Gebeliğe Hazırlık 2019'a Hamile Olarak Girmek İsteyen Güzel Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bat 15 aralık hastaneye gitmedim bu ayda olmazsa ve de eşim müsait olursa gidecem ama kafamı karıştıran nokta sgk nin bizlere infertilite ilaçlarını karsilamamasi
O konularda Aytanesii kardeşim uzmandır kesin ben hiç anlamıyorum varmış daha batına hayırlısıyla inşallah güzel sonuçlar alırsın cnm

Yaron baksam bebiş uyusun büyüsin artok :)) meraktan daha önce bakmıştmda unuttum ne dedigimi kime dedigimi :)
Badi hayırlı geceler allaha emanet olun uyusun tabi büyüyecek daha o minnak bol uykuya ihtiyaç var ilerki uykusuz geceler için stokla sen

Farah58

Tatlım sen tekrar test yaptınmı çok merak ediyorum seni dünden beri duamdasın inşallah yükselir değerin inşallah[/QUOTE]

10 dakika sonra cıkan hayal gibi bi çizgiyle daha karşınızdayım gene olmadı sanırım olsaydı şimdiye diğer testlerden bi tık daha koyulaşması gerekirdi artık adeti beklicem çok üzgünüm
Ben gebeliği kanda öğrendim. 3 gün sonra Hcg artışı herhalde testin koyulugundan belli olur diye test yaptım yine ve aşırı silikti. Bence asla öyle düşünme

10 dakika sonra cıkan hayal gibi bi çizgiyle daha karşınızdayım gene olmadı sanırım olsaydı şimdiye diğer testlerden bi tık daha koyulaşması gerekirdi artık adeti beklicem çok üzgünüm

Kuzum benim hiç bir negatif olan testimde 10 dk sonra silikte olsa bir çizgi çıkmadı çizgi varsa umutta var
Belki yükseliş daha kandan idrara geçmemiştir
Belkim çok çay su içmişsindir ondan seyrelmiştir ama ne biliyim yoksa kesin negatifse o silik çizgi çıkmıyor işte bende ondan bi umut canım yaaa

Farah58

Tatlım sen tekrar test yaptınmı çok merak ediyorum seni dünden beri duamdasın inşallah yükselir değerin inşallah
[/QUOTE]
canım çok duygulandım Allah razı olsun teşekkür ederim :) ben dün yine pozitif görmüştüm ama bu sabah çamaşırımda bir damla kahverengi kan gördüm peçeteye de sildikçe geliyor çok az. Adet oldum sanıyorum ama hiçbir zaman adetim böyle başlamadı. Eşimden test istedim ama artık kızdı adam haklı olarak. Kafam çok karışık inan adet olsam da sevinicem yeterki şu belirsizlik bitsin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…