Gebeliğe Hazırlık 2019'a Hamile Olarak Girmek İsteyen Güzel Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Temiz cikmasina cok sevindim canim rabbim sag saglim kucaginada almayi nasip etsin insallah. Ahh canim benim ben esime bu konuda neler yaptim ne suprizler ne haxirlanmalar bi bilsen ama simdi yapmak gelmiyo icimden onun rahat ve umursamaz tavirlarida beni cok yipratiyo. Olursa olur artik.

Üzülme Canım napalım erkekler böyle işte nezaman ne yapacakları belli olmuyor

Ben etkenlerin bu şekilde davranmalarını bir psikolog a danıştım. Bana sakın çocuk istiyorum beden olmuyor vs. Diye muhabbetini yapma eşinle. Öncelikle onu anlamaya çalışmalısın sen çocuk mevzusunu kafaya takip dışarı yandırıyorsun dertlesebiliyorsun ama erkek kadından önce kendini suçlu hisseder ve umursamaz, rahat bir tavır sergiler bu da ilişkinize zarar verir. Zaten erkeğin fıtratında cinsel istek var kendini kasmadan zamanla hem ilişkiniz hemde bebeginiz kavuşursunuz dedi. Yani anlıyacağın aslında erkekler o tavrı sergileyerek suçluluk psikolojisine giriyorlar. Biraz rahat bırakmak gerek ama biz kadinlar hersey dilimizde malesef

Tesekkur ederim canim. Aslinda herseyin farkindayim ama bebegimi kaybettikten sonra boyle oldu onceden olsa kafama takmazdim psikoloji herseyi alt ust ediyo malesef.

Dünden beri su gibi akıntım oluyo kızlar altıma kaçırdım sanıyorun

Selam kızlar.
Benim adet döngülerim hep 23-25 gün arası. yumurtlama döneminden sonra hep hangi gün adet olacağımı bilirim. Bu ay 23. gün adet olmam gerekiyordu, bugün 25. gün yani benim hesaplarıma göre 2 gün geçti, hala gelen giden yok.
Doktorum bana 50 tane kusur saydı, sizlerle paylaşmıştım. Hamile kalmam 10000de 1 ihtimalmiş. Acaba kist adet gecikmesi yapar mı? 25 günden uzun sürmedi hiçbir döngüm çoook uzun zamandır. Başka zaman olsa hemen heveslenmiştim, şimdi sadece korkuyorum kist mi yapıyor gecikmeyi diye

Tesekkur ederim canim. Aslinda herseyin farkindayim ama bebegimi kaybettikten sonra boyle oldu onceden olsa kafama takmazdim psikoloji herseyi alt ust ediyo malesef.
Rabbim nezamn vereceğini cok iyi biliyor. Biz kadınlar dışarıya yansıtiyoruz , eşlerimiz erkekliğin verdiği gururla kendilerini bir nevi geri çekiyorlar. Emin ol esin de en az senin kadar korkuyordur. Rabbim en kısa zamanda bu dünya da rizki olan hayırlı ve sağlıklı evlat nasip eder.

Amiiinn. Biz cinsiyet merakına girdik bile zaman çabuk geçiyor :) darısı tüm isteyenlere
Şimdi biz daha kalp atışı filan duymadığımız için zaman geçmek bilmiyor ama ondan sonrası çabuk geçiyor herhalde canım:))

Normal olarak 28 e0 güne kadar bekle hala gelmediyse doktor a görün canım kistte yapabilir belki yada stres

Normal olarak 28 e0 güne kadar bekle hala gelmediyse doktor a görün canım kistte yapabilir belki yada stres

Hiç gecikme olmamıştı canım şimdiye kadar, hatta sinirleniyodum heveslenmeme zaman kalmadan geliyor diye.
kist yeni demek ki, ondan bu ay oldu gecikme, zaten temmuzda başka doktora gittiğimde kist yok demişti. Ne dertli başım var

Belkide bir umut vardır. Inşallah vardır ama doktor a şuan gitsen e0 güne kadar normal gecikmesi diyorlar birinin dediği diğerini tutmuyor

Kızlar normalde bat bugün benim hala gelen giden yok ayaklarım sabah akşam buz gibi ısınamıyorum sabah idrar testi yaptım yine tek çizgi ama hafif mide bulantim var 1 haftadır öğlen akşam bulanıyor ...idrarima baktım beyaz beyaz şeyler var uçuşan bana noluyor anlamadım

geçiyo geçiyo bak az önce girdim amuda kalkmış naptıysak dönmedi çok inatçı koridorda yürüyorum tekrar alcak :)
Ay canım ne güzel ya bakalım gösterecek mi bu defa çok güzel heyecanlar bunlar maşallah maşallah

Kızlar artık kendimi nasıl anlatsam ifade etsem Bilmiyorum karma karışık oldu hersey adet olcağım günden 1gün sonra benden yumurtlama akıntısı gibi akıntı geldi şeffaflı beyazlı sulu uzayan kaygan tam olarak aynıydı yani şimdide akıntım devam ediyo bu sefer de su gibi altıma kaçırdım sanıyorum baya bol yani bugun hala adet olmadım 4 gün geçti 1 gün önce test yapmıştım silik çıkmıştı saatler sonra gene yarın yine test yapcam salı doktora gidicem belirsizlik cok zor ya kafam karısık 18 kasımda cok az bi şeffaf akıntım olmuştu acaba o zaman yumurtlama olmadı da adet olcağım zamana mı sarktı anlamadım ama sonradan kesilirdi kuru oolurdum hep hala daha akıntım devam ediyo kokusuz su gibi akıp gidiyo altıma kaçırdım sanıyorum anlayamadım 18 kasımdan bu yana 20 gün oldu bugun hamileyimde amca mı cıkcak acaba da diyorum kendi kendime kasıklarımda batma var sancı var asla adet belirtim kalmadı yok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…