Gebeliğe Hazırlık 2019'a Hamile Olarak Girmek İsteyen Güzel Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
11+3 günlük canım :)
Takviminde 12 diyor da :) maşaallah nub teorisine baktırdon mı cinsiyet icin doktorlar cok ketun taramayı yapan dokira sordum bir sonra dedi kendi doktorumda baskası bakmış dedi kızdı ama o ultrasona göre erkek olma ihtimali cok yüksek hayırlı olan olsun inşaAllah da insan merak etmiyor da değil demi varmı ultrasonun

var canım bugünden :)

Eklentiler

• CYMERA_20181207_160749.jpg
    590,9 KB · Görüntüleme: 24
haftaya ikili sonucum çıkacak doktoru sıkıştıracam valla baksın :) bende az çok nub anlıyorum nub'a göre ben erkeğim diye bağırıyo :)
Aynen orda bilgiler adlı kisiyi etiketle daha çabuk cevap verirler doktorlar böyle ya :)

İnşallah hayırlısı olur bebeğini alırsın kucağına sağsağlim

Amin canim insallah rabbim isteyen herkese hayirlisiyla nasip etsin.

Rabbim ol deyince hersey olur bellimi olur canim kotu dusunme belki hamilelik icin haxirliyo rahim kendini bende 1 defa gecikme yasadim gecen sene rahim flimi cekildigim ay o kadar umutlu gitmistim ki kan vermeye kesin hamileyim diyw aldim sonucu negatif dunyalar basima yikilmisti aglamaktan helak olmustum sonraki ay 1 gun gecikmeyle ama baska bisey icin hastaneye gittigimde hic beklemedigim bir anda hamile oldugumu ogrenmistim. Rabbim yeterki ol desin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…