Gebeliğe Hazırlık 2019'a Hamile Olarak Girmek İsteyen Güzel Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bi test yapsana çatlardım ben meraktan :) zaten başıma ne geldiyse meraktan geldi hahhahaha uslanmadım
Testim yoookkk alamam da cıkamıyorum evden heryer cok uzak :KK61: beklicem zaten 2 3 güne gelmezse belli olur hersey beklemem lazım kuyruğuna geşdim artık bende cok merak ediyorum yakında eczane olsa bi koşu alırdım kesin ama Sabır :KK70:

Az biraz daha sabor :)
Aynen cnm sabır nasılsa 5 6 gün kalaları atlattık ağrım sızımda yok adet sancısı da yok hersey çok sakin şuan arada bir kasığımda pıt pıt atmalar oluyo bazen hafif bi ağrı ama adet ağrısı gibi değil bakalım sonuç nolcak

Aynen cnm sabır nasılsa 5 6 gün kalaları atlattık ağrım sızımda yok adet sancısı da yok hersey çok sakin şuan arada bir kasığımda pıt pıt atmalar oluyo bazen hafif bi ağrı ama adet ağrısı gibi değil bakalım sonuç nolcak
İnşallah sonuç güzel ve hayırlı olur canım Allah gönlünden geçeni hakkında hayırlı eylesin :)

Ben bugun bütün testlerimi ddöktüm kızlar farkettim ki ikinci yaptığım test negatifmiş ben eski testlerden silik olanla karıştırmışım ikinci yaptığım testi pazartesi yapmıştım tertemiz negatifmiş çarşamba günü son testimi yaptım onda silik gölge gibi çizgi vardı hepsini hesapladım

ilk testi yumurtlamanın 9.günü yapmıştım o baya belli bi çizgi pozitifti inanamadım açıkcası Çünkü çizgi durdukça kayboldu normalde yıllar geçsede kaybolmuyo o ikinci çizgi kızımın hala aynı koyulukta duruyo testi :KK47:
yumurtlamanın 11.gunu yaptığım test negatifmiş ama ben eski testle karıştırmışım onu malesef ki kafa kalmadı ki :olamaz:
yumurtlamanın 13. Günü Yaptığım testte ikinci çizgi var yine belirsiz gölge gibi bi çizgi sonrasını bilmiyorum bakalım bugun yumurtlamanın 16. Günü başkaa testim de kalmadıııı acele edersem böyle kalırım açıkta hesabı kaldım açıkta beklicem artık kırmızı gelcekmi gelmicek mi :KK17:

Ben bugun bütün testlerimi ddöktüm kızlar farkettim ki ikinci yaptığım test negatifmiş ben eski testlerden silik olanla karıştırmışım ikinci yaptığım testi pazartesi yapmıştım tertemiz negatifmiş çarşamba günü son testimi yaptım onda silik gölge gibi çizgi vardı hepsini hesapladım

ilk testi yumurtlamanın 9.günü yapmıştım o baya belli bi çizgi pozitifti inanamadım açıkcası Çünkü çizgi durdukça kayboldu normalde yıllar geçsede kaybolmuyo o ikinci çizgi kızımın hala aynı koyulukta duruyo testi :KK47:
yumurtlamanın 11.gunu yaptığım test negatifmiş ama ben eski testle karıştırmışım onu malesef ki kafa kalmadı ki :olamaz:
yumurtlamanın 13. Günü Yaptığım testte ikinci çizgi var yine belirsiz gölge gibi bi çizgi sonrasını bilmiyorum bakalım bugun yumurtlamanın 16. Günü başkaa testim de kalmadıııı acele edersem böyle kalırım açıkta hesabı kaldım açıkta beklicem artık kırmızı gelcekmi gelmicek mi :KK17:
Senin hesabın karışmış Canım :)))

Arkadaşlar Merhaba,

5 aylık bebeğimin erken ölü doğumu sonrası tekrar anne adayı olmak, hayırlısıyla bebeğimi sağlıkla kucağıma almak istiyorum :KK61:

Ve 2019 yılına hamile girmek isteyen tüm güzel anne adaylarını ve hamilelik haberlerini görmek güzel olacak. Her bir hamile yeni bir umut olsun hepimize... :KK200:

2018 Ağustos'tan itibaren, "hamile kalmak isteyen" ve "hamilelik müjdesi" verecek güzel anne adaylarını hep birlikte görüp hep birlikte seviniriz inşallah :)

Önümüzdeki 5 ay boyunca her hafta yeni umut yeni haberler bekleyelim ❤️

Hamilelikle alakalı sorularımız, bildiklerimizi paylaşmaya devam edelim burada.

