Gebeliğe Hazırlık 2019'a Hamile Olarak Girmek İsteyen Güzel Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Meraba kızlar bugun ilişkiden sonraki 12. Gün acaba idrarda cıksr mı ki yapsam mı ki elimde son test napsam bilmiyom ya bugun yaparsam cıkmazsa çarşamba gunu dişçiye gidicem 12.gun erken midir acaba varsada cıkmazsa diye de korkuyorum aslında :110:
Normalde adetine kac gun var. Cıkmadı muhtemel eger varsa cikabilir canim

ayy bende de var aynindan. benimkine kalsa benim bu kadar istemem nevrotikmis. bir şeyi bu kadar istemek normal değilmiş.
ve bizim olmamasının sebebi de beyefendinin yavaş spermleri. kilolu değil eşim ama yaşı epey var. neler yaptım spermleri hizlansin diye hicbirini yemedi icmedi. uzulunce de nevrotik oluyorum. öyle bir hale geldik ki ya çocuk olacak ya da bir yila kalmaz bosanacaz:KK43:
Erkeklerin geneli boyle canim üzülme insallah rabbim en kisa zamanda sanada o sevinci yasatsin hayirlisiyla. Sperm hiziyla cogalmasiyla ilgili ilaclar var bi ürolojiye gitseniz belki bi yarari dokunur.

Benim daha adete cok var ya adetin bitiminden sonra ki ilişkiden sonra bi takım değişik şeyler yaşadım ister istemez içimde bi umut oldu bugun ilişkiden sonraki 12.gun dayanamadım yaptım testi tabikide negatif cıktı hay yarabbim emin olamamak ne zor artık beklicem yumurtlama günüme 12 13 gun kaldı yumurtlama olmazsa tekrar test yaparım hiç karşılaşmadığım nişey 4 gündür göğüslerim kasıklarım felaket ama yumurtlama falanda olmadı insanın psikolojikman göğüsleri hassaslaşır ağrır mı acır mı acaba şaştım kaldım 12.gunde daha cok erken farkındayım ama ne bilim insan acele ediyo

Benim daha adete cok var ya adetin bitiminden sonra ki ilişkiden sonra bi takım değişik şeyler yaşadım ister istemez içimde bi umut oldu bugun ilişkiden sonraki 12.gun dayanamadım yaptım testi tabikide negatif cıktı hay yarabbim emin olamamak ne zor artık beklicem yumurtlama günüme 12 13 gun kaldı yumurtlama olmazsa tekrar test yaparım hiç karşılaşmadığım nişey 4 gündür göğüslerim kasıklarım felaket ama yumurtlama falanda olmadı insanın psikolojikman göğüsleri hassaslaşır ağrır mı acır mı acaba şaştım kaldım 12.gunde daha cok erken farkındayım ama ne bilim insan acele ediyo
Yumurtlama olmadan gebelik zaten olmaz canım. Su an 12. Gun iliskiden sonra ve daha yumurtlamana 12 varmis dongun cok mu uzun ?

Yumurtlama olmadan gebelik zaten olmaz canım. Su an 12. Gun iliskiden sonra ve daha yumurtlamana 12 varmis dongun cok mu uzun ?
Döngüm 43 gün falan cnm yumurtlamam 28 29. Günde oluyo 3 4 aydır şuan baktım silik ikinci çizgi çıkmış ama ne kadar ceksemde kamerada cıkmadı ya 3 4 gün sonra tekrar test yapcam hiç sevinemedim emin olamadım daha önce cok silik çizgi cıktı sonu hep hüsran oldu :KK43:

