Gebeliğe Hazırlık 2019'a Hamile Olarak Girmek İsteyen Güzel Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
İdrarım seninki gibi kokulu ve yoğun kepek gibi değilmi parçacıklar. Ben onun için acile gittim idrar testi yaptırdım. Enfeksiyon yada iltihap olduysa diye. Tertemiz çıktı doktora da gitmedim sonucumu görünce.
Aynen benimde oyle cnm ya kardeşime test yapmıştık idrar testi o bilmiyodu bana geldi bigun anlattı belirtileri cok benziyodu al gel test dedim test aldı geldi yaptık onun idrarındada oyle beyaz parçaçıklar vardı 8 haftalık hamile cıkmıştı inşallah bizimde hamileliktendir ya neyin 4.günü Bugun onu anlamadım benim o kadar ağrılarım yok arada kasıklarımda tuhaf bişeyler oluyo bazrn zorlanırsam bi batma oluyo o kadar belimde hafiften ağrıyo cok aşırı değil anlamadım normalde daha cok ağrırdı diğer aylar

Hamilesin Allahın izniyle :) ama değilsen de moralini bozmadan bu gogus agrisi kasik agrisi icin bi doktora gorun bence canim :)
Aynen öyle yapacağım canım inşallah hamileliktendir :) gerçi bu ay adetin 10.günü gittim bir sorun yoktu ama bakalım ay sonu neler olacak heyecanla bekliyorum :)

Aynen benimde oyle cnm ya kardeşime test yapmıştık idrar testi o bilmiyodu bana geldi bigun anlattı belirtileri cok benziyodu al gel test dedim test aldı geldi yaptık onun idrarındada oyle beyaz parçaçıklar vardı 8 haftalık hamile cıkmıştı inşallah bizimde hamileliktendir ya neyin 4.günü Bugun onu anlamadım benim o kadar ağrılarım yok arada kasıklarımda tuhaf bişeyler oluyo bazrn zorlanırsam bi batma oluyo o kadar belimde hafiften ağrıyo cok aşırı değil anlamadım normalde daha cok ağrırdı diğer aylar
Eşimle dört gündür birlikte olmuyorum onun 4.günü :))) inşallah hamileliktendir bakalım. İdrar tahlilim temiz çıkınca ben de umutlandım. Ben adette olduğu kadar göğüs ve bel ağrısı yaşıyorum. Bakalım hayırlısı

Eşimle dört gündür birlikte olmuyorum onun 4.günü :))) inşallah hamileliktendir bakalım. İdrar tahlilim temiz çıkınca ben de umutlandım. Ben adette olduğu kadar göğüs ve bel ağrısı yaşıyorum. Bakalım hayırlısı
Hayırlısı cnm ya haberlerini bekliyorum ay keşke yapsaydın testi kız benim elimde olda yapcam hemen ama yok pazartesi artık aldırabilirsem yaparım içim hop hop ediyo nasıl test deyince bile :KK48:

Kızlarıma hamileyken hep ilk haftalarda turşu yedim suyunu bile içerdim normaldede severim ama cok ekşi gediği için fazla yemem aramam yani bi kaç gun once rüyamda lahana tursuşu gördüm o an uykumda eşimi dürtüp bana lahana turşusu al demişim sabahın köründe hatırlamıyorum bile sonradan söyledi bana ilk hamileliğimdede rüyamda baika bi meyve görmüştüm tabi anlayamadım cahillik hiç aldırmadım eşime ertesi gun bu sefer rüyamds heryerde o meyveden vardı gene bişey demedim anlamadım canımın cektiğini cunku gene demedim eşime o gece rüyamda herrsey her yer o meyvedendi insanların kafası bile o mevye şeklindeydi sabah kalkınca anlsttım eşime aldı geldi yedim bi dahada oyle bişey görmedim sanırım aşermek boyle bişey oluyo :KK70:

:dua:Arkadaşlar merhaba :KK16: adetime 10gün var ama yumurtlamadan beri kasık ağrılarım geçmedi önce sağdaydı yumurtam sağda oldğu için normal dedim ,smdi sola da sıçradı ağrısı ve alt karın bölgemde de var geceleri yüzüstü bile yatarken ağrıyor. Otururken yavaşça oturmam gerekiyor sancı yapıyo cnkü.Dünden beri de beyaz akıntım var yoğun ama.. bazen de göğüslerimde batma oluyor ama şişlik yok şuan. 17sinde çatlatma iğnesi vuruldum ama meraktan ölücem sizce var mıdır bir şeyler? :dua:

Ben bugün test yaptım negatif.. daha 5-6 gun var. Bugün yine adet sancısı şişkinlik gibi bisey başladı bende dayanamadım. Herhalde erken adet olacağım ondan

:dua:Arkadaşlar merhaba :KK16: adetime 10gün var ama yumurtlamadan beri kasık ağrılarım geçmedi önce sağdaydı yumurtam sağda oldğu için normal dedim ,smdi sola da sıçradı ağrısı ve alt karın bölgemde de var geceleri yüzüstü bile yatarken ağrıyor. Otururken yavaşça oturmam gerekiyor sancı yapıyo cnkü.Dünden beri de beyaz akıntım var yoğun ama.. bazen de göğüslerimde batma oluyor ama şişlik yok şuan. 17sinde çatlatma iğnesi vuruldum ama meraktan ölücem sizce var mıdır bir şeyler? :dua:
Inşallah yerlesiyordur onun sancisidir hayırlısı olsun

