Gebeliğe Hazırlık 2019'a Hamile Olarak Girmek İsteyen Güzel Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Allah sağ salim kucağınıza almayı nasip etsin bende yeniyim 1 buçuk senedir bebek için uğraşıyorum ama olmuyor maalesefreglıma 1-2 gün kaldı bu ay biraz umutluydum iki gündür ishalim baş dönmesi mide bulantısı yaşadım başım felanda ağrıyor karnım çok ağrıyor bilmiyorum sanırım regl olucam :KK43:
Hayırlısı olsun Canım üzülme Rabbim elbet verecek zamanı biliyordur benim bulantılarda bugün tavan yaptı yemek yiyemmedikçe başımda dönüyor Rabbim dermansız dert verip aratmasın inşaAllah cuma batrına tüm.isteyenlerede Rabbim evlat nasib etsin inşaAllah biraz düzeleyim sizle duakampanyası başlatalım tefriciye olsun hatim olsun yasin olsun kim ne okumak isterse hangini yapalım derse bende elimden geldiğince sizlere destek olmaya hazırım inşaAllah bu mesajımı hören herkes icin geçerli bu biraz araşt8orıp karar verin ben burdayiim Rabbim izin verdiğ sürece

Hayırlısı olsun Canım üzülme Rabbim elbet verecek zamanı biliyordur benim bulantılarda bugün tavan yaptı yemek yiyemmedikçe başımda dönüyor Rabbim dermansız dert verip aratmasın inşaAllah cuma batrına tüm.isteyenlerede Rabbim evlat nasib etsin inşaAllah biraz düzeleyim sizle duakampanyası başlatalım tefriciye olsun hatim olsun yasin olsun kim ne okumak isterse hangini yapalım derse bende elimden geldiğince sizlere destek olmaya hazırım inşaAllah bu mesajımı hören herkes icin geçerli bu biraz araşt8orıp karar verin ben burdayiim Rabbim izin verdiğ sürece
Çok teşekkürler cAnım allah razı olsun az önce regl oldum zaten bu ayda gitti artık sen hamilesin sanırım rabbim tamamına erdirsin inşallah hepimizede nasip etsin

İİmkanım olsa giderdim cnm hayat şartları elimi kolumu bağlıyo borcumuz, cok daha yeni kendimize bi ev hayat kurduk elimiz sıkışık gelen paranın yeri hazır yani elimizden gidiveriyo bağkur borcu var bolu olsakta devletten bakılıyoduk bu ara ama oda yeni yılda bitecekmiş devlette gene oaralı olcak yani yeşil kart falanda cıkmadı olmadı o yuzden özelede gidemiyorum özelde bi fiş 180 tl sadece bakalım biraz daha beklerim hapı içerim gelmezse tekrar giderim benimde canımı sıktı ama bana değeri söylememesi başka bi doktora giderim bi dahakine belki

Canım özele gitmene gerek yok inan devletteki doktorlar özelden daha iyi. İnşallah Allah hayırlısını nasip eder. Borç konusunu anlıyorum bizimde daha 2 sene var düğün borcunun bitmesine. Allah herkese yardım etsin

Canım özele gitmene gerek yok inan devletteki doktorlar özelden daha iyi. İnşallah Allah hayırlısını nasip eder. Borç konusunu anlıyorum bizimde daha 2 sene var düğün borcunun bitmesine. Allah herkese yardım etsin
Amin cnm rabbim ödeme kolaylığı versin inşallah gidicem işte olmadı başka doktorada gidicem

Rabbim saglikla sihhatle kucagina almayi nasip etsin canim ne guzel dusunmussun eger yapilirsa bende katilir okurum. Bende her namazimda duamda olmayan herkes icin olanlara saglik sihhat hayirli ömür hamilelere saglikla kucagina almasi icin dua ediyorum rabbim kabul eder insallah.

Rabbim saglikla sihhatle kucagina almayi nasip etsin canim ne guzel dusunmussun eger yapilirsa bende katilir okurum. Bende her namazimda duamda olmayan herkes icin olanlara saglik sihhat hayirli ömür hamilelere saglikla kucagina almasi icin dua ediyorum rabbim kabul eder insallah.
İnşaAllah Canım hamilelerde katılırsa daha güzel olur diye düşündüm inşaAllah herkes cevap verir

bende yarn gidicm.cnm. merak ediorm. hangi tedaviye baslicaz :) yarinda esim sperm testi verck
Hakkınızda hahayırlısı olur inşallah cnm bana 3. Gunu gel hormonlarına bakalım dedi bende ilk defa gidicem merak ediyorum doğrusu

Arkadaslar selam,
Yerleşme Kanaması(implantaston kanaması) hakkında yardıma ihtiyacım var ☺️ Adet olmama daha 5 gün var hiç erken adet olduğumu hatırlamıyorum. Ama okuduğum yorumlarda lekelenme şeklinde olduğu yazmakta benim bu şekilde değil. Adet gibi yoğun olup hamile olan ya da konuyla ilgili bilgisi olan yardımcı olabilir mi ?

X