Gebeliğe Hazırlık 2019'a Hamile Olarak Girmek İsteyen Güzel Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Pazar günü beta 7300 du.
Çarşamba günü keseyi gördük.
Bugün içimden bir şey geldi beta ölçtürdüm ve 20bin de kalmış.

Gerçekten içim, boğazım düğüm düğüm.

Olmuyor. Bu 3. Kaybim.

Tmm cnm oyle yapayım cok sagol. Sen nasılsın bakalım nasıl gıdıyor
Mide bulantısı ve baş dönmesi var pazar sınavıma var inşallah gidebilirim ya ara ara lekelenme oluyor hala pazartesi bi gideyim doktora bakalım ne diyecek Eşimde turşusu bitirdim bi oturdum başına diye dedi daha almıycam sana okadar hepsini niye yedim zararlı dedi al tamam sabredecem diyorum ama herhalde dayanamam yine iyimi yapıyor ne :)

Neden oluyor acaba canım pıhtılaşma mı var yoksa bende düşük yapmak üzereydim az kaldı ama istirahat ve ilaçla şuan iyiyiz şükür üçten sonra araştırılması lazım bence daha da erken araştırmaları lazım ama prosedür öyle malesef

Yeme cnm doktoruna sor bide bakalım zararı olur mu tuşunun. Bulantı gayet normal . Lekeleme neden aceba ki

Bende bir hafta kanama oldu baya simsiyah ciğer gibiydi ama düşmemişti acilde ultrason baktırır istersen bana profesyonel verdi doktor vajinadan kullandım inşallah düşmemiştir ya bende kanı görünce ağlamaya başlamıştım doktor düşük riskin ar dediği akşam kanamam öyle başladı ki direk acile gittim düştüm diye kesenin altındaydı istirahat et yat ayağının altına yastık koy ilacına vajinadan koy bol bol su iç dedi bir hafta kanama devam etti sonra gittim baktı çok şükür duruyor vede kalp atışı da yeni başlamıştı inan rahatsızım ağrım da vardı ama o kalbi atıyor ya ben dayanırım her şeye inşaallah seninde duruyordur

Daha dur kayıp demedi ya doktor aaaaaa

Acile gittik. Doktor bi kalp atımı var ama yok gibi de aşırı düşük dedi. Şu an yapılacak bir şey yok. Ignelerine devam edip dinlen. Beklicez dedi.
Zaten önceki 2 düşükten sonra tüm testler yapılmıştı. Pıhtılaşma için ilaç ve iğne kullanıyordum.

Kızlar içim acıyor. Cidden yorgun hissediyorum kendimi.

Lütfen dua edin.

Allahım bi mucizeyle sana bıraksn o miniği kuzm korkma ne olmazları oldrtan Allah var sadce Allabtan dile hersey olr

Kızlar bende bugün hsg çektirdim bayıltarak olduğu için hiç birşey hissetmedim ama ilk kez ameliyathane görmenin vermiş olduğu bi heyecan vardı sadece bir sorun yokmuş artık Allaha kaldı gerisi bir süre fazla düşünmeyip akışına bırakcam inş hayırlısı olur hakkımızda

Sonuç Ne zaman çıkıyor cnm

Sonuç Ne zaman çıkıyor cnm
Sonuç çıktı canım bi sorun yok dedi doktor tıkalı faln değilmiş bi önceki ay klomen kullanmıştım o da kist yapmamış dedi herşey normal çıktı yani çarşamba günü gel yumurtaların gelişmişmi diye bakalım dedi onun haricinde ilaç falan kullanmıcam artık oluruna bırakıcam

Hayırlı haberler alırız listemiz sağlıklı gebe dolar inşallah...

Çok güçsüz hissetmeye başladım artık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…