Gebeliğe Hazırlık 2019'a Hamile Olarak Girmek İsteyen Güzel Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Test yaptın mı peki. Yapicam yazmıştın. Gerçi erken olduğunu dusunuyorum ama
Test yaptım evet ama testler bozuk çıktı biri bin resmini yükledim diğeri de c çizgisi çok silik çıktı sonradan o da pembeleşti bu şekilde ikisinde de gölgesini gördüm çizginin bunda da var

Eklentiler

• CBF784F9-24C1-4CEF-AC4E-55F962ED3A09.jpeg
    CBF784F9-24C1-4CEF-AC4E-55F962ED3A09.jpeg
    83,3 KB · Görüntüleme: 39
Böyle bakınca anlaşılmıyor çoğu yer pembe görünüyor. Benim de bat a daha var ama sancim var neye yorayım bilemedim.
Test yaptım evet ama testler bozuk çıktı biri bin resmini yükledim diğeri de c çizgisi çok silik çıktı sonradan o da pembeleşti bu şekilde ikisinde de gölgesini gördüm çizginin bunda da var

Pazartesi gunu bende test yaptim ayni boyle cikti t cizgisinin oldugu yerde cizgi seklinde olmayan bir pembelik ben golge falan gormedim benim testte bugun adet gunum daha gelen giden yok ama karnim belim basim cok agiriyo heralde aksama sabaha gelicek olsaydi cikardi heralde. Bu sekilde oldunca negatif :-(( Rabbimden hayirlisi insallah en yez zamanda hepimize hayirlisiyla nasip etsin

Allah razı olsun hepinizden. Doktora gittim bi sorun yok dedi. Sadece bebek baştan beri hep 4 gün geriden geliyor. Belki geç dollenmedir diyorum. Tabi daha kendi doktoruma gidemedim. Ona şehir dışında olduğum için 7 Aralıkta gideceğim.
Geç döllenme mümkün cnm canınu sıkma

Aynı şancı ve batma bende de var canım ana ben daha 18. Gundeyim. Yanı adete çok var daha. Heralde psikolojin diyordum. Internette de mutlu edecek bi yazı bulamadim:KK43: ama senin bu yorumun yalnız olmadığını gösterdi sevindim <3 benim yumurtlamam yeni geçti daha ama... hakkımızda hayırlısı artik
Inşallah güzel haber alırız. Annem moralimi bozdu apandist dedi bugün bu sancılara. Insan etkileniyor bekliyorum test filan yapmayacağım. Evde var ama çıkmayacak diye korkuyorum

selam kizlar.
doktordan yeni geldim. bende haberler çok kötü.
sol yumurtaligimda kist varmış ve iki tup de tikali görünüyor. bunu teyid etmek ve kisti almak için ameliyat olmam lazım. laparoskopi galiba adı. tam anlamadim zaten almancam kötü bi de tıbbi terimler işin içine girince iyice anlamıyorum.
doktordan çıktığımda üzüntüden yuruyemiyordum bile. aglamaktan icim çıktı. çok kotuyum çok :KK43:

selam kizlar.
doktordan yeni geldim. bende haberler çok kötü.
sol yumurtaligimda kist varmış ve iki tup de tikali görünüyor. bunu teyid etmek ve kisti almak için ameliyat olmam lazım. laparoskopi galiba adı. tam anlamadim zaten almancam kötü bi de tıbbi terimler işin içine girince iyice anlamıyorum.
doktordan çıktığımda üzüntüden yuruyemiyordum bile. aglamaktan icim çıktı. çok kotuyum çok :KK43:
Üzülme benim arkadaşım oldu bu ameliyatı. çok kötü durumdaydı kaç yıl direndi olmamak için denemediği kalmadı. Ameliyattan bikac ay sonra hamile kaldı Allah sanada nasip etsin

Inşallah güzel haber alırız. Annem moralimi bozdu apandist dedi bugün bu sancılara. Insan etkileniyor bekliyorum test filan yapmayacağım. Evde var ama çıkmayacak diye korkuyorum
Apandist sağ altta olur ama. Bu çok farklı bence. Bilemiyorum tam olarak senin neresi agiriyor ama. . Yapma bencede. Bekle. Bende oyle yapiyorum. Yuzduk yuzduk kuyruguna geldik. Hiç bu kadar adeti bekleyeceğini düşünmezdim. Umarım 9 ay daha düşünmemize gerek kalmaz

Bazen sağ bazen sol kasık bazende asagida ortalarda bir yer batma sancı. Hayırlısı artık 30 kasım yada 1 aralık tarihim bekliyorum senin ne zaman canım

Bazen sağ bazen sol kasık bazende asagida ortalarda bir yer batma sancı. Hayırlısı artık 30 kasım yada 1 aralık tarihim bekliyorum senin ne zaman canım
Benim de bazen sağ bazen sol tarafı agiriyor karnımın. Kasık kadar aşağısı agirmiyor. Bazen kramp giriyor rahmine sanki. Benim 3 aralık ama düzensiz olduğundan herhangi bir gün olabilir. Hatta okadar sancim var ki erken bile olabilir adetim, bebek tutmadıysa tabi.

Ayy kızlar bu ay bir denememiz oldu bakalım bende bekliyorum adetime 9 gün var. Yumurtlama dönemimde tam yumurtlama günümden 2 gün önce ve yumırtlama günümden 2 gün sonra da korunmasız ilişki yaşadık eşimle. İnşallah hepimiz güzel haberler alırız. :KK200:

Benim de bazen sağ bazen sol tarafı agiriyor karnımın. Kasık kadar aşağısı agirmiyor. Bazen kramp giriyor rahmine sanki. Benim 3 aralık ama düzensiz olduğundan herhangi bir gün olabilir. Hatta okadar sancim var ki erken bile olabilir adetim, bebek tutmadıysa tabi.
Aynı şeyler benimde salı günü çok kötü sandım vardı adet olcam sandım simdi daha az arada oluyor

Üzülme benim arkadaşım oldu bu ameliyatı. çok kötü durumdaydı kaç yıl direndi olmamak için denemediği kalmadı. Ameliyattan bikac ay sonra hamile kaldı Allah sanada nasip etsin

sağol canım tessellin için.ama doktor umutsuz konuştu. eğer ultrasonda gördüğü gibi tikaliysa almaları gerekecekmis. tek çare tup bebek olacak onu da eşimle istemiyoruz. yıkıldım resmen.

Böyle bakınca anlaşılmıyor çoğu yer pembe görünüyor. Benim de bat a daha var ama sancim var neye yorayım bilemedim.
Evet belli olmuyor ama ben görüyorum sadece. Bu testlere bakmaktan kör olacağım sanırım :) ikisi de bozuk olunca beklemek zorunda kalıyorum. Her ay hamileliğe yoruyoruz tabii ama nasip bakalım. Hakkımızda hayırlısı inşallah. İnşallah hamileliktir senin ağrılarında :)

Pazartesi gunu bende test yaptim ayni boyle cikti t cizgisinin oldugu yerde cizgi seklinde olmayan bir pembelik ben golge falan gormedim benim testte bugun adet gunum daha gelen giden yok ama karnim belim basim cok agiriyo heralde aksama sabaha gelicek olsaydi cikardi heralde. Bu sekilde oldunca negatif :-(( Rabbimden hayirlisi insallah en yez zamanda hepimize hayirlisiyla nasip etsin
Amin canım ama daha olmadıysan bir test yap bakalım bekli de vardır. Test bozuktur benimki gibi pembelik olduysa.

X