Gebeliğe Hazırlık 2019'a Hamile Olarak Girmek İsteyen Güzel Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canım bende seni merak ediyordum benim yumurtlama donemim senin adetin ortalama ayni zamana denk geliyo ben adet oldugumdada senin yumurtlama donemine denk geliyo bu sabah aklima geldi acaba adet oldun mu diye malesef olmussun rabbim tez zamanda sanada isteyen herkese hayirlisiyla evlat nasip etsin insallah. Malesef erkekleri bende anlayamiyorum bende ovulasyon yaptim sali cok koyuydu degerlendirdik ama dunku yani carsamba daha koyu cikti ve seffaf akintim cok oldu esim yine sacma sapan seylere takiliyosun falan deyip hic orali olmadi dun yumurtlama gunum bos gecti belki diyorum bir gun oncesi oldugu icin sans vardir ama onun bu tavirlari beni daha cok uzuyo simdi bu aksami degerlendirsek hem birgun arayla olmus olur diye dusunuyom ama nasil tepki verir yada nasil yaklasicam bilmiyorum. Rabbim hepimiz icin hayirlisini versin ins.

Çok mu geriyorum kendimi sorun beynimde mi
Çok mu takıyorum bilmiyorum cidden
Artık regl olacağım da belli olmuyor erken Doğum sonrası o klasik yoğun belirtiler kalmadı da
Bir bakıyorum regliyim
İsyan etmiyorum ama çok yorgunum içsel olarak
Hayatımı hamile kalırsam yapamam edemem gidemem herşeyi ona göre ayarlamaya çalıştım.
Hayat kalitem düştü resmen. Ne zaman olacağı belirsiz yahut olacağı...
Artık hiçbir şey takip etmeyeceği. Nasipte varsa oluyor haberin bile olmadan
Sizlerin iyi haberlerini takip edeceğim cnm

Senin herhangi bir sorunun varmıydı Canım arada giriyorsun buraya birşey yapıyormusun tedavi kür gibi merak ettim
Sorun yok cnm, zaten ilk gebelikte sürpriz olmuştu. Erken Doğum sonrası tekrar gamile kapmaya çalışıyordum bu 4. Reglim.
Doktor kışa doğru tekrar hamile kalırsın, gene kalmanda sorun yok demişti ama olmadı işte. Sadece Doğum sonrası Rahmi temizlesin siye doktorum soğan kür yap dedi onu yaptım başka birşey yapmadım.

Sorun yok cnm, zaten ilk gebelikte sürpriz olmuştu. Erken Doğum sonrası tekrar gamile kapmaya çalışıyordum bu 4. Reglim.
Doktor kışa doğru tekrar hamile kalırsın, gene kalmanda sorun yok demişti ama olmadı işte. Sadece Doğum sonrası Rahmi temizlesin siye doktorum soğan kür yap dedi onu yaptım başka birşey yapmadım.
Değerlerine baktınmı nasıl bir soun varmı

Çok mu geriyorum kendimi sorun beynimde mi
Çok mu takıyorum bilmiyorum cidden
Artık regl olacağım da belli olmuyor erken Doğum sonrası o klasik yoğun belirtiler kalmadı da
Bir bakıyorum regliyim
İsyan etmiyorum ama çok yorgunum içsel olarak
Hayatımı hamile kalırsam yapamam edemem gidemem herşeyi ona göre ayarlamaya çalıştım.
Hayat kalitem düştü resmen. Ne zaman olacağı belirsiz yahut olacağı...
Artık hiçbir şey takip etmeyeceği. Nasipte varsa oluyor haberin bile olmadan
Sizlerin iyi haberlerini takip edeceğim cnm
Al bendende o kadar kafamda hep hamilelik var benimde resmen psikolojim coktu atamiyorum kafamdan ne yapayim bu ayda olmassa ovulasyon testim 2 tane kaldi ne alir nede yaparim rabbim vermiyosada vardir bi hayir cok yoruldum herseyden rabbim ne eylerse guzel eyler.

Kandorok yapon ya erkekler sislenen kadonlara hayır diyemez
Canim bu dedigin onceden olsa alasını yapardim ama simdi oda biliyo cok istedigimi ovulasyon hakkinda baya konusmustum onunla bu yuzden sadece benim istememle olucaksa olmasin deyip bende ondan bekliyorum bu kadar cok istedigimi bile bile o cabalamiyorsa artik yapacak biseyim yok rabbimden hayirlisi deyip beklicem. Insallah seninde sonuclarin tertemiz cikar rabbim saglikla kucagina almayi nasip eder ins.

Öyle deme kız inşaAllah birbsorun olmaz e2 değrin nasıl 30 üzerine çokabiliyormu
Ona baktırmadım canım.

