Gebeliğe Hazırlık 2019'a Hamile Olarak Girmek İsteyen Güzel Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Hayırlı haberler alırız listemiz sağlıklı gebe dolar inşallah...

Çok güçsüz hissetmeye başladım artık
Bende öyleydim önceki aylarda hala öyleyim belkide bilmiyorum bu ay umudumu hsgye bağladım 2 arkadaşım çektirdikten hemen sonra hamile kalmış onun bi inancı var üzerimde ama yine olmazsa çok büyük umutsuzluğa kapılcam sanırım. Bu arada benim ismim listede yok ekler misin canım

Dikkat et bol bol dinlen inşaallah o seninle olacak stres yapma sakin ol rabbim her zorlukla berabıbid kolaylık veriyor canım belki bugünler zorlanıyorsun ama onu kucağına aldığında herşeyi geride bırakmış olacaksın sakin ol birde meyve sebze bol ye suyu bol iç vitaminsiz kalma

Cnm valla bendede oyle bır ınanc var hsg cekılene sankı ıcım rahat edecek ve hamıle kalacakmısım gibi bende dıger ay cektırıcem ınsallah

Onu hiç duymadım cnm ya sımdı nasılsın
Karnımın içi acıyor biraz bugün ne yemek istedim midem izin vermedi kraker olmasa yanayım ilaçları zor içiyorum öncesinde içmeyip vajina dan kullandığım için rahattı şimdi ağızdan alıyorum inşaallah iyiyizdir valla bilmiyorum

Aynen canım normalde 1 senem dolsun öyle gidip çektircem diyordum hamilelik şansını kolaylaştırıyor deyince gidip hemen çektirdim dayanamadım :)
Zorlandınemı çektirirken canım uyuşturdular mı bazı arkadaşlar merak ediyor ya onlar için sorayım dedim

Ayy o prohestanı sadece 1 gum ıctım ve acıllık oldum Doktor bana vajınadan da alabılırsın demıstı sana doktor oyle mı yazdı cnm. Mıde bulantısı cok yapıyor o

Ayy o prohestanı sadece 1 gum ıctım ve acıllık oldum Doktor bana vajınadan da alabılırsın demıstı sana doktor oyle mı yazdı cnm. Mıde bulantısı cok yapıyor o
Akıntı normale dönsün diyordun kullanmadım amanda kılıyorum ya vajina dan kullandığım diye acildi doktor dedi kendi doktorum ağızdan almamı istedi

Zorlandınemı çektirirken canım uyuşturdular mı bazı arkadaşlar merak ediyor ya onlar için sorayım dedim
Beni tamamen uyuttular canım birşey hissetmedim diğer türlü çektirecek olsaydım korkardım herhalde, şimdi aynı doktorla aynı hastanede tekrar çektir deseler içim rahat giderim hatta o narkozu almak insanın hoşuna bile gidiyor deliksiz bi uyku çekiyosun yarım saatliğine

Kafayı buluyorsun resmen demi bende mideme kamera attıklarında uyanıksın ama ayhoştum tatlı tatlı uyku yapıyordu seni tamamen uyutmuşlar iyi bari

Ayy ne guzel ya onunla gecmıs olsun cnm demek kı kan geldiğine gore baya ugrasılıyor orada

Kafayı buluyorsun resmen demi bende mideme kamera attıklarında uyanıksın ama ayhoştum tatlı tatlı uyku yapıyordu seni tamamen uyutmuşlar iyi bari
Aynen canım :) sadece ben işlemi daha basit birşey sanıyordum baya teferruatlı , ameliyata giriyormuş gibi bir sürü belge imza tahlilden geçiyorsun. Sabah gittik akşm 5de çıkabildik hastaneden

Ekledim cnm
İnşallah Kasım ayında iyi haberler alırız

Aynen canım :) sadece ben işlemi daha basit birşey sanıyordum baya teferruatlı , ameliyata giriyormuş gibi bir sürü belge imza tahlilden geçiyorsun. Sabah gittik akşm 5de çıkabildik hastaneden
Kadın olmak başlı başına zor zaten :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…