Gebeliğe Hazırlık 2019'a Hamile Olarak Girmek İsteyen Güzel Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
ilk tedavimi cnm. cok zor atlatmak
Belki tepki göstereceksiniz bana ama iki kızım var benim çok şükğr rabbime iki sene olmadı ilk tedaviye başlayacaktık ki hamile kaldığimi öğrendik tekrar istiyorum nasipse zor hamile kalıyorum ben troidlerim yavas calışıyo bian oldu sandım çizgi cıkınca kandada cıkcak diye eşimle hemen hayaller kurmaya başladık o yuzden sanırım cok etkilendim üzüldüm rabbim isteyipte el acan herkese hayırlısıyla nasip etsin inşallah bugun bide hamile haberi aldım bu olayın üzerine temelli tuz biber oldu bana

Belki tepki göstereceksiniz bana ama iki kızım var benim çok şükğr rabbime iki sene olmadı ilk tedaviye başlayacaktık ki hamile kaldığimi öğrendik tekrar istiyorum nasipse zor hamile kalıyorum ben troidlerim yavas calışıyo bian oldu sandım çizgi cıkınca kandada cıkcak diye eşimle hemen hayaller kurmaya başladık o yuzden sanırım cok etkilendim üzüldüm rabbim isteyipte el acan herkese hayırlısıyla nasip etsin inşallah bugun bide hamile haberi aldım bu olayın üzerine temelli tuz biber oldu bana
yoo nie kizayim cnm. allaha sukur herkese saglikli evlatlar nasp etsin. benim.hic bebegim yok. ilk tedavim.basarisiz. ikinciye baslicz. heo dua ederim allah kimsenin cocuguna kaza bela vermesin

O testte çizgi cıkmasaydı böyle olmazdım aslında ama işte bian kaptırdım kendimi o çizgiye :KK43:
Evet bende yaşadım geçen ay hayali bir çizgiyle umutlanıp kanda negatif gördüm daha çok üzülüyor insan ama iki kızın varmış maşallah onları Allah bağışlasın. Bence olacak zor da olsa. Allah sevdiği kulunu imtihan edermiş böyle düşün rahatla biraz.

selam kızlar nasılsınız. ben sogan küründe 11 gündeyim gün aşırı çalışmada yapıyorum 27 kasım adet tarihi hayırlısı artık.

selam kızlar nasılsınız. ben sogan küründe 11 gündeyim gün aşırı çalışmada yapıyorum 27 kasım adet tarihi hayırlısı artık.
İyiyiz canım sen nasılsın adet günlerimiz aynı hemen hemen geçen ay 26sında geldi bu ayda 1 2 gün sonra olur diye düşünüyorum tabi çalışmalarda devam ediyor inş gelmezde hamilelik haberleri alırız hepimiz

Öğleden sonra kan vercez acile kızlar cok heycanlıyım bi erken mi gitmesemmi diyorum ayaklarım geri geri gitcek sanki o derece heycanlıyım Hayırlsı olsun cıkmıcak diye korkuyorum sadece acaba idrar testi yanıltıyo mu diye bi sürü soru kafamda
Merakla bekliyoruz Canım inşaAllah sonuçlarında güzel gelir hepimiz seviniriz

:KK43: Üzildüm Canım neden öyle oldu acaba yumurtlama belotisi desek akıntın yokmuş test bozuk ozaman Yildiz__Tozu Yildiz__Tozu Rabbim daha iyi bilir Canım bellide olmaz hala olma ihtimalide var adet günine kadar takib et kendini bjrde dokora görünsen böyle böyle oldu desen belki durumu açıklayabilir size

62C67BD7-38B2-4E4D-851B-5B6CE8916FCE.jpeg
Kızlar biliyosunuz bugünlerde ovü. Testimin fotoğraflarını atmıştım cumartesi oldukça koyuydu ve dün biraz silikleşmişti sizde beni onayladınız hatta ben testi yapmaya tabi ki devam ediyorum bugün ki testim yine koyu sizce devam etmeliyi miyim daha var mı acaba yumurtlama günüme uzun mu sürdü hiç bi şey anlamadım tecrübeli olan var mı böyle bi şey yaşayan ya da bilen bugün 14.günüm bu arada

Eki Görüntüle 2205225 Kızlar biliyosunuz bugünlerde ovü. Testimin fotoğraflarını atmıştım cumartesi oldukça koyuydu ve dün biraz silikleşmişti sizde beni onayladınız hatta ben testi yapmaya tabi ki devam ediyorum bugün ki testim yine koyu sizce devam etmeliyi miyim daha var mı acaba yumurtlama günüme uzun mu sürdü hiç bi şey anlamadım tecrübeli olan var mı böyle bi şey yaşayan ya da bilen bugün 14.günüm bu arada
Öncekini görmedim Canım bundan dahamı koyuydu keşke yaptıklarının hepsini beraber çekeydi günleride yaz üstüne baya koyu ama yarın bidaha yap silikleşirse bidaha yapma bazılarının ikigün daha koyu olur sonra silikleşir

Öncekini görmedim Canım bundan dahamı koyuydu keşke yaptıklarının hepsini beraber çekeydi günleride yaz üstüne baya koyu ama yarın bidaha yap silikleşirse bidaha yapma bazılarının ikigün daha koyu olur sonra silikleşir
Ben testlerimi saklamıyorum fotoğrafını çektikten sonra atıyorum canım üç dört sayfa öncesinde vardı yani o bundan daha koyuydu ama dün silikleşti bugün dünkine göre yine koyulaştı bundan dolayı da kafam karıştı açıkçası

