Gebeliğe Hazırlık 2019'a Hamile Olarak Girmek İsteyen Güzel Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Şimdi aklımda şu var ilişkinin 8.günü yani ilişkiden 1 hafta sonra diyelim kanda kesin belli olurmu ki gebelik yoksa bi ihtimal varmı keske biraz daha bekleyip gitseydim diyorum şimdi kendi kendime
İlişkiden 8 gün sonra belli olmaz Canım anca yerleşme zamanı okadar birkacgünde daha ekleniyor bazen herkeste aynı olmuyot malesef

Okudum şimdi ilaç bittikten 1 2 gun sonra gelir diyo ama ben ilaca ek olarak söktürücü bitki çayıda içiyorum

İlişkiden 8 gün sonra belli olmaz Canım anca yerleşme zamanı okadar birkacgünde daha ekleniyor bazen herkeste aynı olmuyot malesef
İşte bak bu ihtimal beni yiyip bitiriyo ben acele ettim koşturdum gittim hemen benim anlattığım gibi işte baya bi akıntım ve belirtim oldu 44.gun hatta o zamanda yazdım ya acaba yumurtlama mı yoksa hamilelikten midir diye yinede değerlendirelim dedim o gunu ertesi gunu değerlendirdik ben bu olayın 8. Gunu koşturdum gittim doktora da anlattım ama doktor bi kitlendi son adet tarihime gerisi umrunda olmadı adamın yani dediğim gibi işte valla sıktım senide kendim bile bunaldım artık bu ay ki karmaşamdan en iyisi ben yine idrar testi alayım netten

Yok Canım sıkmadın bende bir cenaze için cüz okuyordum yoksa bu saatte ayakta olmazdım belkide sana dek gelmem lazımmış üzme kendini hayırlısı ise birşey olmaz varsa sıkma canını sen

Kuzum ben 2 3 gündür içiyorum ilacı daha yeni başladım ama içimden bi ses içme diyo elim gitmiyo
Ozaman bi test yap Canım ne olur ne olmaz valla bellide olmaz yoksa yoktur devam edersin peki sadece söktürme icinmişmi bu ilaç bazıları hamilelik yoksa söktüriyormuş varsa tutynmasını sağlıyormuş ya ben kullandm birgün sonra acillik olmuştum herseye mübarek alerjim var ya

Yok Canım sıkmadın bende bir cenaze için cüz okuyordum yoksa bu saatte ayakta olmazdım belkide sana dek gelmem lazımmış üzme kendini hayırlısı ise birşey olmaz varsa sıkma canını sen
Allah razı olsun vok saol cnm rabbim rahmet eylesin mekanı cennet olsun inşallah
Hiç bilmiyorum ki tarlusol oyleymiş ama climen oylemi hiç bi bilgi bulamadım

Allah razı olsun vok saol cnm rabbim rahmet eylesin mekanı cennet olsun inşallah

Hiç bilmiyorum ki tarlusol oyleymiş ama climen oylemi hiç bi bilgi bulamadım
Kullanılırken hamile kalınıyormuş Canım birine doktor demiş sen diğer söjrürücüleri kullanma onu kullan ozaman doktor seni dinlemiz farkında olmadan sana zararı olan birşey vermemiş inşaAllah sknuda iyi olur bitinxe birkaçgün bekle öyle git Canım doktora

Tamam o zaman ben bitki çayını içmeyeyim sadece ilacı içeyim cok saol valla allah razı olsun bu saatsaatte nasıl denk geldik hakkını helal et

Tamam o zaman ben bitki çayını içmeyeyim sadece ilacı içeyim cok saol valla allah razı olsun bu saatsaatte nasıl denk geldik hakkını helal et
Helal olsun Canım benim ne demek burdakileri yabancı olarak görmüyorum ki sanki herkes yakın arkadaş gibi sağolsunlar dikkat et kendine bende dinleneyim azıcık bu aralar uykusuzluk çekiyorum bir önceki gün 4 saat uyku uyumuşum oda sabah 6 dan sonra bünyem karıştı galib :)

Bol bol uyumaya çalış bence canım ilerde uykuyu mumla arar oluyo insan

Bence araştır iyi bi doktora git gerekirse özele git ben kan testi yapıp negatif olduğunda doktorum açıklamıştı değeri neler yapmam gerektiğini de demişti hatta vitaminlerinede baktırmalısın nolur nolmaz demişti. Bence araştır hangi şehirdeysen ya araştırma yada üni hastanesine git 2 ay olmaman düşündürücü inşallah hayırlısı olur

Yumurtlama tarihinden 8,12 gün arası bir süre gemişse ve yumurtlamanın tarihini de net bir şekilde biliyorsan varsa çıkar şimdi yapıp hayal kıtıklığı da yaşayabilirsin en iyidi beklemek ama
yumurtlama tarihimi net bilmiyorum ama bir kaç gündür aşırı uykuluyum. bugün de midem bulanıyor ve baş ağrım var. test alıp yapsam içim rahatlayacak aslında ama sonuç çıkar mı ondan emin olamıyorum

Ben iki gece uykusuz kalayım bidaha o saate kadar uyuyamıyorum şuan uykum var ama ellerim ve ayaklarımın bilekleri ağrıyor bu aralar çok nazar deyiyor bize eşimde dahil :))
O nazar insanı ters getiriyo ya dikkat edin benim eşiminde yıldızı cok düşük o herseyden daha cok etkileniyo

İİmkanım olsa giderdim cnm hayat şartları elimi kolumu bağlıyo borcumuz, cok daha yeni kendimize bi ev hayat kurduk elimiz sıkışık gelen paranın yeri hazır yani elimizden gidiveriyo bağkur borcu var bolu olsakta devletten bakılıyoduk bu ara ama oda yeni yılda bitecekmiş devlette gene oaralı olcak yani yeşil kart falanda cıkmadı olmadı o yuzden özelede gidemiyorum özelde bi fiş 180 tl sadece bakalım biraz daha beklerim hapı içerim gelmezse tekrar giderim benimde canımı sıktı ama bana değeri söylememesi başka bi doktora giderim bi dahakine belki

Evet canım ilk bebek ve 16.haftadan beri kücük kücük hissetmeye başlamıştım şimdi 21 haftalık olduk iyice netleşti ve sertleşti hareketleri.
Valla Canım bende birşey oluyor ama anlamıyorm belkide daha gece nirmalde sağa yatmayı çok severim ama şimdi yatamıyorum karnımda ağrı hissediyorum solda rahat ediyorum sağ tarafta olabilirmi bebek diye düşünüyorum yerleştiğinden beri sağ kasık ağrım olurduda senin yol yarılanmış maşaallah az kaldı yavruna kavuşmaya :)))

Allah sağ salim kucağınıza almayı nasip etsin bende yeniyim 1 buçuk senedir bebek için uğraşıyorum ama olmuyor maalesefreglıma 1-2 gün kaldı bu ay biraz umutluydum iki gündür ishalim baş dönmesi mide bulantısı yaşadım başım felanda ağrıyor karnım çok ağrıyor bilmiyorum sanırım regl olucam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…