Anne olmak isteyen Güzel anne adayları ve güzel haberlerini bekliyorum...

Hamile olunca haber vermemek, konuya uğramamak, vay efendim ben unuttum yok !

Müsade ediniz beraber sevinelim delirelim yani ❤️:rolleyes:

Adaylarımız ❤️:nazar:

@elaaaam
@nyks_42
@wiha02:anneadayı:
@cherryup:anneadayı:
Delirella Delirella :işsiz::işsiz:
@elvin09
@Kontess08
@zynpzn8989:anneadayı:
@AleooVeraa
@asiyebilge:anneadayı:
@tazegelincikk
@duskapani:anneadayı:
@Aag91 :anneadayı:
@giustizia_
@mavi-hayal
@Biyolog85
@Zeyah3917:anneadayı:
@Gizibe
@Eren6161
@SedaGretchen
@Fairytale35:anneadayı:
@41ask_derin
@Busrayld
@bestwest
@Sinemsara07
@Cruelangel
@teacheralla
@turko2727
@Greensey
@Buzlarkralicesi01
@hamra_86
@Yazankalem
@Mertege123
@Sabr-Sukur-Dua
@minnaktosba
@bi prenses annesi
@17platon17
@Mavi Boncuklar
@sedaarda
@Hanifedundarr
@TomakinT
@everytime_night:anneadayı:
@attartt
@EslemKenan
@Rebelbgm1991
@Merlin_Merlin
@Loresiima
@gizemya:anneadayı:
@Gozde335
@Yazanhanim
@takucum
@kanaryamm
@Edakiz:anneadayı:
@Makarnasever
@Alya_sura88
@crnksgl
@ALTINIM
@rainbow4607:anneadayı:
@bi prenses annesi
@Umay0569
@suenmuver
@elossko
@dvtb
@78duygu
@Ebsamkai
papatyakokankadin papatyakokankadin
@Tem13
Aytanesii Aytanesii :anneadayı:
@almasy
@bi prenses annesi
@emineee_e:anneadayı:
@Tugba12345678
@karanmasal
@sukal
@Madammor
@giustizia____
@Seremserem :anneadayı:
@Gulmet3:anneadayı:
@Ecgamze :anneadayı:
@Aykiz0 :anneadayı:
@Coco_Loco
@hilaall33
@Yademim :anneadayı:
@Qiremimmm
@Glrabr
@Sekerrss
@halemm
@Hiram26 :anneadayı:
@EceCigdem
@ozge_gorkem
@adaemir
2019 a bende hamile girmek istiyordum ama malesef bu ayda olmadı umarım 2019 un ilk ayında alırım güzel haberi 2019 bana ve sizlere bebeğimizi getirsin :dua:

Bi test alsam mı kızlar sizce idrar testi?? Çıkmazsa kan vermeye gitmem akşam ne dersiniz.
İdrarda çıkmayabilir Canım daha ben 4 gin sonra yapmıştım lekelenmeden ozaman bile silikti anca kanda çokar bekle birkaçgün sabredebilirsen :)

İdrarda çıkmayabilir Canım daha ben 4 gin sonra yapmıştım lekelenmeden ozaman bile silikti anca kanda çokar bekle birkaçgün sabredebilirsen :)
Kan için akşam gidicem zaten bekleyeyim bari:) varsa kanda belli olur artık gerçi pek zannetmiyorum ama yine de sökülmesi için doktordan ilaç isterim hiç gelmedi normal değil

Normal değil evet hamile isen hiç normal olmaz :)
İnşallah bu anormalliğin sebebi hamileliktir :)) karnım şiş ve çok gazım var sanki. sağlı sollu ağrılar giriyor hafif hafif rahmim bir garip kasılıyor adete benzemiyor hiç ama damla damla açık renk akıntı devam ediyor bazen kahve pıhtılar görüyorum. Ergenliğe girdiğimden beri 3günlük adet ve bu şekilde hiç yaşamadım:)

İnşallah bu anormalliğin sebebi hamileliktir :)) karnım şiş ve çok gazım var sanki. sağlı sollu ağrılar giriyor hafif hafif rahmim bir garip kasılıyor adete benzemiyor hiç ama damla damla açık renk akıntı devam ediyor bazen kahve pıhtılar görüyorum. Ergenliğe girdiğimden beri 3günlük adet ve bu şekilde hiç yaşamadım:)
:) sen bi git hastaneyede inşaAllah kötü birşey çıkmasonda hayırlısı olsun inşaAllah

X