Gebeliğe Hazırlık 2019'a Hamile Olarak Girmek İsteyen Güzel Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Microblading'i ben yaptırıyorum som seansım olacak yaptırdığım kişiye sormuştum hamileliğin ilk 4 ayı yapmıyoruz demişti yaptırmadan öncede sormuştu hamilelik var mı diye

Valla benim daha hamilelik Yok cnm. Varsa da BAT a daha 1 hafta var gecikme olursa test ile netleştirir. Ben regl tarihi öncesi yaptırsam mı diye soru işaretim oldu

Yoksa hamilelikte olmadığını biliyorum ilk 3 ay saç bile boyamıyor kuaförler

13500273-896D-4F4F-A945-2516120FB7B4.jpeg

Kızlar düne göre nispeten daha koyu sanki dimi şimdi yaptım ve freelay marka:))) şaka gibi yani her test pozitif olmaz heralde hala inanamıyorum gerçekten sevinemediğime:/ testlere okadar güvenmiyorum ki kan testine kadar da inanmayacağım

KızııııııIımmmm maşallah ya şaka mısın hamilesin ya hemen cıkıyo dimi bu koyuluk 5 dk içinde cıkıyosa kesin yani ya :nazar::KK200::KK9:
Eki Görüntüle 2209832
Kızlar düne göre nispeten daha koyu sanki dimi şimdi yaptım ve freelay marka:))) şaka gibi yani her test pozitif olmaz heralde hala inanamıyorum gerçekten sevinemediğime:/ testlere okadar güvenmiyorum ki kan testine kadar da inanmayacağım

Eki Görüntüle 2209832

bilmiyorum inşaallah Rabbim den dilerim hamilesinizdir. ama çift çizgi olunca değil miydi?

KızııııııIımmmm maşallah ya şaka mısın hamilesin ya hemen cıkıyo dimi bu koyuluk 5 dk içinde cıkıyosa kesin yani ya :nazar::KK200::KK9:
Bide bu ilk idrarda değil deme bakasana baya var yani sevin artık bence :KK31::KK71:
Evet canım ilk idrar değil :)) Allahım hayırlısıyla nasip etsin bilmiyorum. Bu sefer başında bekledim gitmedim:) ilk 6-7 dk diyim yaşan olmasın vardı zaten de koyulaşması işte ❤️❤️❤️

:KK49:Bir de görmek için dikkatli bakmam gerekmedi ilk defa baya uzaktan da gördüm :KK48: sanırım oldu bu sefer :anneadayı: ama daha bata var Allah hayırlısını nasip etsin inşallah hepimize. Darısı da isteyen herkese Allah’ın izniyle :KK68:

bu yumurtlama dönemini nasıl biliyorsunuz acaba ?
Canım normalde adetten kısa bir zaman sonraki kasık ağrıları ve şeffaf beyaz akıntı yumurtlama belirtileri oluyor. Ama ovulasyon testleri de kullanılıyor internetten alıp kullanabilirsin. Eczanede de satılıyor ama 5li olanlar bile çok pahalı. İnternetten almak daha mantıklı. Ben geçen ay aldım bi 5li bi de 2li ama yakalayamadım. Bir sürü de para ödedim eczaneye. Fazla almak daha mantıklı

Canım normalde adetten kısa bir zaman sonraki kasık ağrıları ve şeffaf beyaz akıntı yumurtlama belirtileri oluyor. Ama ovulasyon testleri de kullanılıyor internetten alıp kullanabilirsin. Eczanede de satılıyor ama 5li olanlar bile çok pahalı. İnternetten almak daha mantıklı. Ben geçen ay aldım bi 5li bi de 2li ama yakalayamadım. Bir sürü de para ödedim eczaneye. Fazla almak daha mantıklı

ovilasyon testi nedir ? bunun yumurtlama dönemini ayarlayamakla bir ilgisi var mı ?
çok cahilim bu konularda gerçekten.. kusura bakmayın

ovilasyon testi nedir ? bunun yumurtlama dönemini ayarlayamakla bir ilgisi var mı ?
çok cahilim bu konularda gerçekten.. kusura bakmayın
Evet canım var. Sormanda bir problem yok Estağfirullah. Ovulasyon testi yumurtlama döneminde yükselen LH hormonunu yakalıyor. Bu nedenle önemli eğer akıntı vs gibi belirtileri kaçırırım diyorsan kullanmak mantıklı. Testte iki çizgi aynı koyulukta çıkarsa yumurtlama döneminde olduğunu gösterir

Evet canım var. Sormanda bir problem yok Estağfirullah. Ovulasyon testi yumurtlama döneminde yükselen LH hormonunu yakalıyor. Bu nedenle önemli eğer akıntı vs gibi belirtileri kaçırırım diyorsan kullanmak mantıklı. Testte iki çizgi aynı koyulukta çıkarsa yumurtlama döneminde olduğunu gösterir

çok teşekkürler.

Evet canım ilk idrar değil :)) Allahım hayırlısıyla nasip etsin bilmiyorum. Bu sefer başında bekledim gitmedim:) ilk 6-7 dk diyim yaşan olmasın vardı zaten de koyulaşması işte ❤️❤️❤️
Tamam cnm ya cok sevindim nasıl sevindim anlatamam rabbim şimdi hayırla devamını getirsin inşalşah bende istiyoru; ya cok özendim cooook :KK200::KK9:

Bende yapmak istiyorum test ya çıkar mı acaba ki eşime söyledim alcak test ama imi bi heycan sardı yarın sabah mı yapsam ne zaman alcak acaba akşam gelirken alcaksa zaten 4 5 saattir tuvalete gitmedim hemen yapsam olur mu ki kafamda deli sorular yemeği yakıcam :KK70: Bemde görmel istiyorum koyulaştığını rabbimin izniyle ya seninki gibi biraz daha koyulaştığını görsem rahatlıcam biraz olsun :rolleyes:

Tamam cnm ya cok sevindim nasıl sevindim anlatamam rabbim şimdi hayırla devamını getirsin inşalşah bende istiyoru; ya cok özendim cooook :KK200::KK9:
Allahım hayırlısıyla bu güzel duyguları isteyen herkese yaşatsın seni çok iyi anlıyorum. Ben de takip ettiğim süreç boyunca hamile olanlara hem çok sevindim hemde çok özendim istedim kötü niyet olmadığını çok iyi biliyorum canım Allah şuan gönlünden geçeni en hayırlı zamanda yaşatsın sana da. Şuan emin olmamakla birlikte çok heyecanlıyım. Hastaneye gidip gitmeme arasındayım. Olmazsa da takdir Allah’tan bunu yaşamak bile çok güzel. Sağlık sorunları yaşayan arkadaşlara acil şifa ve en kısa zamanda mucizelerle karşılaşmalarını dilerim ❤️❤️☺️

X