Gebeliğe Hazırlık 2019'a Hamile Olarak Girmek İsteyen Güzel Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Yumurtlamam daha olmadı cnm aynen hala umut var bu ayda boş geçerse netten diğer ay yumurtlama tsdtlerinden alıcam bakalım nasip ne zamansa o zaman pes etmek yok :)

Bende buranın yerlisi oldum cıktım kızlar benide ekleyin bari uğurlu gelir allahın izniyyle inşallah bu arada akıntım devam ediyo sanırım yumurtlama yakınlarda olcak inşallah bu ay erken yumurtlarım da uzun uzun beklemem

En son 5-9 ekimde adet gordum. Bat 8 kasimdi. Bu ay cok degisik gecti benim icin ve butun belirtileri de tasiyorum. Fakat testlerim dune kadar hala negatifti yorumlarınızı bekliyorum

En son 5-9 ekimde adet gordum. Bat 8 kasimdi. Bu ay cok degisik gecti benim icin ve butun belirtileri de tasiyorum. Fakat testlerim dune kadar hala negatifti yorumlarınızı bekliyorum
Adetin geçmesini bir hafta bekle sonra test tekrar yap strestende adet olmayabilirsin Canım yumurtlamanı biliyormusun

Iki hafta once geldi canim ama dun yaptigim test negatifti
Acaba yumurtlama lekelenmesimi yumurtlamadada öyle lekelenme olabiliyormuş doktora gitmeyi denesene lekelenme neden olmuş hem ultrasonla bakar gerekli tahlilleri yapar başka test al bidaha yap sonra doktora gitmeni tavsiye ediyorum

Acaba yumurtlama lekelenmesimi yumurtlamadada öyle lekelenme olabiliyormuş doktora gitmeyi denesene lekelenme neden olmuş hem ultrasonla bakar gerekli tahlilleri yapar başka test al bidaha yap sonra doktora gitmeni tavsiye ediyorum
Birkac gun daha bekleyip teste gore gidecegim bakalm. Insallah vardir birsey

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…