Gebeliğe Hazırlık 2019'a Hamile Olarak Girmek İsteyen Güzel Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Selam kızlar,

Ben müjdemi aldımmm. Dün akşam test yaptım ve 3 aylık beklemenin sonunda anında çift çizgiyi gördüm çok şükür hamileyim. :anneadayı:
Darısı tüm bekleyenlerin başına inşallah :anne:

Hayırlı uğurlu olsun sağlıkla kucağına al işallah canım
Ben grupta yeniyim tedavi ilemi hamile kaldınız acaba

Hayırlı uğurlu olsun sağlıkla kucağına al işallah canım
Ben grupta yeniyim tedavi ilemi hamile kaldınız acaba

Bende PKO var. Oğlumda hamile kalmam 1 buçuk yıl sürmüştü:KK43: ama bu sefer azmettik ben yaklaşık 15 kilo verdim ve yediklerime dikkat ettim bence onun çok büyük etkisi var. Tedavi olmadık olursa olur diye kendi kendimize deniyorduk..

Allah hayırlısıyla kucağına lamayı nasip eder işallah canım benim. Benim birde dheas hormonum yüksek çıktı ama onu doktor istememişti ben adetin 21. günü progesteron tahlili yaptırken istedim kendim :) sanırım dheas adetin 3. günü bakılıyormuş. Doktor onun etkisi olmaz dedi ama bilmiyorum . Benim yoğun bir şaç dökülmem oluyor. erkek tipi değil çok şükür saçlarım gür ama yinede aşırı derecede dökülüyor. Doktor gebelik tedavisi ile saç dökülme tedavisi bir değil onu gebelikten sonra hallet dedi :) Sizde dheas tahlili yaptırmış mıydınız.
DHeas ne anlamadm ama benimde saxım dökülüyordu lavanta iyi geldi saç çıkarmaz ama saço kalınlaştıroyor kuvvetlendiriyor ben şuan içemedigimden sadece saçımo duruluyorum onla yinede cok iyi geldi hem canlandı hemde rahat taranıyor çok saçom var benimde uzuyorda baya buda uzatt8 istersen sende yap ama hangi degerin anlamadm tam yazarmısın o hormonu lh mi fsh bunlardan birimi

Aytanesii Aytanesii az önce adet oldum sandım resmen pedi aldım tuvalete koştum bi baktım şeffaf jel gibi uzayan akıntı gelmiş bu ne şimdi ben anlamadım yumurtlama olamaz herhalde ya şoklardayım şuan hamilelikte akıntı nasıl oluyo ki bugun adetimin 44.günü 2 3 geçikti zaten 18 kasımdada cok az bi şeffaf akıntım olmuştu şuan hala ara ara şeffaf akıntı geliyo jel gibi
Allah Allah yosa yumurtlaman mı gecikti iyice adet öncesine mi geçti inşaAllah öyle değildir bendede cok uzama oluyordu zaten şeffaf olduğu dönemde oluyor mesela lekelenmem oldugunda baya bi akıntı şeffaf icinde bulaşok pembe lekeler oluyordu ozaman fazla ıslanoyordu bilemedim ki ya

Kızlar üç aylık olduk karnım sanki çokmaya başladı önce hamilelik yaşayanlar nezaman karnın8z biyimeye başlamıştı yoksa hazomsozlokmo yaşoyorum malum bul mide bulantısı yaşıyorum ya bağorsaklarom yavaş çalışıyor ondan olabilormi

Kızlar üç aylık olduk karnım sanki çokmaya başladı önce hamilelik yaşayanlar nezaman karnın8z biyimeye başlamıştı yoksa hazomsozlokmo yaşoyorum malum bul mide bulantısı yaşıyorum ya bağorsaklarom yavaş çalışıyor ondan olabilormi

Benim ilk hamileliğimde 5 aylıkken belli olmaya başlamıştı ama 2. hamilelikte daha çabuk şişiyormuş göbüşümüz. Kaslar daha esnekmiş hemen şeklini alabiliyormuş öyle okumuştum.

Selam kızlar,
Hamilelik öncesi 30 adet LABOQUICK ovülasyon testi almıştım 1 adet de ultra erken gebelik testi olması lazım, kullanmaya başlamadan hamile olduğumu öğrendim. Kutulu olarak duruyor, atmaya kıyamadım, birinin işini görsün. İsteyen olursa ücretsiz verebilirim.

Benim ilk hamileliğimde 5 aylıkken belli olmaya başlamıştı ama 2. hamilelikte daha çabuk şişiyormuş göbüşümüz. Kaslar daha esnekmiş hemen şeklini alabiliyormuş öyle okumuştum.
Ozaman beninki gaz yada bagırsak sorunu çinki hafif acima var rahtsoz edici

Selam kızlar,
Hamilelik öncesi 30 adet LABOQUICK ovülasyon testi almıştım 1 adet de ultra erken gebelik testi olması lazım, kullanmaya başlamadan hamile olduğumu öğrendim. Kutulu olarak duruyor, atmaya kıyamadım, birinin işini görsün. İsteyen olursa ücretsiz verebilirim.
Hamileligin az kalmıs ne güzel:)

evet, şafak 71 :) zaman çok hızlı geçiyor ne ara 30. hafta oldu bilmiyorum :) Darısı başına inşallah sağlıkla su gibi geçsin.. :dua:
İnşaAllah Canım sağlıcakla kucağına al Rabbim onun yokluğunu göstermesin bizde o haftaları girelim inşaAllah nemlendirici kullandon mı hiç merak etim :)

Sağolasın canım, amin inşallah.
karnım çıkmaya başladığından beri her gün HIPP Babysanft organik badem yağından masaj yaparak sürdüm, havalar sıcakken sabah akşam sürdüğümde oldu. Henüz hiç çatlağım olmadı, ki baya kilo aldım ve karnım büyüdü :olamaz: şimdilik iyi gidiyoruz. Ek olarak belki zeytinyağı sürerim.

Allah Allah yosa yumurtlaman mı gecikti iyice adet öncesine mi geçti inşaAllah öyle değildir bendede cok uzama oluyordu zaten şeffaf olduğu dönemde oluyor mesela lekelenmem oldugunda baya bi akıntı şeffaf icinde bulaşok pembe lekeler oluyordu ozaman fazla ıslanoyordu bilemedim ki ya
Sanırım bu benim yumurtlama ya ay deliricem ya :mad:

Zaten şüphelenmiştim 18 kasımda cok cok az bi şefaf akıntım olmuştu cok azdı şimdiki baya bol bol geliyo ve bayada uzuyo vıcık vıcık töbe yarabbim sinirlerim bozuldu ağlıcam ya ben hamilelik beklerken gecikme sayarken yumurtluyom mu şuan bi 14 daha mı beklicem :kızgın::kızgın:

En iyisi bugunu değerlendirmek bu hamilelik akıntısına hiç benzemiyo çünkü zaten hiç 18inde göğüs ağrım sancım bulantım oolmamıştı bugun hepsi var ateş basöası da oluyo yanıyorum sanki moralim bozuldu arkadaş ya :işsiz: Aytanesii Aytanesii

Baktım şimdi topiklere biraz araştırdım hamilelikte şeffaf yapışkan akıntıda olurmuş ya bakalım ama ben yinede işimi şansa bırakmayayım bugunu değerlendireyim ya nolur nolmaz :olamaz::KK70: Aytanesii Aytanesii

X