Gebeliğe Hazırlık 2019'a Hamile Olarak Girmek İsteyen Güzel Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Selam kizlar bata 3gun var fakat yumurtlama gunuynus gibi hem bel agrisi hemde iki yumurtaligimda birdan agri var ustelik yogun akintida hamilelik belirtisi olabilir mi ?

Regl olurken olucakken normalde hic bel agrim olmaz

Selam kizlar bata 3gun var fakat yumurtlama gunuynus gibi hem bel agrisi hemde iki yumurtaligimda birdan agri var ustelik yogun akintida hamilelik belirtisi olabilir mi ?

Regl olurken olucakken normalde hic bel agrim olmaz
Merhaba Canım eğer yumurtlama günün belliyse hamilelik belirtisi saydıkların bende baya kasık ağrısı çekmiştim elim kasığımda geziyordum nerdeyse önemli olan yunurtlama günün kaçgündür bu belirtiler var nerak ettim ona göre test yapmanı önericem

Memeucunda da ciddi kasinti var
2-3 gundur var regl gecmeden yapmam :)

Bazen kırmızı gormesende on gün gecede sonuç negatif oluyor hayırlısı deyin

Tele bi uygulama indirdim ovuyu takip ediyim sati bati kayitli tutuyum lazim olur diye
Gecen ay ovulasyon doneminde hic birliktelik olmadi bu ay dolu gecti umarim olmustur
Olmazsa onumezdeki ay yumura takibiyle deniycem

İnşallah 2019`a girmeden nasip olur bana ve isteyen herkese kızlar meraba adetin 16. Günündeyim yumurtlama tarihime daha cook var 28. 29. Gunlerde oluyo bekşemek zaten zor bide üzerine bu kadar uzayınca hayırlısı olur inşallah

Beklemenin alternatifi yok cnm valla mecbur bekliyoruz
Yeter ki tez zamanda sonu güzel olsun

Beklemenin alternatifi yok cnm valla mecbur bekliyoruz
Yeter ki tez zamanda sonu güzel olsun
Valla öyle cnm aylardır hesaplamalarla kafayı bozdum sürekli bi araştırma yarabbim bi olsa hayırlısıyla herseyi bi kenara atıp rahatlıcam ay sunuda arastırayım ay bu geldi aklıma bunada bakayım ilişkiden sonra döllenme nasıl olur neler olur gun gun say arastır test gunlerini hesapla yumurtlama gunlerini hesapla yumurtlama olmadan olur mu adetten hemen sonra yumurtlanır mı adetten hemen sonra hamile kalınır mı bunlar her ay kafamda dönenlerin bi kaçı sadece artık gooogle de bakmadığım site kalmadı her tıkladığım tanıdık geliyo halbuki takdiri ilahi vercek olan rabbim yumurtlamaya bile bakmıyo bi bakmışsın olmucak zamanda imkansız dediğin günde hamilesin ama işte gönül bu rahat durmuyo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…