Ben testlerimi saklamıyorum fotoğrafını çektikten sonra atıyorum canım üç dört sayfa öncesinde vardı yani o bundan daha koyuydu ama dün silikleşti bugün dünkine göre yine koyulaştı bundan dolayı da kafam karıştı açıkçası
Beklerken koyulaşma olabilir ikigün daha devam et gün aşorı ilişki olsun kaçmaz ozaman inşaAllah Rabbim hayırlısı ile nasib etsin bu ay kimseyi yarı yolda bırakmasın

Kızlar merhaba. Dersim boş sıkılıyorum da durumumu paylaşmak istedim. Cumartesi günü adetimin 12.günüydü ama yumurta oluşmadığını ifade etti tahmini bir ovulasyon dönemi verdi. Sadece sağ yumurtalığımda 11mm ilk bir yumurta oluşmuş. Oysaki ben adetim bittiği günden itibaren genellikle sol tarafımda ağrı hissediyorum. Adetime çok var daha beklemekte çok zor. İlk ilişkimin üzerinden de 7gün geçti belirti yaşamam için de çok erken. Acaba yumurtamın düzgün gelişmesi için düzenli beslenme ile birlikte neler yapabilirim

Arkadaşlar Merhaba,

5 aylık bebeğimin erken ölü doğumu sonrası tekrar anne adayı olmak, hayırlısıyla bebeğimi sağlıkla kucağıma almak istiyorum :KK61:

Ve 2019 yılına hamile girmek isteyen tüm güzel anne adaylarını ve hamilelik haberlerini görmek güzel olacak. Her bir hamile yeni bir umut olsun hepimize... :KK200:

2018 Ağustos'tan itibaren, "hamile kalmak isteyen" ve "hamilelik müjdesi" verecek güzel anne adaylarını hep birlikte görüp hep birlikte seviniriz inşallah :)

Önümüzdeki 5 ay boyunca her hafta yeni umut yeni haberler bekleyelim ❤️

Hamilelikle alakalı sorularımız, bildiklerimizi paylaşmaya devam edelim burada.

Anne olmak isteyen Güzel anne adayları ve güzel haberlerini bekliyorum...

Hamile olunca haber vermemek, konuya uğramamak, vay efendim ben unuttum yok !

Müsade ediniz beraber sevinelim delirelim yani ❤️:rolleyes:

Adaylarımız ❤️:nazar:

@elaaaam
@nyks_42
@wiha02:anneadayı:
@cherryup:anneadayı:
Delirella Delirella :işsiz::işsiz:
@elvin09
@Kontess08
@zynpzn8989:anneadayı:
@AleooVeraa
@asiyebilge:anneadayı:
@tazegelincikk
@duskapani
@Aag91
@giustizia_
@mavi-hayal
@Biyolog85
@Zeyah3917:anneadayı:
@Gizibe
@Eren6161
@SedaGretchen
@Fairytale35:anneadayı:
@41ask_derin
@Busrayld
@bestwest
@Sinemsara07
@Cruelangel
@teacheralla
@turko2727
@Greensey
@Buzlarkralicesi01
@hamra_86
@Yazankalem
@Mertege123
@Sabr-Sukur-Dua
@minnaktosba
@bi prenses annesi
@17platon17
@Mavi Boncuklar
@sedaarda
@Hanifedundarr
@TomakinT
@everytime_night:anneadayı:
@attartt
@EslemKenan
@Rebelbgm1991
@Merlin_Merlin
@Loresiima
@gizemya:anneadayı:
@Gozde335
@Yazanhanim
@takucum
@kanaryamm
@Edakiz:anneadayı:
@Makarnasever
@Alya_sura88
@crnksgl
ALTINIM ALTINIM
@rainbow4607:anneadayı:
@bi prenses annesi
@Umay0569
@suenmuver
@elossko
@dvtb
@78duygu
@Ebsamkai
@papatyakokankadin
@Tem13
Aytanesii Aytanesii :anneadayı:
@almasy
@bi prenses annesi
@emineee_e:anneadayı:
@Tugba12345678
@karanmasal
@sukal
@Madammor
@giustizia____
@Seremserem :anneadayı:
@Gulmet3:anneadayı:
@Ecgamze :anneadayı:
@Aykiz0 :anneadayı:
@Coco_Loco
@hilaall33
@Yademim :anneadayı:
Qiremimmm Qiremimmm
@Glrabr
@Sekerrss
@halemm
@Hiram26 :anneadayı:
Benide ekler misiniz ?

yoo nie kizayim cnm. allaha sukur herkese saglikli evlatlar nasp etsin. benim.hic bebegim yok. ilk tedavim.basarisiz. ikinciye baslicz. heo dua ederim allah kimsenin cocuguna kaza bela vermesin
Amin cnm amin rabbim inşallah hayırlısıyla en kısa zamanda nasip eder

Evet bende yaşadım geçen ay hayali bir çizgiyle umutlanıp kanda negatif gördüm daha çok üzülüyor insan ama iki kızın varmış maşallah onları Allah bağışlasın. Bence olacak zor da olsa. Allah sevdiği kulunu imtihan edermiş böyle düşün rahatla biraz.
Aynen cnm bugun daha iyiyim şükür dediğiniz gibi iki kızım var onlarla ilgilendiğim için daha cabuk atlattım dünkü olayı

X