40’ım çıkınca bir yapmışlardı baya bir tahlil doktorum sorun olmadığını söyledi. Sonrasında aylık. Genel dahiliye kan tahlilleri yaptorıym
Eşim kafama çok taktiğimi söylüyor, 5 ay karnında taşıyıp yokluğunu benim kadar hissetmedi. Kadınsın hem fiziksel hem dıygusal eksiklik yaşıyorsun anlamıyorlar.

Bilmiyorum bıraktım ne ovu test ne birşey olursa nasipte varsa olur. Hayatımı ya hamile kalırsam diye şekillendirmekte de yordu. Nasip bıraktım ucunu, takip ettikçe psikolojim çöktü. Gün geçtikçe daha iyi olacağıma olmadıkça çöküyorum bilemedim... tek bildiğim gergin ve üzgünüm
Rabbim betlerde güzel eyler diyecek başka birşey yok sanırım :KK43:

Ona baktırmadım canım.

40’ım çıkınca bir yapmışlardı baya bir tahlil doktorum sorun olmadığını söyledi. Sonrasında aylık. Genel dahiliye kan tahlilleri yaptorıym
Eşim kafama çok taktiğimi söylüyor, 5 ay karnında taşıyıp yokluğunu benim kadar hissetmedi. Kadınsın hem fiziksel hem dıygusal eksiklik yaşıyorsun anlamıyorlar.

Bilmiyorum bıraktım ne ovu test ne birşey olursa nasipte varsa olur. Hayatımı ya hamile kalırsam diye şekillendirmekte de yordu. Nasip bıraktım ucunu, takip ettikçe psikolojim çöktü. Gün geçtikçe daha iyi olacağıma olmadıkça çöküyorum bilemedim... tek bildiğim gergin ve üzgünüm
Rabbim betlerde güzel eyler diyecek başka birşey yok sanırım :KK43:
Adetinde yaptır Canım hamilelik hormonlarına ne olacak sanki biliyorsun stresten herşey alt üst olabiliyor bazen Rabbim daha iyi bilir benim degerlerim nasolken nasıl düzeldi sebepsiz olmuyorsada ona göre birşey yaparız üzilme sen ne olur valla bende üzilüyorum

Adetinde yaptır Canım hamilelik hormonlarına ne olacak sanki biliyorsun stresten herşey alt üst olabiliyor bazen Rabbim daha iyi bilir benim degerlerim nasolken nasıl düzeldi sebepsiz olmuyorsada ona göre birşey yaparız üzilme sen ne olur valla bende üzilüyorum
Ah cnö sen hiç üzülme, seni herkesten Çok etkiler iki canlısın ❤️

Canim bu dedigin onceden olsa alasını yapardim ama simdi oda biliyo cok istedigimi ovulasyon hakkinda baya konusmustum onunla bu yuzden sadece benim istememle olucaksa olmasin deyip bende ondan bekliyorum bu kadar cok istedigimi bile bile o cabalamiyorsa artik yapacak biseyim yok rabbimden hayirlisi deyip beklicem. Insallah seninde sonuclarin tertemiz cikar rabbim saglikla kucagina almayi nasip eder ins.
Canım bir sorun çikmado ama neden kaşıntı basladı anlamadım ama senin diyceğim şu ki erkeklere ne anlatsan çocuk gibiler ne dersen ne yaparsan unutuyorlar esim inan ben iyi olmasamda o pesimi bırakmoyor :) bazen diyorum sana sürpriz yapıcam bekliyor heyecanla hamile halimdede ha sizde yapın birazda kasmadan yapon eğlenerek çinkü sevgi her şeyi tedavi eder zamana b8rakın eglenin sevin sevilin deyin esinize ha çocuk istiyoruz ama kasmayalom ama gin aşırıda bırakmayalom hergün yeni birşey yapalom deyin hergün heyecanı artıracak seyler yapon sorun esinize ne yapsam hosuna gider diye bazende sormak lazım k8zmay8n bana ama hangi renkten hoşlanır nasıl giyinince heycan yapar deli olur bunlarıda bilmek lazım işte

Ah cnö sen hiç üzülme, seni herkesten Çok etkiler iki canlısın ❤️
Ama sizde kendinizi üzmeyin lütfen tavsiyeme uyun cocuklu arkadaşlarda bırakon eşleriniz kitap okusun couklara sizde gidip sürpriz yapon deyin bugün sen bak ben sana sürpriz yapocam deyin azıcokta sizler elinize alon ipleri aslonda erkekler kendilerinde san8yor ama öyle değil

Adetim bitmek üzere bir sonrakinde doktorla konuşayım bakayım

X