Gebeliğe Hazırlık 2019'a Hamile Olarak Girmek İsteyen Güzel Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Benim

ikinci kızım da öyle olmuştu yumurtlamadan uzak bi tarihte yani hiç belli olmuyo bu işler hatta üstüne görme denilen olayı yaşamıştım adete bi hafta kala hamile kaldım tek bi ilişkihle bide ne öncesinde nede sonrasında kesinlikle hiçbi ilişkimiz olmamıştı

Ovulasyon tarihinden sonra mı oldu cnm ?

Yap ama beklentiniçine girme eğlencesine yap :))) ozaman insan beklemedigi anda olunca daha mutlu oluyor inşaAllah hayırlı haberi kısa zamanda alırsın
Testim yok almıyoda eşim netten aldıklarıma da güvenemiyorum yoksada pozitif cıkıyo gıcık testler :işsiz:

Aynen Canım kocan muhtemelen beklentiye girip olmazsa diye hayal kıroklığı yaşamak istemiyordur esimde bana senin nezaman cocuğun olacak bakalom minik bi ayten diyordu şakasına fazla beklemeden oldu bu defada beni diyor tongaya düşirdin ben daha gencim diyor :)) sonrada karnımı seviyor napıyonuz bakalım bugün diyor
Olabilir aslında duygularını pek dışa vuramaz eşim içinde yaşar belkide ondan böyle diyo

Kızlar biriniz sormuştunuz nub teorisini orda son tarihlere bakarak biri yorumluyor bakalım bana ne diyecek muhtemelen birkaçgüne belli olur ultrasonda heyecanlandım ya

Ucuz birşey al ya eczane yokmu yakında ben ikitane almıstım on tl ye biri bozuk çikarsa digerini yaparım diye ama iste
Yok yakınlarda eczane olsa kim tutabilir beni gider alırım da netten aşıyodum hep oda 3 4 günde geliyo bugun cuma bide artık 5 6 günde gelir anca bugun söylesem :KK70:

Kızlar biriniz sormuştunuz nub teorisini orda son tarihlere bakarak biri yorumluyor bakalım bana ne diyecek muhtemelen birkaçgüne belli olur ultrasonda heyecanlandım ya
Bende nub teorisini merak ediyorum cok kaydettim hep bi kaç nubla ilgili foto daha öncede

X