Gebeliğe Hazırlık 2019'a Hamile Olarak Girmek İsteyen Güzel Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar benimde sat 26 ekim şimdilerde kendimi zor tutuyorum test yapmamak için negatif görmekten de korkuyorum :KK43: beklicem dayanabildiğim kadar Allah hepimize sabır versin kızlar adet beklemek çok zor inş hayırlı haberler veririz hepimiz

Kızlar benimde sat 26 ekim şimdilerde kendimi zor tutuyorum test yapmamak için negatif görmekten de korkuyorum :KK43: beklicem dayanabildiğim kadar Allah hepimize sabır versin kızlar adet beklemek çok zor inş hayırlı haberler veririz hepimiz
Ben bekleyemiyorum ya daha fazla yarın ilk idrarla test yapıcam çıkarsa okul çıkışı da hastaneye giderim kan vermek için. Az önce bacaklarım inanılmaz kasıldı. İdrarımda tortu var kepek gibi bembeyaz. Adet olacakmışım gibi belim karnım ve başım ağrıyor. Bütün gün midemden ekşi sular geldi geyirme gibi ama değildi daha değişik. Göğüslerimin acısı gittikçe artıyor damarlar da öyle. Zaten çıkmazsa da adeti bekleyeceğim değişen bir şey yok meraktan delireceğim :)

Ben bekleyemiyorum ya daha fazla yarın ilk idrarla test yapıcam çıkarsa okul çıkışı da hastaneye giderim kan vermek için. Az önce bacaklarım inanılmaz kasıldı. İdrarımda tortu var kepek gibi bembeyaz. Adet olacakmışım gibi belim karnım ve başım ağrıyor. Bütün gün midemden ekşi sular geldi geyirme gibi ama değildi daha değişik. Göğüslerimin acısı gittikçe artıyor damarlar da öyle. Zaten çıkmazsa da adeti bekleyeceğim değişen bir şey yok meraktan delireceğim :)
Kaç gün var bat a cnm?

Aynen bende delircem meraktan :) ya adetimde belli olmuyor ki 26sında gelse 4 gün var 27 28 29da olabilir çıkar mı o kadar gün varken onu da bilmiyorum bi kaç gün daha sabretmeye çalışacağım bende, belirti olarak da birşey hissetmiyorum da rüyamda yılan gördüm anlamında çocuk var acaba mı diye düşünmeden edemiyorum

Canım ya bende sorcam soramıyodum idrarına bakan var mı diye :olamaz::KK48: Benimde aynen tarif ettiğin gibi idrarım başlarda kum tanesi gibiydi şuan daha iriler parçalar acaba mı diyorum bende heycan oluyorum sonra yoktur ya diyorum yatıştırıyorum kendimi :KK51:

İ
İnşallah hayırlı haberlerle gelirsin yarın :KK19:

Bende bugun rüyamda sabah lahana turşusu gördüm eşimi dürtüp lahana turşusu al bana demişim hatırlamıyorum ama gözlerin bile kapalıydı uyumaya devam ettin anlamadım valla dedi almış gelmiş güldüm baya kendime :KK70:rüyamda şöyleydi heryer karanlıktı masanın üzerinde bi kavanoz Lahana turşusu vardı apaydınlıktı karanlıkta parlıyodu inşallah hayır olur turşumun sebebi vardır inşallah kızlar rabbim dualarımızı kabul etsin bizlere hayırlısıyla sağlıklısıyla gönlümüze göre evlatlar nasip etsin inşallah :KK200:

Benimde başım ağrıyo belim ağrıyo arada tek taraflı kramplar oluyo oluyoda oluyo yani sonrada vay efendim nasıl bi psikolojiymiş hayretlerine giriyorum zaten bu ay oldu oldu olmadı eşimde ertelemek istiyo bi kaç sene daha hiç benim düşüncemi fikrimi sormadı bile cok istediğimi biliyo çünkü bana kalsa 5 10 sıralarmışım falan filan :işsiz:

Benimde başım ağrıyo belim ağrıyo arada tek taraflı kramplar oluyo oluyoda oluyo yani sonrada vay efendim nasıl bi psikolojiymiş hayretlerine giriyorum zaten bu ay oldu oldu olmadı eşimde ertelemek istiyo bi kaç sene daha hiç benim düşüncemi fikrimi sormadı bile cok istediğimi biliyo çünkü bana kalsa 5 10 sıralarmışım falan filan :işsiz:
Bir pskoloji nelere kadir :olamaz: o kadar çok bu konuyu düşünüyoruz öylesine aklımızdan çıkmıyor ki rüyalarımıza bile giriyorsa bi kaç ay daha olmazsa delircez galiba :KK47: keşke beynimiz bi bellek olsa ve bi süreliğine ertele diyebilsek, yok düşünmüycem diyorum akışına bırakcam diyorum ne mümkün 1 snye başka birşey düşündüğüm yok:olamaz:

Merhaba kızlar iki tane test yaptım sabah ama testler bozuk çıktı. Resmen Allah öğrenmemi istemiyor. Bir hevesle yaptım ki sormayın ama testler normalde hemen ıslanır gibi olur ve c çizgisi hemen koyulaşır. Bu testlerde c çizgisi çok silikti ve hiç ıslanmamış gibiydi. Sonrasında da ekran tamamen pembeleşti. Ben beklemeye karar verdim üzülerek. Bir şekilde erkenden öğrenmemem gerekiyor sanırım :)

Bir pskoloji nelere kadir :olamaz: o kadar çok bu konuyu düşünüyoruz öylesine aklımızdan çıkmıyor ki rüyalarımıza bile giriyorsa bi kaç ay daha olmazsa delircez galiba :KK47: keşke beynimiz bi bellek olsa ve bi süreliğine ertele diyebilsek, yok düşünmüycem diyorum akışına bırakcam diyorum ne mümkün 1 snye başka birşey düşündüğüm yok:olamaz:
Aynen inan bende öyleyim

kız 3-4 gün bekle kan ver niye kolunu delik deşik ediyon yazık sana yükselecek olan yükselecek zaten bugün verme 2 gün sonra ver
Delik deşil olsun önemli değil :) Ama sali vermistim bide bugun verdim. Zaten yarin doktora gidecegim elimde sonuc olsun diye verdim. Hem tsh problemi ve pihtilasma bozuklugu var ondan acele ettim.

Geçen seneden beri kullanıyorum takvimi kızlar takvimin ortalamasına göre bugun ovulasyon gunu ama hiç akıntım yok kasıklarımda sancı var sadece o kadar bide zaten 15 20 gündür göğüslerim acıyo hassas geçmedi hiç bugun 32. Günüm 2aralık bat günüm bakalım nolcak hbi fikrim yok ovulasyon olmadı bnm o kadarda takip ettim yok gelmedi şeffaf akıntı yani beklicem 2 aralığa kadar takibe devam bakalım nolcak

X