntı adet öncesi ama hamileliktende olabilir yumirtlama tarihini yazabilirmisin muhtemel adet tarihinide yaz bakalım

Yok cnm ılk defa boyle bırsey oldu sat 2 aralık bır sonrakı tahmin adet 1 ocak yada 3 ocak 3 gundur var bugun azalmıs gecen ay doktora gıttım bır sıkıntı yoktu estrofem verdı doktor 3 ay aralıksız ıcıcem neden boyle oldu anlamadım ya leke seklinde gelıyor bı kac damla sadece adet degıl yanı kırmızı degıl

Test yapsana canım bu aralar sıcak basmaları varmı nasıl hissediyorsun

C

Cnm sadece kasıgımda batmalar oluyor bılemedım kendımı kaptırmakta ıstemıyorum neler oluyor anlamadım. Ilac mı yapıyor aceb kı
Az kalmış zaten bekle istersen rahmi etkileyen her ne ise kontrolün nezamansa anlıycan zaten her ihtimale karşı dikkat et anlamadan düşük yapabiliyor anne adayları

Merhaba Kızlar lütfen lütfen yardımcı olun adetime 2 gün var ve ina ılmaz şişkinlik sornu yaşıyorum, normalde adetime yakın kabızlık sorunu hiç olmazdı hatta boşaltım sistemim daha iyi çalıştığı içi adet olacagını anlardım ama bu ay öyle bişey yok aksine kabızım baya baya, karnım kocaman duruyor, bunlar belirtini yada benşim gibi yaşanlr oldumu...

Kız numarayı nerden bulcam ki bana biley vermedi ki doktor nasıl bakcam ki anlat bakim bigerçi yarın öğleden sonra gitcemde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…