Kızlar bu cinsiyet tahmini icin dediiklerinizi pek anlamadim :) adet zamani ile ilgili yani :)
Bu 5. 7. Haftalardaki ultrason goruntusune göre diyorlar birseyler ama :)
10,11,12 .haftalarda olman lazım ama öncesinde kese icjnde sağdamı soldamı birşeylerde var verdiğim linkte. Vardı oraya gir istersen

Çıkmazsa üzülürüm canım ya beklemek istiyorum biraz daha:/ senden de iyi haberler bekliyorum inşallah :)
Benimde 2 arslık diye düşünüyorum ya bakalım kafam cok karısık bi yapsam yapsam ni yapmasam diyorum hep o minik korkudan oluyo bunlar beklemek aslında en güzeli ama ne bilim ya sağ kasığımda ağrı kramp oluyo arada bacaklarımın iç kısımları sızlıyo sanki kilometrelerce yürümüşüm gibi böyle şeyler olunca hevesleniyom ama bnm akıntım falan kesildi yok göğüslerimin acısı hafiflemişti dünden beri gene belli etmeye başladılar kendilerini koltuklaltıma omuzlarıma vuruyo acısı belim ağrıyo arada sıralasam belşrti cokta inanasım gelniyo coğuna :KK48::KK51:

Benimde 2 arslık diye düşünüyorum ya bakalım kafam cok karısık bi yapsam yapsam ni yapmasam diyorum hep o minik korkudan oluyo bunlar beklemek aslında en güzeli ama ne bilim ya sağ kasığımda ağrı kramp oluyo arada bacaklarımın iç kısımları sızlıyo sanki kilometrelerce yürümüşüm gibi böyle şeyler olunca hevesleniyom ama bnm akıntım falan kesildi yok göğüslerimin acısı hafiflemişti dünden beri gene belli etmeye başladılar kendilerini koltuklaltıma omuzlarıma vuruyo acısı belim ağrıyo arada sıralasam belşrti cokta inanasım gelniyo coğuna :KK48::KK51:
Aynıları bende de var canım. Beklemek en iyisi gerçekten stres oluyor öbür türlü negatif çıkınca da üzülüyorum olmayacak diye umutsuzluğa kapılıyorum. Ben göğüs ağrısını merak ediyorum aslında kanda beta hcg salgılanmadan göğüsler ağrır mı yani yumurtlamadan hemen sonra başladı ağrımaya:KK43:

Aynıları bende de var canım. Beklemek en iyisi gerçekten stres oluyor öbür türlü negatif çıkınca da üzülüyorum olmayacak diye umutsuzluğa kapılıyorum. Ben göğüs ağrısını merak ediyorum aslında kanda beta hcg salgılanmadan göğüsler ağrır mı yani yumurtlamadan hemen sonra başladı ağrımaya:KK43:
Bende merak ediyorum aslında onu

Bende merak ediyorum aslında onu
Araştırdım canım göğüs ağrısı hormonların etkisi ile büyümeye ve ağrımaya başlıyormuş yani beta hcg değilde daha çok progesteron ve östrojen hormonlarının etkisiyle oluyormuş. Döllenmeden hemen sonra da olabilir ama genellikle 4. ve 5. haftalarda ağrı başlar diyor. Ayrıca ilişkiden 15 gün sonra gebelik varsa çıkar kanda yazıyor. Yani idrarda çıkması 20 günü buluyor. Ben 14 veya 16sında yumurtladım. 16 dersek ayın 1inde kan verebilirim adet olmazsam

Araştırdım canım göğüs ağrısı hormonların etkisi ile büyümeye ve ağrımaya başlıyormuş yani beta hcg değilde daha çok progesteron ve östrojen hormonlarının etkisiyle oluyormuş. Döllenmeden hemen sonra da olabilir ama genellikle 4. ve 5. haftalarda ağrı başlar diyor. Ayrıca ilişkiden 15 gün sonra gebelik varsa çıkar kanda yazıyor. Yani idrarda çıkması 20 günü buluyor. Ben 14 veya 16sında yumurtladım. 16 dersek ayın 1inde kan verebilirim adet olmazsam
Hadi inşallah cnm ya ben hep nedense ilk ilişkiden sobrasını sayıyorum ondan sonra cunku yumurtlama falan olmadı cok az bi şeffaf akıntı oldu 28. Günde ama bilmiyorum bugun göğüslerim ağrıyo acıyo omurlazıma vuruyo acısı koltuk altıma sırtıma vuruyo ağrısı bugun adetin 34.gunu 28.günde oldu o çok az akıntı o gunude değerlendirdik ama 6 günde böyle şeyler olur mu bilemedim acaba daha önceden mi bilmiyorum 28.gün de gelen o cok az bi damla bişeydi şeffafdı o sayılır mı yumurtlama bilmiyorum ki öncesinde kremsi akıntımda olmadı hani bi göğüs ağrım bulantım yumurtlama belirtim yoktu yani ilk işte adetten sonraki olan ilişkiden 13 gün sonra kan verdim 2.0 cıktı cok erken vermişim nasıl öyle bi hataya düştüm bilmiyorum gerçekten şimdi onun üzerinden 26 gün falan geçti o seffaf akıntı olan gunun üzerinden de 6 gun geçti

Valla kafamda deli sorular işin içinden cıkamıyorım inşallah rabbim hayırlısıyla nasip etmiştir ya bizlere arkadaşım 11 haftalık hamile onla konusuyorum duygulanıyorum içim gidiyo

X