Gebeliğe Hazırlık 2019'a Hamile Olarak Girmek İsteyen Güzel Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ilactan sonra mı oluyor bulantı cnm her zaman var mı ben ıcıtıgım gun agzıma lokma koyamadım
Sürekli oluyor bende durup dururken sabah akşam alıyorum mesela uyanınca başlıyor bulantı tuzlu birşey yiyince duruyor ama mutfağa giremiyorum akşam eşim geldiğinde çay koyayım dedi mutfaktan kaçtım aniden geliyor akşamın kini yatarken içiyorum unutmamak için zaten sabaha bitiyor ilaç sonrasında aynımı olacak ona bakıcam ona göre doktora danışınız tuzlu yiyince anca duruyor diye zararlımı diye bakalım

Hep kiloluydu ki bana kalmış olsaydı keşke :) tamam dedi ama bakalım takip etcem bende kendine bırakırsam hayatta kesmez yemeyi :)
Bol salata yap ozaman kız Birtane de toksik var istersen ona yap birde keten tohumu sabah aç yoğurtla yenirse göbek eritiyormuş dene bence detoks dediğimde bir ayda 6 kilo verdiriyor dayanabilirss artık

Sürekli oluyor bende durup dururken sabah akşam alıyorum mesela uyanınca başlıyor bulantı tuzlu birşey yiyince duruyor ama mutfağa giremiyorum akşam eşim geldiğinde çay koyayım dedi mutfaktan kaçtım aniden geliyor akşamın kini yatarken içiyorum unutmamak için zaten sabaha bitiyor ilaç sonrasında aynımı olacak ona bakıcam ona göre doktora danışınız tuzlu yiyince anca duruyor diye zararlımı diye bakalım
Cnm o zaman bu bulantı lar hamılelık bulantıları normal yanı ılac herkez de aynı olmayabilir tabı bende baya bulantı oldı su ıcsem cıkarıyordum

Bol salata yap ozaman kız Birtane de toksik var istersen ona yap birde keten tohumu sabah aç yoğurtla yenirse göbek eritiyormuş dene bence detoks dediğimde bir ayda 6 kilo verdiriyor dayanabilirss artık
Ya aslında o kadar katı bi diyete gerek yok çok yiyo azcık ekmeği kesse porsiyonu azaltsa verir zaten ama nerde :/

X