Gebeliğe Hazırlık 2019'a Hamile Olarak Girmek İsteyen Güzel Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Size ikinciyi de verecek inşallah birinciyi veren rabbim bizler daha biri olsunda diyoruz sonra olmasa olur ama demekki öyle olmuyor insanız hep daha fazlasını istiyoruz napalm rabbim bizi böyle yaratmış isteyin diyor bizde istiyoruz :eğlence:
Tabı cnm İnsan ıste bır olsun yeter dıyorız aradan ıkı uc yıl grcınce ımrenıyor ınsan ve tekrar o duyguyu tatmak ıstıyor o duygu bır de de beste de cok gızel bı duygu rabbım tabı once olmayanlara sonra bıze de nasıp etsin

Gecmıs olsun cnm benım uzuldum rabbım hepimize nasıp etsin Cnm bu arada kım yasal gebelik nasıl oluyor. Cnm bızde mart ayında basladık ve o ay hamıle kaldım ama dıs gebeliktı nısanda sonlandırıldı 3 ay korunduk temmuzdan berı tekrar basladık
Sana da gecmis olsun cnm kimyasal dis gebelik kadar tehlikeli durum degilmis aslnda kalitesiz sperm ve yumurta dolleniyirmus ama tutunamiyirmus bi nevi sagliksz gebligi vucut kendi sonlandiriyormus

Size ikinciyi de verecek inşallah birinciyi veren rabbim bizler daha biri olsunda diyoruz sonra olmasa olur ama demekki öyle olmuyor insanız hep daha fazlasını istiyoruz napalm rabbim bizi böyle yaratmış isteyin diyor bizde istiyoruz :eğlence:
Kucagina almayi nasip eder yani kiz :) bi dogsun buyusun sende ikinciyi istersin gibime geliyor

Sana da gecmis olsun cnm kimyasal dis gebelik kadar tehlikeli durum degilmis aslnda kalitesiz sperm ve yumurta dolleniyirmus ama tutunamiyirmus bi nevi sagliksz gebligi vucut kendi sonlandiriyormus
Hımm kurtaj falan olmadın demı cnm nasıl anladılar..aynen cnm benım hayatı rıskım vardı her an ıc kamama olabilirdi. Benım tek avantajım erken fark etmem daha adet gunume 1 hafta verken ogrendım ben

Tabı cnm İnsan ıste bır olsun yeter dıyorız aradan ıkı uc yıl grcınce ımrenıyor ınsan ve tekrar o duyguyu tatmak ıstıyor o duygu bır de de beste de cok gızel bı duygu rabbım tabı once olmayanlara sonra bıze de nasıp etsin
Ben şaka takılıyorum size inşaallah verecek inanıyorum ben biraz daha sabır inşaallah

Hımm kurtaj falan olmadın demı cnm nasıl anladılar..aynen cnm benım hayatı rıskım vardı her an ıc kamama olabilirdi. Benım tek avantajım erken fark etmem daha adet gunume 1 hafta verken ogrendım ben
Allah korusun cnm cok sukur ki erken farkdilmis yok cnm kimyasal zaten kanamyla dusuyormus kurtaj falan gerek olmuyor kanama baslayinca deger kendi dusuyormus bnm zaten cok cok yeniydi bi sknt olmadi

İkinciyi mi ikisini birden idare bilemedim ben ikiz olacak beklenti içindeyim hep nezaman olur ikinci bilemem ama ikitane birden olursa sen gör şenliği
Hahahah hala belli dgl mi kiz ikiz olup olmadigi ne zmn belli olur ki net Rabbim kaldiramayacagi yuku vermezmis kuluna canm hayrlisi olsun saglikla olsun ins

Kimyasaldan kese oluşmuyor canım normal adet oluyorsun sonra

Allah Allah benım yasadıklarım buna benzer ama bana dıs gebelik dendı aceba yanlıs teshıs mı kondu bende de kanama falan basladı kese gorulmedı saglıksız gebelik dendı
Rahim ağzına tutunmuş demiştin ya bulunduğu yere göre değişiyorum canım kimyasaldan sadece kanda görünüyor sonrada düşmeye başlıyor aniden değerler

Allah Allah benım yasadıklarım buna benzer ama bana dıs gebelik dendı aceba yanlıs teshıs mı kondu bende de kanama falan basladı kese gorulmedı saglıksız gebelik dendı
İnşaallah boşu boşuna kürtaj ok almışsındır canım senin adına çok üzüldüm açıkçası iyi bir doktora gitmek buyüzden çok önemli

X