Gebeliğe Hazırlık 2019'a Hamile Olarak Girmek İsteyen Güzel Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bende yapmak istiyorum test ya çıkar mı acaba ki eşime söyledim alcak test ama imi bi heycan sardı yarın sabah mı yapsam ne zaman alcak acaba akşam gelirken alcaksa zaten 4 5 saattir tuvalete gitmedim hemen yapsam olur mu ki kafamda deli sorular yemeği yakıcam :KK70: Bemde görmel istiyorum koyulaştığını rabbimin izniyle ya seninki gibi biraz daha koyulaştığını görsem rahatlıcam biraz olsun :rolleyes:
İnşallah canım inşallah yakında eczane olmaması ne kötü ben gelirken aldım yine :)) artık sitedekilere gitmek istemiyorum okadar çok aldım ki tanıyacaklar diye korkuyorum

Allahım hayırlısıyla bu güzel duyguları isteyen herkese yaşatsın seni çok iyi anlıyorum. Ben de takip ettiğim süreç boyunca hamile olanlara hem çok sevindim hemde çok özendim istedim kötü niyet olmadığını çok iyi biliyorum canım Allah şuan gönlünden geçeni en hayırlı zamanda yaşatsın sana da. Şuan emin olmamakla birlikte çok heyecanlıyım. Hastaneye gidip gitmeme arasındayım. Olmazsa da takdir Allah’tan bunu yaşamak bile çok güzel. Sağlık sorunları yaşayan arkadaşlara acil şifa ve en kısa zamanda mucizelerle karşılaşmalarını dilerim ❤️❤️☺️
Git cnm git hastaneye gözün aydın valla amin cok saol o kadsr sevindim ki şuan dualar ediyorum senin için sadece içimden geçen bu :KK200::nazar:

İnşallah canım inşallah yakında eczane olmaması ne kötü ben gelirken aldım yine :)) artık sitedekilere gitmek istemiyorum okadar çok aldım ki tanıyacaklar diye korkuyorum
Eşimde aynısını diyp senin yüzünden aynı eczaneye gidemez oldum diyo :KK70:

Git cnm git hastaneye gözün aydın valla amin cok saol o kadsr sevindim ki şuan dualar ediyorum senin için sadece içimden geçen bu :KK200::nazar:
Allah razı olsun canım karşılıklı ❤️ Hayırlısıyla beraber sevinelim inşallah :)
Eşimde aynısını diyp senin yüzünden aynı eczaneye gidemez oldum diyo :KK70:
:KK48::KK48::KK48: Ay buna çok güldüm. Her seferinde farklı yerlere gidiyor benim eşimde ama ondan habersiz ne testler aldım ben haberi yok:)))

Allah razı olsun canım karşılıklı ❤️ Hayırlısıyla beraber sevinelim inşallah :)

:KK48::KK48::KK48: Ay buna çok güldüm. Her seferinde farklı yerlere gidiyor benim eşimde ama ondan habersiz ne testler aldım ben haberi yok:)))
Bende cok aldım netten bi gun biriktirdiğim kullanılmış testleri görünce şok geçirdi adamcağız deli de oldum gözünde :eek::KK70:

Eki Görüntüle 2209832
Kızlar düne göre nispeten daha koyu sanki dimi şimdi yaptım ve freelay marka:))) şaka gibi yani her test pozitif olmaz heralde hala inanamıyorum gerçekten sevinemediğime:/ testlere okadar güvenmiyorum ki kan testine kadar da inanmayacağım
Bence hamilesin Canım birgün daha bekleyeydin o dahada koyulaşacaktı :) ozaman emin olacaktın baska varmı yaron yapma daha yad agit hastaneye bence hamilesin dualarım sizinle kızlar

Bende yapmak istiyorum test ya çıkar mı acaba ki eşime söyledim alcak test ama imi bi heycan sardı yarın sabah mı yapsam ne zaman alcak acaba akşam gelirken alcaksa zaten 4 5 saattir tuvalete gitmedim hemen yapsam olur mu ki kafamda deli sorular yemeği yakıcam :KK70: Bemde görmel istiyorum koyulaştığını rabbimin izniyle ya seninki gibi biraz daha koyulaştığını görsem rahatlıcam biraz olsun :rolleyes:
Delirdi kız ya bukadar fazla geldi kız bi rahat dur :)) sabah yap Canım ikitane alırsa birini yaparsın ama diğerini yarinı atlayarak yapmalısın söz dinle sakin :))))

Bence hamilesin Canım birgün daha bekleyeydin o dahada koyulaşacaktı :) ozaman emin olacaktın baska varmı yaron yapma daha yad agit hastaneye bence hamilesin dualarım sizinle kızlar
:)) bekleyemem bekleyemem. 3 tane daha testim var Cuma’ya kadar test yapacağım canım ne beklemesi :)))) delirticem seni telefon başında. Her gün testler yapacağım :)) Allah razı olsun canım Allah seni de yavruna kavuştursun sağlıkla inşallah :)

:)) bekleyemem bekleyemem. 3 tane daha testim var Cuma’ya kadar test yapacağım canım ne beklemesi :)))) delirticem seni telefon başında. Her gün testler yapacağım :)) Allah razı olsun canım Allah seni de yavruna kavuştursun sağlıkla inşallah :)
Deli kız ya Rabbim hep böyle sevindirsin inşaAllah o bebişle :))) bebis dedim bak okadarda eminim

İyi aksamlar kızlar yeni katildim kulube fazla kullanmayı bilmiyorum ogrenirim insalh yakında bende suan hamileydim 6 haftalık benimde ilk yaptigimygun testim biri pembe biri kirmiziydi umarım rabbim isteyen herkese bu duyguyu yaşatır

Delirdi kız ya bukadar fazla geldi kız bi rahat dur :)) sabah yap Canım ikitane alırsa birini yaparsın ama diğerini yarinı atlayarak yapmalısın söz dinle sakin :))))
Delirdim vallahi ya bi tane sşırsa dediğin gibi yarın yaparım ne kaldı yarına zaten :KK48:

İyi aksamlar kızlar yeni katildim kulube fazla kullanmayı bilmiyorum ogrenirim insalh yakında bende suan hamileydim 6 haftalık benimde ilk yaptigimygun testim biri pembe biri kirmiziydi umarım rabbim isteyen herkese bu duyguyu yaşatır
Amin canım inşallah :) senin de hayırlı olsun Allah sağlıklı bir gebelik ve evlat nasip etsin

Merhabalarrr acil yardımınıza ihtiyacım var dün. Adetim 3 gün gecikti test yaptım negatif çıktı diğer çizgi silik mi sizce de ?

Eklentiler

• D61E80B3-2328-4DAF-9FCA-78E585AF49D2.jpeg
    D61E80B3-2328-4DAF-9FCA-78E585AF49D2.jpeg
    32 KB · Görüntüleme: 39
Merhabalarrr acil yardımınıza ihtiyacım var dün. Adetim 3 gün gecikti test yaptım negatif çıktı diğer çizgi silik mi sizce de ?
İkigüne bidaha yapmalıson o negatif olmayabilir yaptıktan nekadar sonra çıktı ikinci çizgi genelde 5 yada 10 dk icinde çıkması lazım daha fazlaysa yindede birkaçgün bekle geç döllenmeden dolayı olabilir

X