Gebeliğe Hazırlık 2019'a Hamile Olarak Girmek İsteyen Güzel Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Arkadaşlar herkese merhaba .
Bende 6 aydır sürekli forumlarda gebelik kürleri önerisi diye kafayı yemiştim. Doktora çocuk sahibi olmak istediğimizi söyledik tüm hormon ve genel testleri yaptı ve şükürler olsun bişey çıkmadı ama 4 ay boyunca bebek de olmadı ve ben artık burdaki forumlarda okuyup kafamda kurmaya başladım. Burda bir yandan dert ortağı olup fikir paylaşıyoruz ama farkında olmadan doktorculuk oynuyor bazı kişiler .. Benim size tek tavsiyem kritik tüm soruları doktorunuza sorun.... Burda forumlarda deneyim paylaşılıyor ama kimse doktor veya işin piri değil ... Ne zamanki ben burada yazılanları kafama takmamayı başardım o zaman oldu. Şuan 7+2 hamileyim. Ben tecrübelerimi aktarmak istedim kimse yanlış anlamasın lütfen. Dilerim Allahtan dileyen isteyen herkes anne olsun...

Bir miktar iltihap vardı ve onun için neo penotran ovül kullandım, gebelik olması ihtimaline karşın da folik asit takviyesi verdi. İltihap o dönemde geçti ama sanki yine tekrarlıyor, bunun da gebeliğe engel bir etkisi var mı acaba? Doğal bir kür henüz denemedim, ovulasyon testi yaptım geçen ay ama adet döngüm biraz uzun sürdüğünden yumurtlama da geç oluyor sanırım, düzenli de yapmadığım için çift çizgiyi yakalayamadım. Bu ay ovulasyona başlayacağım yine, çift çizgiyi yakalamak için adet bitiminden sonra her gün mü yapmam gerekir sizce?[/QUOTE]
Canım ben hiç ovulasyon testi kullanmadım ama yumurtlama adetin başlangıcından 14. Gün sonra oluyor diye biliyorum aşağı yukarı. Adetin hemen bitince değilde birkaç gün sonra yapmaya başla derim naçizane tavsiyem ama sen doktora zor yine de canım.

Canım ben hiç ovulasyon testi kullanmadım ama yumurtlama adetin başlangıcından 14. Gün sonra oluyor diye biliyorum aşağı yukarı. Adetin hemen bitince değilde birkaç gün sonra yapmaya başla derim naçizane tavsiyem ama sen doktora sor yine de canım.

Geçmiş olsun canım inşallah kötü bişi yoktur iltihapta olabilir üşüdüysen kötü düşünme iyi düşün iyi olsun.

Geçmiş olsun canım inşallah kötü bişi yoktur iltihapta olabilir üşüdüysen kötü düşünme iyi düşün iyi olsun.
Hastenedeyim kist falan yok rahmin gayet iyi durumda bide kanda bakalım gebelik yoksa adetini getirip adetliyken hormonlarına bakarız dedi saat 2de cıkcak sonuç inşallah hayırlısı cıkar kist falan olmadığına cok sevindim gerçekten :)

Allah sağlık iyilik versin canım

Selam kızlar nasılsınız ? Grubu sessizce takip ediyorum kaç gündür yarın doktor randevum var son duruma bakacak olaylı adetten sonra akıntılarım ara ara devam etti yumurtalıklarımın durumunu çok merak ediyorum. Ovulasyon testi kullanıyorum daha pik olmadı bakalım yumurtam oluşacak mı bu ay

Bende hala adet olmadım bugum doktordan geldim gebelik yok malesef söktürücü verdi kanaman başlar başlamaz gel dedi hormonlara bakacakmış artık takmıcam takıntılı biriyim ben normaş hayatımı bile kısıtladım cok rahatsızım bu durumdan bi müddet daha ertelicem bebek işini nasip değil demekki

Hemen içmeye başladım bundan kızlar bir hafta önceydi son ilişki eğer tutsaydı 7 gğnde kanda belli olırdu dimi gene bi 5 6 olurdu herhalde

Eklentiler

• 20181211_150941.jpg
    104 KB · Görüntüleme: 26
Şükür bu bile iyi haber. İnşallah daha da iyi haber alırsın. Dualarım seninle ve tüm bebek isteyenlere

Hemen içmeye başladım bundan kızlar bir hafta önceydi son ilişki eğer tutsaydı 7 gğnde kanda belli olırdu dimi gene bi 5 6 olurdu herhalde
Galiba olurdu kanda yeni bile olsa çıkar diyorlar. Hormon testinde çıkar bi sıkıntı varsa ki yoktur strestende gelmemiş olabilir adetin bu saatten sonra takma bunu demek ne kadar zor biliyorum ama biz kendimize yapıyoruz artık ben takmıyorum bu ayda olmadı diye Allahım elbet verecek hayırlı vakitte. Geçen yazdığım duayı her zaman oku ezan vakti edilen dua kabul olurmuş o vakitlerde hayırlısını dile bu kadarda üzme kendini

Kızlar birkaçgündüruyhulamada sorun vardı girdigimde hicbir yer görünmüyordu yeni düzeldi nasılsınız sonavomda vardı pazar günü bayada zordu inşaAllah sonucuda iyi olur

Şükür bu bile iyi haber. İnşallah daha da iyi haber alırsın. Dualarım seninle ve tüm bebek isteyenlere
Allah razı olsun canım ya
Zaten değeri sordum 2nin altında dedi hayırlısı hangi duaydı o cnm yer gök dua üzerine her zaman hayırlısı diyorum bemde cok streste yapmadım ama zaten 42 43 günde bir geliyodu temelli gitti buay

Kızlar birkaçgündüruyhulamada sorun vardı girdigimde hicbir yer görünmüyordu yeni düzeldi nasılsınız sonavomda vardı pazar günü bayada zordu inşaAllah sonucuda iyi olur
İnşallah cnm rabbim hayırlısını versin benim durumlar ortada olmadı malesef çörek otu eşim daha almadı bende adet söktürücü çayım vardı onu içtim ilte yarın yine içcem

Kızlar benim içimde bişey var elim gitmiyo hiçbişeye emin olamıyorum ilişkiden 1 hafta sonra kesin kanda çıkar mıydı 7 gün geçti üzerinden çıkmama ihtimalı var mı çünkü nereye baksam daha 7 günde anca dölleniyo kana bir haftadan sonra geçmeye başlıyo demişler napsam bikemedim içimde bi şüphe var ya varsa bişey ilaçla bitkiyle zarar veririm diye korkuyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…