Gebeliğe Hazırlık 2019'a Hamile Olarak Girmek İsteyen Güzel Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Aynen canım bende bu ay yoksa kasmıcam bırakcam oluruna en güzeli

Haftasonu miskinliği galiba bal kürü nasıl yapılıyo ki

Evsahibi burada gün içerisinde hafta içiişten dolayı pek giremiyorum parça parça . Artıklardan bat da paylaşmayacağım, bird e ovu testine de son verdim sizleri takip ediyor olacağım benden iş çıkmadı

Rabbim gönlüne göre versin versin inşallah canım ummadığın anda yüzünü güldürsün inşallah

Klomen kullandım cuma günü bitti, yarın doktora gideceğim ultrason ile bakacak yumurtam büyümüş mü diye, dua eder dua beklerim kızlar

Slm ıyı aksmlar bısey sormak ıstıyorum bu ay ıkı kutu klomen ıctım sonra catlatma ıgnesı sımdı hastalıgıma 4 gun var gıgus uclarımda asırı bı agrı var sadece uclarda ıların etkısımıdır sımdıde progestan ıcıyorum kan sulandıcıyla

Çok feci sancım var kızlar kasıklarım cok fena özellikle sol ağlıyorum nolur dua edin bana salı gidicem iniallah kötğ bişey cıkmaz hiç bmyle ağrı cekmedim daha ben ya eşimlede tartıştık hiç halden anlamıyo yanında kıvranıyorum acile götüreceğine çıktı gitti

Canım kötü bir şey yoktur inşallah ya. Nasıl bir ağrı? Geçti mi devam ediyor mu? Karnında sertlik var mı? Sol taraf gaz sancısı da olabiliyor bu arada. İnşallah bir şeyin yoktur canım ya.

Canım kötü bir şey yoktur inşallah ya. Nasıl bir ağrı? Geçti mi devam ediyor mu? Karnında sertlik var mı? Sol taraf gaz sancısı da olabiliyor bu arada. İnşallah bir şeyin yoktur canım ya.
Geçmedi devam ediyo hala anlamadım bende nolduğunu acı gibi böyle içerden acıyo sancıyo belkide gaz, sancısıdır kıpır kıpır da oluyo

Ben aranıza yeni katıldım, bir yıllık evliyim, 5 aydır çocuk düşünüyoruz ama henüz bir şey yok. Doktora gittim, ultrasonla baktı kist yok, bir sorun görünmüyor dedi, ilaçla korunduğun için normal, bir yıl geçerse hormon testi yapıyoruz dedi. Her ay adet dönemime yakın forumlara girip belirti araştırırken kendimi buranın müdavimi olarak buldum İnşallah ben de ocak ayına hamile olarak girmek istiyorum artık. ALlah hepimize sağlıklı evlatlar versin.

Hoşgeldin canım inşallah hep beraber güzel haberler alırız.. İlaç falan verdi mi doktor hiç? Veya doğal kürler uyguluyor musun?

İyi düşün canım

Hoşgeldin canım inşallah hep beraber güzel haberler alırız.. İlaç falan verdi mi doktor hiç? Veya doğal kürler uyguluyor musun?
Bir miktar iltihap vardı ve onun için neo penotran ovül kullandım, gebelik olması ihtimaline karşın da folik asit takviyesi verdi. İltihap o dönemde geçti ama sanki yine tekrarlıyor, bunun da gebeliğe engel bir etkisi var mı acaba? Doğal bir kür henüz denemedim, ovulasyon testi yaptım geçen ay ama adet döngüm biraz uzun sürdüğünden yumurtlama da geç oluyor sanırım, düzenli de yapmadığım için çift çizgiyi yakalayamadım. Bu ay ovulasyona başlayacağım yine, çift çizgiyi yakalamak için adet bitiminden sonra her gün mü yapmam gerekir sizce?

Ben dün bi erken gebelik testi daha yaptım kızlar başta cok silik belli belirsiz var gbiydi emin oolamadım gene saatler sonra belirginleşti ama kaset testlerden daha belirgin inşallah salı belli olcak hersey

Merhaba, iltihap gebeliğe engel olabiliyor. Ovulasyon için de adet bitip temizlendikten sonra 5.gün başlayın. Aşağı yukarı ne zamam yumurtladığınızı tahmin ediyprsanız o günden birkaç gün önce de başlayabilirisniz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…