Gebeliğe Hazırlık 2019'a Hamile Olarak Girmek İsteyen Güzel Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
çok sağol canım desteğin için. soğan kurune gelecek adetten sonra başlarım artık suan yumurtlama donemindeyim. gerçi doktor bu ay gebelik olmayacak dedi ama ne olur ne olmaz bekleyecem ben. inşallah faydası olur. nette bu doktor hakkinda hep iyi şeyler yazılmış ama çoğunlukla iyi davranıyor denmiş ki bu doğru. ama profesyonelliği hakkında bişey yazan pek yok
Soğan kürinün zararı yok Canım adetten sonra başlanıyor adetten ikigün sonra istersen yap diğer ay icin faydası olur zaman hızla geçiyor bir ay nekadar uzun bir zaman aslında

Aslinda ben hamileyim daha 6 haftalik basimdan onceden 4 gebelik gecti 2 kimyasal diger 2 de 4 aylikkay sonlandi bu 5. Gebeligim bu arada hosbuldum
Sen direk hamile olarak geldin ha Rabbim sağlıkla doğum nasib etsin inşaAllah hayırlısı ile daha yeni hamilesin ağrın falan varmı kasıklaronda

Maşaallah Canım inşaAllah böyel devam edersiniz biz gibi hryrcanla her kontrolde büyüyüp geliştiğini görürsünüz cok heyecanlı Rabbimin yarattığı bor varlığı hergün icinde büyütmek arada ağrı yapıyor hala benimki iyice gastritimde azdı bulantılar muhtemelen ondan daha ne günleriniz olacak bizim gibi şimdi bakıyorum limon kadarmış kapladığı yer :))
Amin canım inşallah :) sağlıkla kavuşmak nasip etsin Rabbim.herkese . Sağlıkla huzurla da büyütmek

İnşaAllah Rabbim sen ylk dediğinde bile ol deyince oluyor sanada sürpriz olur sabahları bulantı olması henelde hamilelilten diyorlar ama temkinli opmakta yarar var niye okadar uzunmu senin döngün yumurtlaman ne zamandı genelde yumurtlamadan 14 sonra adet oluyorsun ya ondan dedim
Amin inşallah cnm ya Benim yumurtlama 28 29.günde oluyodu bu ay olmadı gibi ya 28. Günde bi kere cok az kaygan akıntım oldu ama cok azdı öncekiler gbi değildi anlayamadım bile o gunu yumurtlama saydım 14gün ekledim 2 3 aralık cıktı ondan bekliyorum 2aralığı

Amin inşallah cnm ya Benim yumurtlama 28 29.günde oluyodu bu ay olmadı gibi ya 28. Günde bi kere cok az kaygan akıntım oldu ama cok azdı öncekiler gbi değildi anlayamadım bile o gunu yumurtlama saydım 14gün ekledim 2 3 aralık cıktı ondan bekliyorum 2aralığı
İnşaAllah hayırlıso olur Canım Rabbim den ümit kesilmez bizede yakışmaz azıcok sabret ummadığın anda nasib edecek bundan emin ol o kimseyi duasonı girmeden borakmaz ben cok diyorum duamı yaşarken buldugumu birazda tevekkülü elden bırakma ona som sıkı bağlan Rabbim isteyenleri eli boş bırakmasın inşaAllah Canım

selam kizlar.
doktordan yeni geldim. bende haberler çok kötü.
sol yumurtaligimda kist varmış ve iki tup de tikali görünüyor. bunu teyid etmek ve kisti almak için ameliyat olmam lazım. laparoskopi galiba adı. tam anlamadim zaten almancam kötü bi de tıbbi terimler işin içine girince iyice anlamıyorum.
doktordan çıktığımda üzüntüden yuruyemiyordum bile. aglamaktan icim çıktı. çok kotuyum çok :KK43:
Hemen acele etmesen. 2 ay hayıt kullansan. Olmadı sonra Türkiye de bi doktora gozuksen

İnşaAllah hayırlıso olur Canım Rabbim den ümit kesilmez bizede yakışmaz azıcok sabret ummadığın anda nasib edecek bundan emin ol o kimseyi duasonı girmeden borakmaz ben cok diyorum duamı yaşarken buldugumu birazda tevekkülü elden bırakma ona som sıkı bağlan Rabbim isteyenleri eli boş bırakmasın inşaAllah Canım
Rabbime güvenim sonsuz zaten cnm eminim en güzel en hayırlı zamanda nasip edecek eşim arada yan çiziyo ondan biraz stres yapıyorum ister istemez Kazayla olursa olur diyo o arada bir de coşuyo olsun ya diyo bi olursada kazayla olur belki boşver diyo dengesiz bi hoş :KK70:

Reglime 12 gün var, değerlendiremedik bu ay doğru düzgün de... :işsiz: umudum kalmadı bu ay da.

Nasipte varsa olur yoksa beklemiyorum...
Hamileyimmmm haberlernizi bekliyorum kızlar valla her haberde umut oluyor hepimize seviniyoruz paylaştıkça çoğalıyor ❤️

Lost benim 1 ilişkide oldu ve düşündüğüm yumurtlama tarihinden çok da ileri zaman da. Hiç belli olmaz.

Benim
Lost benim 1 ilişkide oldu ve düşündüğüm yumurtlama tarihinden çok da ileri zaman da. Hiç belli olmaz.
ikinci kızım da öyle olmuştu yumurtlamadan uzak bi tarihte yani hiç belli olmuyo bu işler hatta üstüne görme denilen olayı yaşamıştım adete bi hafta kala hamile kaldım tek bi ilişkihle bide ne öncesinde nede sonrasında kesinlikle hiçbi ilişkimiz olmamıştı

Bi test olsa hemen şuan yapıcam valla ya kızlar idrarımı gördükçe içim umut doluyo temelli başım dönmeye başlıyo:KK70::confused:

Hemen acele etmesen. 2 ay hayıt kullansan. Olmadı sonra Türkiye de bi doktora gozuksen

adetten sonra soğan kurune başlayacam. turkiyeye martta gelebilirim en erken. belki o zaman gorunurum bi doktora. orda randevu da hızlı alınıyor. hayit kullandim canım hiç yaramadı bana perişan oldum adetlerim şaştı birakmak zorunda kaldım. zaten adet duzensizligim yok bu kist de yeni bişey. temmuzda başka doktora gitmiştim o kist yok demişti

Rabbime güvenim sonsuz zaten cnm eminim en güzel en hayırlı zamanda nasip edecek eşim arada yan çiziyo ondan biraz stres yapıyorum ister istemez Kazayla olursa olur diyo o arada bir de coşuyo olsun ya diyo bi olursada kazayla olur belki boşver diyo dengesiz bi hoş :KK70:
Aynen Canım kocan muhtemelen beklentiye girip olmazsa diye hayal kıroklığı yaşamak istemiyordur esimde bana senin nezaman cocuğun olacak bakalom minik bi ayten diyordu şakasına fazla beklemeden oldu bu defada beni diyor tongaya düşirdin ben daha gencim diyor :)) sonrada karnımı seviyor napıyonuz bakalım bugün diyor

X