Evet biliyorum kötü konuştuğumun ama biz 2 yıllık evliyiz ve ben en başından beri çocuk istedim o istemedi diye korunduk şimdi 10 aydır deniyoruz olmuyor bunun üzerine kardeşimin hamilelik haberini alıyorum hemde korunurken her ay ağlıyorum bir insan azcık da olsa düşünmez mi ya zaten stres yapıyor üzülüyor elimizden geleni yapalım demez mi ben böyle sinirden delirirken horul horul uyuyor evet kötü konuştum ama o getiriyor beni bu hale
Canım ben de sinirlenince ağzımdan çıkıyor kötü şeyler çok haklısın hiçbir zaman ince düşünceli olmayacaklar malesef beklentilerimizi az tutalım ki çok üzülmeyelim. Benim eşim de nasip diyip geçiyor. Ben de biliyorum nasibi kısmeti çok şükür isyan da etmiyorum ama elimden gelen ve yapmam gereken bir şey varsa yaparım diyorum yine de anlayamıyor. Fıtrat diyip geçelim. Bu ay bende bir kaç arkadaşımın doğumuna ve hamilelik haberine şahit oldum tabiki istediğim için üzülüyorum ama bu konuya artık eşimi dahil etmiyorum çünkü ondan beklentim olunca üzüntüm de stresim de ikiye üçe katlanıyor. Sen de biraz kafanı rahatlatmaya çalış canım hayırlısıyla olacak inşallah

Canım ben de sinirlenince ağzımdan çıkıyor kötü şeyler çok haklısın hiçbir zaman ince düşünceli olmayacaklar malesef beklentilerimizi az tutalım ki çok üzülmeyelim. Benim eşim de nasip diyip geçiyor. Ben de biliyorum nasibi kısmeti çok şükür isyan da etmiyorum ama elimden gelen ve yapmam gereken bir şey varsa yaparım diyorum yine de anlayamıyor. Fıtrat diyip geçelim. Bu ay bende bir kaç arkadaşımın doğumuna ve hamilelik haberine şahit oldum tabiki istediğim için üzülüyorum ama bu konuya artık eşimi dahil etmiyorum çünkü ondan beklentim olunca üzüntüm de stresim de ikiye üçe katlanıyor. Sen de biraz kafanı rahatlatmaya çalış canım hayırlısıyla olacak inşallah
Valla bütün erkekler aynı hemen hemen bnm eşimde aynı nasip diyo ama uğraşmıyoda hiç ilkindede aynıydı iki sene olmadı ben hep ağlardım o hiç olsun nasip olur ya derdi erkeklerin çoğu evladını kucağına almadan bizim hissettiğimiz duyguşarı hissetmiyolar ama biz anneler daha hamile bile kalmadan o duyguları dolu dizgin yaşamaya başlıyoruz yani kısaca ne onlar bizi anlar nede biz onları bu konuda bence strese girmemeliyiz zaten bi sürü strsle uğraşıyoruz erkekler böyle bizim hissettiğimiz coğu duyguları hissetmezler ve bizim hissettiklerimizede anlam veremezler anlamazlar saygıda duymaz çoğu zaten yaratılış gereği bence

Her ay aynı şeyi diyorum bundan sonra düşünmüycem akışına bırakıcam diye ama olmuyor işte yapamıyorum hiç çıkmıyor ki aklımdan nasıl düşünmüyeyim
Sıkma canını kuzum erkekler malesef bizim gibi degiller yapısal olarak bende ovulasyon yaptim diye istemiyo 3 gun pespe yapmamiz gerekiyo dedigimde sacma buluyo olucaksa olucak. daha önce ovulasyonlami hamile kalmistin deyip benide sinir ediyo ahhh bu erkekler
Aynen ya bizi anlamıyolar biz bütün ay bunun için bi belirti arıyoruz kendimizi dinlemekten helak oluyoruz hiç birini bilmiyolar birde onlar kadar rahat olmamızı istiyolar

ayy bende de var aynindan. benimkine kalsa benim bu kadar istemem nevrotikmis. bir şeyi bu kadar istemek normal değilmiş.
ve bizim olmamasının sebebi de beyefendinin yavaş spermleri. kilolu değil eşim ama yaşı epey var. neler yaptım spermleri hizlansin diye hicbirini yemedi icmedi. uzulunce de nevrotik oluyorum. öyle bir hale geldik ki ya çocuk olacak ya da bir yila kalmaz bosanacaz:KK43:
Kadınlarda annelik iç güdüsü çok farklı yeni doğan bi bebek gördüğümüzde bile içimiz gidiyor keşke azıcık anlayabilseler bizi :KK43:

Döngüm 43 gün falan cnm yumurtlamam 28 29. Günde oluyo 3 4 aydır şuan baktım silik ikinci çizgi çıkmış ama ne kadar ceksemde kamerada cıkmadı ya 3 4 gün sonra tekrar test yapcam hiç sevinemedim emin olamadım daha önce cok silik çizgi cıktı sonu hep hüsran oldu :KK43:
3 -4 gün bekleme hergun ayni saatte yap , belki o zamanlarda kaciriyorsundur. Bu arada döngün uzun olduğu icin doktora gittin mi hiç ?

