Gebeliğe Hazırlık 2019'a Hamile Olarak Girmek İsteyen Güzel Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ya aslında o kadar katı bi diyete gerek yok çok yiyo azcık ekmeği kesse porsiyonu azaltsa verir zaten ama nerde :/
Öyle diyet değil bu haftada en fazla üçün yapılan birşey ikide olabilir ama ben bile yaptım sabahında bir kilom gitmişti ya şaşkınlıktan kendimi alamadım

Öyle diyet değil bu haftada en fazla üçün yapılan birşey ikide olabilir ama ben bile yaptım sabahında bir kilom gitmişti ya şaşkınlıktan kendimi alamadım
Ya eşimde azcık dikkat etse hemen farkediyor aslında. Bakıcam artık ya vermesi lazım yani biraz başka yolu yok. Bu durumda etkiliyor olabilir çünkü

Ya eşimde azcık dikkat etse hemen farkediyor aslında. Bakıcam artık ya vermesi lazım yani biraz başka yolu yok. Bu durumda etkiliyor olabilir çünkü
Aramıza göbüşleri sokmayım de sende ilerde bırak ben sokacam zaten de ozaman da sen görürsün de :) ne ilginç demi kangurularda insanlar gibi yavrularını koynunda taşıyor kendi işini görene kadar bizlerde yabduşamız için neler yapmıyoruz oyyy :))

Annelik zor zanaat dimi :) hayvan insan farketmiyor :)

Merhaba
Ben asılama yaptırdım
Beta hcg degerlerım yuksek cıkıyor cok sukur
Haftaya kese gormek ıcın cagırdı dr nasıp olursa
Acayıp bır uyku halım var.
Sıze sormak ıstedım sızlerde de oluyor mu acaba

Canım ilk başlarda böyle şeyler normal hormonel değişimlerden oluyor bende yaşadım hep uyuma isteğinin nasıl birşey olduğunu biliyorum uyumak çok tatlı geliyor rabbim inşaallah kucağına almayı nasib eder

Cok tesekkur ederım canım amın ınsallah. Yenı geldıgım ıcın ust yazıları tam cozemedım. Insallah hepımız saglıkla kucagımıza alalım hayırlısıyla
İşten gelır gelmez uyku saatım

Sızlerın ay olarak surec ılerlemıs sanırım masallah

Öyle oldu canım be de 8 e kimdi öğrendiğimde eşimin doğum günüydü ikinci aydayım inşaallah sorunsuz geçer geçen haftalarda düşük tehlikem vardı hatta kanamam çok üzülmüştüm sürekli istirahat verdi doktor daha geçmiş değil kalp atışımız başladı tek tesellim bu :) sıradaki heyecanları bekliyorum valla kanama varken grip oldum boğaz enfeksiyonu öksürük mide bulantısı hepsine dayandık çok şükür

Kalp atıslarına masallah masallah
Saglıkla kucagınıza alın ınsallah
Benım beta hcg degerım 313 cıktı bugun
10 gun sonra kese ıcın cagırdılar
Sanırım 1 aylık benımde dr asılama da olsa son regl tarıhınden hesaplanır dedı
3 ekımdı son regl
Hayırlısı Allahtan

7 haftalık olduktan sonra belli oluyor belli olmadı diye alanlar varmış böyle birşey olursa sakın müsaade etme canım acilde beni doktor uyarmıştı sonradan başlayabilir kalp atışı neysek bizim başlamış içim en azından biraz rahatladı :)

BAT a son 3... Geride bıraktığım 3 ay, 4. de ne olacak nasip bakalım

İyi pazarlar kızlar

Bayanlar merhaba benimde 3 ekim son bat hala test yapmadım bekliyorum. Adet olurmuyum die sonucun negatif çıkması korkutuyor beni

Bayanlar merhaba benimde 3 ekim son bat hala test yapmadım bekliyorum. Adet olurmuyum die sonucun negatif çıkması korkutuyor beni

Olur da bir sürpriz olur reglim gecikirse min 2 gün bekleyip idrar testi yapmayı planlıyorum. Negatif sonuç görmek çok üzücü olur

Merhaba kızlar kimseden güzel haber çıkmamış henüz ama Allah hepimize o mutluluğu yaşatsın inşallah hayırlısıyla bende aranıza katılmak istiyorum

Merhaba kızlar kimseden güzel haber çıkmamış henüz ama Allah hepimize o mutluluğu yaşatsın inşallah hayırlısıyla bende aranıza katılmak istiyorum
Hoşgeldin cnm umarım çıkar

Bat yarından itibaren 2 benim nasip diyorum...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…