Gebeliğe Hazırlık 2019'a Hamile Olarak Girmek İsteyen Güzel Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Merhaba kızlar :KK200:Beni de ekleyin.Bat 10 Aralık.Benim 1 oğlum var 26 aylık hala emiyor.Dogumdan sonra 11.ayda ilk reglimi oldum,o gün bugün de korunmuyorum..Emzirirken hamile kalma olasılığı bir tik daha düşük tabi.Ogluma 4.ayda hamile kalmıştım.32 yaşındaydım.Simdi 35 im ve,artık 2.bebisi istiyoruz ara çok uzamadan.

Canım merhaba, bana soruyorsan benim belirtiler halsizlik ve yorgunluktu. Bir de mide yanması ve midem kazınıyordu ama bir şey yiyesim gelmiyordu çok o mide kazınması halâ devam ediyor. Bir de limon sarısı gibi akıntı var daha önce karşılaşmadığım bir şey. Benim bat günüm yarın ya da Cumartesi normalde ben biraz erken öğrendim geçen Pazar testte çıktı Pazartesi kan verdim. O günden beri de her gün test yapıp koyulaşma var mı diye bakıyorum.
Ayy cnm halsızlık ve yorgunluk bende de var baş donmesi eksıme de benım akımtım da su gıbı cok akışkan cok acık sarı bırde dozıme vuran bı agrı yarın test yapıcam ınsallah vardır

Evet canım 1 yıldır düşünüyoruz gerekli ne varsa sonradan pişman olmamak için yaptırdık. Yumurtalıklarda kist çıktı onun içinde soğan suyu içtim bu ay gidecem bakalım ne olacak onun dışında bir problem yok şükür. Umutlanmayı çok iyi biliyorum kaç kez yaşadım kaç kez gözyaşı döktüm ama her seferinde Allahım senin bir bildiğin vardır dedim şimdi dua edip bekliyorum bakalım. İnşallah sende en yakın zamanda mutlu haberler alırsın.
İnşallah canım zaten burada herkes birbirini çok iyi anlıyor o yüzden seviyorum burayı bende de alışkanlık oldu her adette gözyaşı dökmek ağlamıycam diyorum yok olmuyo tutamıyorum kendimi inş hayırlısıyla tez zamanda hepimiz hamile kalırız

Koyulaşma yok canım malesef her gün pozitif çıkıyor sadece bakalım adeti bekliyorum
Benimde son yaptıpım negatif dediğim test pozitif şuan bende anlam veremiyorum yarım saat 1 saat sonra önemsemeyin diyolar ama o hormon olmadı mı hiç çizgi ccıkan testim olmadı 2 3 ay onceden testlerim var hala tertemiz negatif onlarda hiç ikinci silik çizgi falan cıkmadı yani anlamıyorum bende bekliyorum cumartesi yada pazar gunu test yapcam adet olmazsam tabi nolcak, bakalım akıntım var su gibi adet oldum sanıyorum bazen hah geldi diyorum yok benim baraj günlerim 1 2 3 aralık 3 aralığı geçersem baya bi umutlancam F farah58

Ayy cnm halsızlık ve yorgunluk bende de var baş donmesi eksıme de benım akımtım da su gıbı cok akışkan cok acık sarı bırde dozıme vuran bı agrı yarın test yapıcam ınsallah vardır
İnşallah canım:) güzel haberlerini bekliyorum:KK200:

Benimde son yaptıpım negatif dediğim test pozitif şuan bende anlam veremiyorum yarım saat 1 saat sonra önemsemeyin diyolar ama o hormon olmadı mı hiç çizgi ccıkan testim olmadı 2 3 ay onceden testlerim var hala tertemiz negatif onlarda hiç ikinci silik çizgi falan cıkmadı yani anlamıyorum bende bekliyorum cumartesi yada pazar gunu test yapcam adet olmazsam tabi nolcak, bakalım akıntım var su gibi adet oldum sanıyorum bazen hah geldi diyorum yok benim baraj günlerim 1 2 3 aralık 3 aralığı geçersem baya bi umutlancam F farah58
Benim adet günüm bugün en geç yarın olması lazım. Bekliyorum açıkçası çok umutlu değilim bu kadar belirti olması çok garip. Hayırlısı olsun inşallah canım senin güzel haberlerini paylaşırız

Benim adet günüm bugün en geç yarın olması lazım. Bekliyorum açıkçası çok umutlu değilim bu kadar belirti olması çok garip. Hayırlısı olsun inşallah canım senin güzel haberlerini paylaşırız
Bende pek umutlu değilim bekliyorum sadece benimde 1 2 3 aralık önemli günler

Kızlar selam benim bat a 6gun var daha hayıt suyu içmeye devam ediyorum bakalım inşallah işe yarar...olmazsa artık ilk asilamami yaptiricam devlet hastanelerinden ücretsiz aşılama yapan varmiki acaba

Üzücü haberler arka arkaya geliyor ben daha adet olmadım ama çok ağrım var olacağım muhtemelen
Benim gaz sancım bel ağrım var ya adet belirtim mide bulantım falan yok sadece uyanamıyom uykumdan buda zaten adet olcağımdada oluyodu gelirse ce eee dicek ondan eminim bakalım şimdilik bi sakinlik var

X