Gebeliğe Hazırlık 2019'a Hamile Olarak Girmek İsteyen Güzel Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bu mübarek Cuma günü tek duam Allah bana ve benim gibi hasretle bekleyen herkese hamile kalmayi ve sağlıcakla yavrusunu kucağına almayı nasip etsin inşallah Allah'ım

Kızlar bugün moralim çok bozuk mahsus oluyor sanki her gün birilerinin hamilelik haberini alıyorum! Artık zor çok zor geliyor içim gidiyor, hem çok seviniyorum Allah'ım herkese nasip olsun kimse bu hasreti çekmesin diyorum kendim için uzuluyorum eksik boş anlamsız umutsuz hissediyorum

Yok ne yapsak boş tek umudum dualarim Allah'ım dualarımızı geri çevirme lütfen
Kızlar banada dua edin nolur benim tek duam Allah'ım sağlıcakla isteyen herkese en kısa zamanda nasip etsin inşallah Allah'ım inşaallah

Seni o kadar iyi anlıyorum ki.. Benden sonra evlenen tüm arkadaşlarımın çocuğu oldu. Evet onlar adına seviniyorum ama yaram biraz daha derinleşiyor sanki her hamile haberi aldığımda, Rabbim analık duygusundan mahrum etmesin tek duam.. :110:

Seni o kadar iyi anlıyorum ki.. Benden sonra evlenen tüm arkadaşlarımın çocuğu oldu. Evet onlar adına seviniyorum ama yaram biraz daha derinleşiyor sanki her hamile haberi aldığımda, Rabbim analık duygusundan mahrum etmesin tek duam.. :110:
Amın amın hepımıze bebek nasıp eder rabbım bende 10 aylık evlıym daha bısey yok:KK43:

İlk baştan beri istiyor muydunuz?
Evet benım normalde 2 kızım var ayrıldım sımdıkı esım bekar varıkosel dedı doktor 1 cı derece ama sorun degıl dedı benım yasım 33 onla akalı dedı bı doktor cok cnm skıldı:KK43:sperım tahlılı hızlı ılerı dusuk cıktı ondanmı bılmıyorum cok uzuluyorum cok atıp tutuyorum:KK43:

Aa ne güzel iki yavrunun olması bile çok güzel birşey ama tabi insan ilkinde olup sonradan olmayınca da kötü oluyordur. Benim hiç olmadı malesef henüz. Eşin ameliyat oldu mu? Benim eşimde de hareket sorunu var biraz keçiboynuzu kürü yapıyorum ona.

Aa ne güzel iki yavrunun olması bile çok güzel birşey ama tabi insan ilkinde olup sonradan olmayınca da kötü oluyordur. Benim hiç olmadı malesef henüz. Eşin ameliyat oldu mu? Benim eşimde de hareket sorunu var biraz keçiboynuzu kürü yapıyorum ona.
Yok suan amalıyata gerek yok fedı klomen ve kan sulandırıcı verdı bende yapıyorum gecı boynuzu havuc nar suyu nenım var cok skur rabbıme ama esım cocuklara cok dusgun ve uzuluyo fark edıyorum pskolojımı etkılıyo herkezın bebek sorması

Yok suan amalıyata gerek yok fedı klomen ve kan sulandırıcı verdı bende yapıyorum gecı boynuzu havuc nar suyu nenım var cok skur rabbıme ama esım cocuklara cok dusgun ve uzuluyo fark edıyorum pskolojımı etkılıyo herkezın bebek sorması
Evet malesef insanları susturamıyorsun. Benim derdim bana yetiyor zaten bir de onlara dert anlatıyoruz :olamaz: inşallah işe yarar bu kürler ya ben de kendim klomen kullandım bir kutu bitti aynı zamanda soğan kürü yapıyorum hayırlısı bakalım :dua:

Evet malesef insanları susturamıyorsun. Benim derdim bana yetiyor zaten bir de onlara dert anlatıyoruz :olamaz: inşallah işe yarar bu kürler ya ben de kendim klomen kullandım bir kutu bitti aynı zamanda soğan kürü yapıyorum hayırlısı bakalım :dua:
Bende ıkı aydır klomen kullanıyorum catlatma ıgnesı sonrada progestan kullanıyorum kan pırtılasması varmıs bende oyuzdende corasprın hayırlısı cnm ıns rabbım yuzumuzu guldurur nasıp eder butun olmayanlara

amin inşallah cnm ya pek umudum yok ama salı gunu belli olcak sol kasığım cok ağrıyo sol bacsğıma vuruyo içimden yok gibi geçiyo olanların çizgisi koyulaşıyo bi kaç gÜne ama benim hala aynı anlamadım sorun bende galiba Hiç mi koyulaşmaz inanmıyorum artık salı doktora gidicem o zaman bslli olur hersey olmazsada hayırlsı ya rabbim isteyipte olmayanlars hayırlısıyla nasip etsin inşallah evlst bambaşka bişey
eğer daha yeniyse de çıkmaz idrarda bazılarının belli zaman sonra çıkıyomuş. en güvenilir olanı kan testi. Benimde bu ay umudum yok 1 haftaya kadar doktora gidecem kontrole eğer orda kan testinde çıkmazsa tekrardan soğan suyuna balıcam iltihapları ve kistleri atsın diye. İnşallah Allahım her isteyene versin

eğer daha yeniyse de çıkmaz idrarda bazılarının belli zaman sonra çıkıyomuş. en güvenilir olanı kan testi. Benimde bu ay umudum yok 1 haftaya kadar doktora gidecem kontrole eğer orda kan testinde çıkmazsa tekrardan soğan suyuna balıcam iltihapları ve kistleri atsın diye. İnşallah Allahım her isteyene versin
Amin inşallah canım ya bende bunca şeye rağmen yoksa bende başlıcam Kürlere artık

Etraf bi sessizleşti millet kırmızıları gördü ikinci yumurtalamayı brkliuolar ben hala o mu bu mu devam hala gelmedi kırmızılar o gunden beri akıntım aynı şekilde devam ediyo şeffaf su gibi yapışkan salı gunu nolcak bakalım eğer heç döllenme falansa kanda çıkar inşallah ya 4 aralıkta başkadı şeffaf akıntı hala daha devam eediyo dediğim gibi zaten bişey varsa kanda cıkar yoksada bal kürüne testeredişliye talim bakalım :KK48:

Etraf bi sessizleşti millet kırmızıları gördü ikinci yumurtalamayı brkliuolar ben hala o mu bu mu devam hala gelmedi kırmızılar o gunden beri akıntım aynı şekilde devam ediyo şeffaf su gibi yapışkan salı gunu nolcak bakalım eğer heç döllenme falansa kanda çıkar inşallah ya 4 aralıkta başkadı şeffaf akıntı hala daha devam eediyo dediğim gibi zaten bişey varsa kanda cıkar yoksada bal kürüne testeredişliye talim bakalım :KK48:
Aynen sakinlesti ortalik haftasonu ya ondandir. Rabbim hakkinda hayirlisini versin canim. Benim yumurtlama donemim gecti bata 10 gun var hayirlisi allah tan zaten kasmiyorum artik ne olucaksa olucak akısına biraktim rabbim herseyin en iyisini en guzelini bilir.

X