Gebeliğe Hazırlık 2019'a Hamile Olarak Girmek İsteyen Güzel Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
selam kizlar.
doktordan yeni geldim. bende haberler çok kötü.
sol yumurtaligimda kist varmış ve iki tup de tikali görünüyor. bunu teyid etmek ve kisti almak için ameliyat olmam lazım. laparoskopi galiba adı. tam anlamadim zaten almancam kötü bi de tıbbi terimler işin içine girince iyice anlamıyorum.
doktordan çıktığımda üzüntüden yuruyemiyordum bile. aglamaktan icim çıktı. çok kotuyum çok :KK43:
Herşeyin çaresi var çok şükür üzme kendini insanlar ne dertlerle uğraşıyor. En azından bir umut var tedavi imkanın var. Allah şifa versin inşallah en kısa zamanda.

Test yaptım evet ama testler bozuk çıktı biri bin resmini yükledim diğeri de c çizgisi çok silik çıktı sonradan o da pembeleşti bu şekilde ikisinde de gölgesini gördüm çizginin bunda da var
İdrar biraz fazla olunca böyle oluyor Canım daha az damlatmayı dene

Herşeyin çaresi var çok şükür üzme kendini insanlar ne dertlerle uğraşıyor. En azından bir umut var tedavi imkanın var. Allah şifa versin inşallah en kısa zamanda.

sağol canım.
kist alınacak tamam da tuplerini almak zorunda kalabiliriz dedi kapalı ikisi de. o yıktı beni.

Reglime 12 gün var, değerlendiremedik bu ay doğru düzgün de... :işsiz: umudum kalmadı bu ay da.

Nasipte varsa olur yoksa beklemiyorum...
Hamileyimmmm haberlernizi bekliyorum kızlar valla her haberde umut oluyor hepimize seviniyoruz paylaştıkça çoğalıyor ❤️

Reglime 12 gün var, değerlendiremedik bu ay doğru düzgün de... :işsiz: umudum kalmadı bu ay da.

Nasipte varsa olur yoksa beklemiyorum...
Hamileyimmmm haberlernizi bekliyorum kızlar valla her haberde umut oluyor hepimize seviniyoruz paylaştıkça çoğalıyor ❤️
Canım ben hamileyim :) deger kontrolü yapıyoruz yarında doktora gidecegim pihtilasma icin

sağol canım.
kist alınacak tamam da tuplerini almak zorunda kalabiliriz dedi kapalı ikisi de. o yıktı beni.
Rabbim şifa versin canım . Oyle bir zorunluluk olmaz Allahın izniyle. Bebek plani icin birsey demedi mi doktor yani
sağol canım.
Rabbim sifa versin canım. Allahin izniyle öyle bir zorunluluk olmaz. Insallah. Tüplerin alinma sebebi kist mi canim ? Tüplrri acmak icin bir tedavi uygulanmiyor mu?

Saglik ocaginda verdigim icin yarın saat 10 -11 gibi öğreneceğim canım :) dua et sağlıkla yükselmiş olsun . Heyecanliyim ama bir yandan da kendimi sakinlestiriyorum neyse o kızım diye :)
Allah sağlıklı bir gebelik ve evlat nasip etsin inşallah canım yarın iyi haberlerini bekliyorum inşallah :)

İlişkiden 13 gün sonra dediğin daha yerleşme olsa bile belli olmaz ki Canım adet oldun mu
Yok daha olmadım 2 aralıkta olmam lazım sanırım geçen aykine göre hesaplıyorum cnm bu ay yumurtlamadanda tam emin değilim o kadar takip ettim yakalayamadım 32. Gündeyim ilişkinin üzerinden 24 gün geçti 13.günde 2.0 cıktı değer acaba mı diyorum ama beklemekten başka çarem yok şuan için yani bi ihtimal hala olabilir mi diyosun

Yok daha olmadım 2 aralıkta olmam lazım sanırım geçen aykine göre hesaplıyorum cnm bu ay yumurtlamadanda tam emin değilim o kadar takip ettim yakalayamadım 32. Gündeyim ilişkinin üzerinden 24 gün geçti 13.günde 2.0 cıktı değer acaba mı diyorum ama beklemekten başka çarem yok şuan için yani bi ihtimal hala olabilir mi diyosun
Umut hiç bitmiyor canım Allah nasip ettiği sürece umudunu kesme. Çok heyecanla da bekleme stres yapma. İnşallah mutluluğunu paylaşırız :)

Olabilir 5-6 damla damlattım belki de fazla gelmiştir. Bir hafta daha beklemeyi düşünüyorum bakalım.
Kız bende sen gibiyim bol keseden damlatıyom bazen böyle test bozuluyo kağıdını oku tam dediği kadar samlat kiminde 2 3 damla kimindede 3 4 damla damlatın yazar :)

Umut hiç bitmiyor canım Allah nasip ettiği sürece umudunu kesme. Çok heyecanla da bekleme stres yapma. İnşallah mutluluğunu paylaşırız :)
İnşallah cnm ya inşallah bak inanır mısın bu siteye takılmayınca belirti falan farketmiyorum hiç buraya takılınca heryerimden bişey hissediyorum ama sizleri de seviyorum valla mutlu oluyorum umut doluyorum iyi ki varsınız :KK68:

Anladım Canım adet olmazsan ve hala hamile değilsen ilaç alma sakın bal kürü yap ben onla adet olmuştum üçgünde söktürüyor ben okadar etki eden birşey görmedim inşaAllah bu ay olmazsa diğer ay nasib olur Canım

Olabilir 5-6 damla damlattım belki de fazla gelmiştir. Bir hafta daha beklemeyi düşünüyorum bakalım.
Üç damla yeter yazıyor üzerinde :))) kız yetmez diyemi yaptın okusana kullanılışını odrarın fazla olduğu hazneden belli zaten birde düz tut bekle öyle bak tamam ben 5 tl likler varya onlardan ikitane alıp yapmıştım dedim biri bozuk çıkarsa diğerini kullanırım ikiside bozuk değildi bende ikigün ara vererek yaptım daha koyulaşmıştı brde benim adetten cok önceydi bir hafta vardı şaka gibiydi ama bal kürü erken yumuetlamaya sebep oldu belirtileri de daha erksn yaşadım yumirtlama adetten sonraki 5 gün iiçndeydi

X