Gebeliğe Hazırlık 2019'a Hamile Olarak Girmek İsteyen Güzel Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canım icin rahat degilse icme bisey birak kendiliginden gelsin adetin ne zaman gelecekse ama boyle surekli dusunup stres yaparsan zaten gelecegi varsada gelmez.eger rahat bi sekilde bekleyebileceksen bekle adetini

Canım icin rahat degilse icme bisey birak kendiliginden gelsin adetin ne zaman gelecekse ama boyle surekli dusunup stres yaparsan zaten gelecegi varsada gelmez.eger rahat bi sekilde bekleyebileceksen bekle adetini
İçimden bi ses bi hafta daha bekle diyo ya içim rahat değil ne bileyim ya stres yapmıyorum rahatım aslında ama ilaç konusunda içim tahat değil o yuzden

Aytanesii nasilsn kuzu nasil gidiyir hamislik
Bulantılar devam ediyor Canım bulantı esnasonda karnım ciddi anlamda kasılıp acıyor valla napıcam bilmiyorum bende icak başında doktora gidicem ozaman gel dedi ama birde sürekli gece kaşınıyorum bacaklarım sırtom belim karnım bu ne ya ila alerjim geçmedimi ne bi cilduye uzmanına görünmem lazım hamilelik alerjisi nasıl oluyor bilgisi olan varmı inşaAllah sorun olmaz sen napıyorsun nasılsın Canım

İçimden bi ses bi hafta daha bekle diyo ya içim rahat değil ne bileyim ya stres yapmıyorum rahatım aslında ama ilaç konusunda içim tahat değil o yuzden
Canım bende ôyle bekleye bekleye iki ayı buldu ya hamileysem ya çıkmadıysa diye ama yoktu mecburen bal.kürü yaptım her hafta bi test yapıyordum testler bozuk diyordum adet olmadıysam kesin hamileyim diyordum ama bi bakayım bal küri hamile olma ihtimali olanlara zararlı mı degilse bekleme Canım bünyen alt üst olacak yoksa

Vala bnm hala kizi 9 ay kasinmisti naptysa gecmedi

Bende iyiyim sukur bat sayiyorum pek de umitli değilim aslında hicte belirti aramadığım icin yok qslinda gogus hassaiyeti var her adet oncesi gibi...
Bulantılar sana bebis varlığını hissettirir su an ben onu bile ariyorum kizimda 3 qy bulantim olmustu
Kasintin dagecer ins zor durum

Doktorda cok uzun olmuş bi an önce başla gelsin dedi ama ilacın kağıdını okudum maşallah yok yok bitkisel çaylarla gelsin istiyorum ama şu son olaydanda bi hafta geçsin iyice içim rahat etsin dedim ya ne bileyim kuzum be şeffaf uzayan akıntım olmuştu 9 gün önce iki gunu değerlendirdik geç yumurtlama belki diye o zamandan beri akıntım devam ediyo bazen sulu bazen şeffaf jel gibi oluyo bazemde kremsi beyaz hiç böyle olmazdı ilk defa karşılaştığım için beklemek istedim

Arkadaşlar kanda 1 hafta sonra sınuç alamazsınız geç döllenme olabilir ancak adetin 2-3 gün geçmesini beklemeniz lazım biraz sabır :)

Arkadaşlar kanda 1 hafta sonra sınuç alamazsınız geç döllenme olabilir ancak adetin 2-3 gün geçmesini beklemeniz lazım biraz sabır :)
Canım benim durum cok karısık ya benim adet günümde şeffaf uzayan bolca akıntım oldu zaten biz geç yumurtlama olabilir mi acaba dedik değerlendirdik 9 gün oldu daha adetimde gelmedi yani daha üzerinden 9 gün geçti dün hastaneye gittim kanda bişey cıkmadı ultrasondada gebelik göremedi önceden olsaydı görünürdü cıkardı illaki acaba diyorum 9 gün önceki olayda tutsa dün cıkar mıydı benim adetim zaten cok gecikti onu saymıyorum zaten bi hafta daha bekleyip tekrar test yapcam 14 15 gğnde varsa cıkar herhalde zaten idrarda cıkmazsa da o zaman içcem ilacımı bitkisel çayımı falan ama içimin rahat etmesi için bi hafta daha beklemek istiyorum

Canım ben adetim geçti test yaptım negatif çıkmıştı 3-4 gün sonra tekrar yaptım silik çıktı doktor bekle birkaç gün daha olmazsan kan testi yapalım dedi ve adetim 10 gün geçmesine rağmen beta çok düşük çıktı. Şuan 7 haftalık hamileyim :)

Sağolasın Canım inşaAllah Rabbim herkese bu duyguyu yaşatsın ama sorunsuz geçsin :))

Rabbim kucağına almayı nasip etsin cnm bende bekliyorum işte umut kesilmiyo malesef cokta rahatım gergin falan değilim gelirse de sevincem gelmezsede sevincem oyle bi noktadayım taldiri ilahi sonuçta

Vellezîne yekûlûne rabbenâ heb lenâ min ezvâcinâ ve zurriyyâtinâ kurrate a’yunin vec’alnâ lil muttakîne imâmâ(imâmen) Bu canım dua mustafa karataştan duymuştum

Kızlar napıyonuz ses verin hele daha önce hamilelik yaşayanlardan bilgi almak istiyorum :)

Canım sağ kasığıma iğne batırıyorlar sanki neden olur bilmiyorum dün temizlik yapmıştım ondan olabilirmi yada bulunduğum ay itibariyle rahim genislemye mi baslıyor anlamadm birde kaşınıyorum hala acaba çatlaklarmı oluşacak yoksa yine alerjimi anlamadm çatlak önleyicilerde alerji yaparsa diye alamıyprum da nette birkaç yağ var karışt8rıp nemlendirici olacak kullanıyorlarmış bu tür yağları kullanan varmı merak ettim
Napim kuzu evdeki işleri hallettim gezmeye gidiyorum teyzeme sen napiosn hayrdr

Vellezîne yekûlûne rabbenâ heb lenâ min ezvâcinâ ve zurriyyâtinâ kurrate a’yunin vec’alnâ lil muttakîne imâmâ(imâmen) Bu canım dua mustafa karataştan duymuştum
Merhaba bu dua cocuk olması içinmi acaba. Ne kadar okunuyor veya ne zaman özel Bi vakit veya sayı varmı

Ben hic bi yag ilackullanmamidtim cnm rahimgrnisledgi icin olabilir bence kasinti o igne batmalari brnce normaldr ama yinr dr doktoruna sotarsin ne zmn kontrolun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…