Gebeliğe Hazırlık 2019'a Hamile Olarak Girmek İsteyen Güzel Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kız benim geçilen adetim iki ay olmadı ya bal tarçın çörek otu ile daha üçüncü gün oldum sadece tarçını bilemem ama geçimtirdiğinide söyleyemem
Soyle cnm ay olarak degıl adet bır gun gecıkse bıle yumurtlama da bır gun atıyor her ay adet olan bırı her ay mutlaka yumurtluyor zaten ama o gunu bulmak bılmek cok onem lı

Yarin hastaneye gitcem zaten cnm bklm doktor ne dicek kan iater belki istemezse de demek ki gerek yoktur ...

Bilmiorum ya enfeksiyon ya da kist falan belkide bilmiorum hyrlisi yok cnm kasik agrim icin gidicem bklm ne dicek yumurta takibini de dicem ne dicek bklm doktor
Bencede takibe ettir işini şansa bırakma nekadar geçerse okadar insan yıpranır kist yoktur ya adetin de kanama ağrı falan varmıyor adette dökülüyor olsa bile kistten korkma

Bencede takibe ettir işini şansa bırakma nekadar geçerse okadar insan yıpranır kist yoktur ya adetin de kanama ağrı falan varmıyor adette dökülüyor olsa bile kistten korkma
Ins cnm hayrlisi bklm nasip hersey biz cabaliyoruz Rabbim ne zmn uygun gorurse o zmn oluyor hersey

Soyle cnm ay olarak degıl adet bır gun gecıkse bıle yumurtlama da bır gun atıyor her ay adet olan bırı her ay mutlaka yumurtluyor zaten ama o gunu bulmak bılmek cok onem lı
İşte aynen buda insanı kendini akıntılarını belirtilerini bilmesine geçiyor ben lvulasyon kullanmadı akıntı dan anladım Ben dede hafif kasık ağrısı yaptı Ama hissedilmiycek kadar yumurtlamadan az olmuştu kendimizi takibe etmeliyiz bence

Yarin hastaneye gitcem zaten cnm bklm doktor ne dicek kan iater belki istemezse de demek ki gerek yoktur ...
Hayırlısı olsun hakkında kuzum ınsallah vardır. Enfeksiyon falan varsa da antıbıyotıkle kurtulursun ınsallah kıst oldugunu bende sanmıyorum cnm uzulme yarın haber ver bıze de varsa bızde sevonelım ınsallah

Aynen oyle cnm benım kendını ve vucudunu bılmek cok onemlı ben akıntılardan bılıyorım aynı senın gıbı ama nedense bı ay cok kasık agrım oldu hatta bacaklarım da agrıdı ve kanamam da cok oldu anlamadım neden bole oldu. Adet olmadan kesın hamıleyım dıye dusunmustım

Belki kisin falan vardılar baya ağrı yapıyor kanama yapıyor belkide dökülmüştür en son nezaman rahmine bakıldı usg ile varmı bir sorun görünen kan verdin mi hormonlar için her yaptırmayı unutmayın

Masallah cnm Allah bagıslasın benımde 4 yasında oglum var Kac aydır cocuk ıstıyosunuz calısmalara ne zaman basladınız
Ben bi senedir istiyorum aslnda ama insulin direncim vardi kilomda o yuzfen bekledim yaklsik bi 5 6 aydir deniyoruz bklm eylul ayinda kimyasal oldu nasipte ne zmn var nklm...
Allah bagislasin evladini seninde ne zmndan beri istiyorsunz peki siz

Masallah cnm Allah bagıslasın benımde 4 yasında oglum var Kac aydır cocuk ıstıyosunuz calısmalara ne zaman basladınız
Size ikinciyi de verecek inşallah birinciyi veren rabbim bizler daha biri olsunda diyoruz sonra olmasa olur ama demekki öyle olmuyor insanız hep daha fazlasını istiyoruz napalm rabbim bizi böyle yaratmış isteyin diyor bizde istiyoruz

Ben bi senedir istiyorum aslnda ama insulin direncim vardi kilomda o yuzfen bekledim yaklsik bi 5 6 aydir deniyoruz bklm eylul ayinda kimyasal oldu nasipte ne zmn var nklm...
Allah bagislasin evladini seninde ne zmndan beri istiyorsunz peki siz
Gecmıs olsun cnm benım uzuldum rabbım hepimize nasıp etsin Cnm bu arada kım yasal gebelik nasıl oluyor. Cnm bızde mart ayında basladık ve o ay hamıle kaldım ama dıs gebeliktı nısanda sonlandırıldı 3 ay korunduk temmuzdan berı tekrar basladık

Oyle tabiki cnm Rabbim once hic olmayanlara nasip etsin die dua ederim her zmn ins sana da kisa zmnda nasip eder .. Su an kardes olsun die cabaliyoruz bizde malesef insaanoglu boyle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…