Gebeliğe Hazırlık 2019'a Hamile Olarak Girmek İsteyen Güzel Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Benmde oyle gece uyuyamiyorum kasik agrisindan bilmiorum vala ya ins varsa zaten ustune görme bence. Yada kimyasaldan dolayi bu belirtiler
Bence adete yakın yumurtladın ovu testin varsa yapsana onlarda belli oluyor valla ben bir hafta önce ucuz testlerden alıp yapmıştım çift çizgi çıkmıştı

Benmde oyle gece uyuyamiyorum kasik agrisindan bilmiorum vala ya ins varsa zaten ustune görme bence. Yada kimyasaldan dolayi bu belirtiler
Yumurtlama da tek taraflı yada cıft taraflı kasık arısı da olabılıyor oyle dusunme Mesela ben bu ay omrumde ılk defa bu kadar kasık agrısı cektım. Dedım kesın hamıleyım ama gunu gunune adet oldum yumurtlama agrısıymıs

Yumurtlama da tek taraflı yada cıft taraflı kasık arısı da olabılıyor oyle dusunme Mesela ben bu ay omrumde ılk defa bu kadar kasık agrısı cektım. Dedım kesın hamıleyım ama gunu gunune adet oldum yumurtlama agrısıymıs
Akıntıyı takibe etsin yinede ovu testi yapmıyor herhalde herkes uygulamalara inanıyor ama bende uygulamadan 4 gün önce ymurtlamıştım balın etkisi ile sanırım adetten sonraki beşgün içinde bazıları adete yakın yumurtluyor oyüzden geç döllenme yaşayanlar hiçte az değil

Çok şükür yata kalka geçiyor canım sen napıyor sun seninde az kalmış sen neler yaptın bu ay özel birşey yaptın mı :)

Yapamadım iş güç yoğunluğundan valla bir de üzerine üşüttüm biraz kırgınlığım da var nasip diyorum.

Herşey yolunda olsun ❤️ İyi bak kendine

Aynen en azından yumurtlama mı hamılelık mı bılırsın
Ben niyeyse belirsizliği sevmiyorum inan yerleşmesini bile hissettim ben ateş basmaları kasık ağrıları bel ağrıları bildiğin üçün bunları yaşadım bir anda ateş basıyordu ama lekelenme olunca burada herkes hamilesin dedi inanamadım üzgün geçince test yaptım ucuzlardan daha adete 7 gün kala ben hamile olduğumu öğrendim erken döllenme yumurtlama erken hamilelik oldu geç olanlarda bir okadar geç hisseder hamileliği bazıları üzerine bile görüyor

Bence adete yakın yumurtladın ovu testin varsa yapsana onlarda belli oluyor valla ben bir hafta önce ucuz testlerden alıp yapmıştım çift çizgi çıkmıştı
Cnm o zaman yumurtlama belirtisi bu bence bana oyle geliyor yıne de rabbım bılır tabı. Baska belırtı var mı hamılelık ıle ılgılı
Vala kizlar hicte test yapasim falan yok yarin zaten randevum var kasik agrilarim icin randevu almisti gidimce ogrencem yumurtlama mi hamilelik mi hic bisey hissetmiyorum su an

Kiz adetten beri cekiyorum bu kasik agrilarini ama yum agrisi bu kadar uzun surer mi hamilelik degildri belki ama sanki ters giden birseyler var

Akıntıyı takibe etsin yinede ovu testi yapmıyor herhalde herkes uygulamalara inanıyor ama bende uygulamadan 4 gün önce ymurtlamıştım balın etkisi ile sanırım adetten sonraki beşgün içinde bazıları adete yakın yumurtluyor oyüzden geç döllenme yaşayanlar hiçte az değil
Cnm tabı uygulama kesın sonuc degıl adet dongusu degosebılıyor dogal olarak yumurtlama degısıyor o zaman uygulama yanlıs gun gosterıyor. Ben akıntı ve agrıdan bılıyorım. Tabı kullanılan seye gore de degısıyor mesela tarcın adetı grcıktırme etkısı var adet gecıkınce yumurtlama gunu de gecıkıyor

Cnm tabı uygulama kesın sonuc degıl adet dongusu degosebılıyor dogal olarak yumurtlama degısıyor o zaman uygulama yanlıs gun gosterıyor. Ben akıntı ve agrıdan bılıyorım. Tabı kullanılan seye gore de degısıyor mesela tarcın adetı grcıktırme etkısı var adet gecıkınce yumurtlama gunu de gecıkıyor
Kız benim geçilen adetim iki ay olmadı ya bal tarçın çörek otu ile daha üçüncü gün oldum sadece tarçını bilemem ama geçimtirdiğinide söyleyemem

Kiz adetten beri cekiyorum bu kasik agrilarini ama yum agrisi bu kadar uzun surer mi hamilelik degildri belki ama sanki ters giden birseyler var
Cnm sen en iyısı bekle kan testi yaptır. En ıyı sonucu o verır. Bız bırada fıkır soylemekten baska bısey yapamayız aynı seyı bende bu ay yasadım cok sevınmıstım hayal kırıklıgına ugradım sende olmasın dıye dıyorum. Insallah vardır ınsallah ben yanılıuorumdur

X