Gebeliğe Hazırlık 2019'a Hamile Olarak Girmek İsteyen Güzel Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
İkigüne bidaha yapmalıson o negatif olmayabilir yaptıktan nekadar sonra çıktı ikinci çizgi genelde 5 yada 10 dk icinde çıkması lazım daha fazlaysa yindede birkaçgün bekle geç döllenmeden dolayı olabilir

Test yaptım 10 dk sonra oldu . Göğüslerim çok acıyo normalde hiç olmazdı böyle. Acaba kan testi mi yaptırsam

Test yaptım 10 dk sonra oldu . Göğüslerim çok acıyo normalde hiç olmazdı böyle. Acaba kan testi mi yaptırsam
Tabikide en garantisi kan cnm ya ben 10 15gun once falan test yaptım ikinci çizgi cıktı gittim kan verdim negatif cıktı en kesin sonus kan

Valla benim daha hamilelik Yok cnm. Varsa da BAT a daha 1 hafta var gecikme olursa test ile netleştirir. Ben regl tarihi öncesi yaptırsam mı diye soru işaretim oldu

Yoksa hamilelikte olmadığını biliyorum ilk 3 ay saç bile boyamıyor kuaförler
İnşallah olur canım. Valla görümcem hamile olduğunu bilmeden saçlarını boyattı kestirdi bişi olmadı bebeğe lu an 4.ayına girecek birazda batıl inanca giriyo galiba onlar doktor bişey yok boya yapmana rağmen demiş

Tatlım benim iki kızimda da seninki gibi silik cikti şuan 3 bebeğine hamileyim ve onun testide oyle silik cikti bebis küçük olduğu için öyle silik çıkıyor hayirli olsn rabbim kucagina almayi nasip etsin

İnşallah olur canım. Valla görümcem hamile olduğunu bilmeden saçlarını boyattı kestirdi bişi olmadı bebeğe lu an 4.ayına girecek birazda batıl inanca giriyo galiba onlar doktor bişey yok boya yapmana rağmen demiş

Zaten tespit edilmiş bilimselinin bulgu yok hamilelerde test yapamadıklarından :) hamileysemmbile daha 1 ay olmamış oluyor zaten
Neyse 1 hafta bekleyip öyle yaptırmak lazım sanırım

Umarım olur cnm❤️

Yaptırmalısın başka tedtin armı Canım ikigüne bidaha yap varsa hem değerinde yükselmis olur bu arada o teste göre gitsen daha iyi olur diye düşünüyorum

Canım saç ile deu farklı deriye sürilen şeyler direk kana karışıyor oyüzden hamileler sürdikleri krenlei bile hamilelikte kullanıloyor olmaso lazım

kızlar kasıklarım bi feci ağrıyoki bacaklarıma vuruyo damarları cekiliyo sanki bi işte yapmadım bi yemek bi çamaşır tamam

Allahım hayırlısıyla bu güzel duyguları isteyen herkese yaşatsın seni çok iyi anlıyorum. Ben de takip ettiğim süreç boyunca hamile olanlara hem çok sevindim hemde çok özendim istedim kötü niyet olmadığını çok iyi biliyorum canım Allah şuan gönlünden geçeni en hayırlı zamanda yaşatsın sana da. Şuan emin olmamakla birlikte çok heyecanlıyım. Hastaneye gidip gitmeme arasındayım. Olmazsa da takdir Allah’tan bunu yaşamak bile çok güzel. Sağlık sorunları yaşayan arkadaşlara acil şifa ve en kısa zamanda mucizelerle karşılaşmalarını dilerim ❤️❤️☺️
Aminnnnnnnnn aminnnnn Aminn kuzm

Benimde öyle testten beri adet ağrısı giriyor. Adet olacağım diye çok korkuyorum
Nasıl sızlıyo ya adet olcağımda bile bu kadar ağrımaz benim hepte dikkatimi çekiyo sol tarafım bildiğin ağrı yani coktandır böyle ağrılar yaşamamıştım psikolojik ağrılarım oluyodu ama normal hafif geçiçi ağrılardı hep

X