Valla bütün erkekler aynı hemen hemen bnm eşimde aynı nasip diyo ama uğraşmıyoda hiç ilkindede aynıydı iki sene olmadı ben hep ağlardım o hiç olsun nasip olur ya derdi erkeklerin çoğu evladını kucağına almadan bizim hissettiğimiz duyguşarı hissetmiyolar ama biz anneler daha hamile bile kalmadan o duyguları dolu dizgin yaşamaya başlıyoruz yani kısaca ne onlar bizi anlar nede biz onları bu konuda bence strese girmemeliyiz zaten bi sürü strsle uğraşıyoruz erkekler böyle bizim hissettiğimiz coğu duyguları hissetmezler ve bizim hissettiklerimizede anlam veremezler anlamazlar saygıda duymaz çoğu zaten yaratılış gereği bence
Tamam normalde anlayamazlar da ben konuşuyorum da anlatıyorum da ağlıyorum da buna rağmen beni anlamamasına deli oluyorum

3 -4 gün bekleme hergun ayni saatte yap , belki o zamanlarda kaciriyorsundur. Bu arada döngün uzun olduğu icin doktora gittin mi hiç ?
Doktora cok gittim cnm hiçbişey fark etmedi kendi kagasına göre takılıyo bnm döngü bazen 26 28 lerde bazen 45 50 lerde çok şükğr yumurtlama falan oluyo ya bu dğzensizliklerş troidlerime bağlıyorum troidlerim yavaş çalışıyo benim

Tamam normalde anlayamazlar da ben konuşuyorum da anlatıyorum da ağlıyorum da buna rağmen beni anlamamasına deli oluyorum
Vurdum duymaz bi yapısı varsa zor cnm bende cok konuştum her konuda hemde ama yok kendi bildikleri aynen devam bende takmamaya karar verdim bu ay hiçbişeyimi anlatmadım söylemedim ona hani bebek için değilde onun için istediğim içinmiş gibi davrandım bebek için olduğunu anlayınca tavır alıp istemiyodu bebek lafını kaldırdım aradan ona söylemedim kendide korunöayı bıraktı böyle olunca biliyorum zor ama sende ona karsı bebek lafını kaldır aradan ona söyleme sen kendin ayarla o günler stresi inadı delirmeyi bi kenara bırak onun damarına gir havasından git olmuyo stresi zaten insanı bambaşka bi insana dönüştürüyo cok iyi bilirim

Ben gebelik testi yaptım yumurtlama testi yapmadım cnm kastettiğin yumurtlama testi miydi

Canım o belirtilerin yumurtlama belortisi olabilor hala devam ediyor mu ovulasyon testi alıp yap o günleri kaçırma bence aynı hamilelik belirtisi gibi oluyor çinkü

Canım o belirtilerin yumurtlama belortisi olabilor hala devam ediyor mu ovulasyon testi alıp yap o günleri kaçırma bence aynı hamilelik belirtisi gibi oluyor çinkü
Yumurtlamam olunca akıntım oluyo şeffaf hala olmadı akıntılarımı vucudumu bildiğim için hiç test alma gereği duymadım şeffaf akıntıyı takip ediyorum acaba yumurtlama olabilirmi diye ama hala 10 gündür gelmedi şeffaf akıntı zaten akıntım da krem gibi değil beyaz yoğun bi akıntı arada bir oluyo takipteyim ama gebelik testinde silik çizgi cıktı cok silik gözümle görüyorum baya baya yani bi önceki kimuasallardada böyle silik cıkıyodu hep inşallah geme o kimyasallar gibi olmaz olmasa bişey hiç çizgi falan cıkmıyo cok yaşadım çünkü sakince beklicem 2 3 gun daha

Aynen böyle işte kızlar

Eklentiler

• 20181110_141635.jpg
    20181110_141635.jpg
    59,4 KB · Görüntüleme: 36
X