Gebeliğe Hazırlık 2019'a Hamile Olarak Girmek İsteyen Güzel Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ozaman nasıl oluyor ya yazık bu millete nasıl bir tedavi bu böyle istemeseydi keşke ya
Cnm işte bılmıyosun kı onlara guvenıyosun. O ıgneyı vuruldum ıkı kalcamdan ınan hastane yatağından kalkamadım dedım het halde felc oldum kımsenın umrunda degıl hemsıre kendını hazır hossettıgonde kalk dedı gıttı ben orada aglıyorım sonra kalktım ayaga zar zor 1 hafta mıde bulantıso bad donmesi bı lokma ekmek resmen haram oldu bana neler cektım ya ne zor gunlerdo kollarımda hrr gun kan almaktan damar kalmamıştı artık her gun beta takıbı yapılıyor ya. Rabbım kımselere yasatmasın

Ç
Herkes farkli farkli sehirde kiz ben daha hic sehr disina cikamsdim ki boyle bi etkinlikle çıkayımama nasip tabi belli olmaz belki tabisiriz bi gun
ok karamsar sın be be memlekete uçakla gidiyorum ne olmuş buluşmak bukadar kolay işte ya Ankarada yada İstanbuldan gidiyorum memlekete :)

Canım rabbim kolaylık versin inşaallah biran önce bu yaşadıklarını unutursun yeni umutlara bağlanırsın rabbim her zorlukla beraber beraber bir kolaylık her karanlıkla beraber bir ışık elbette çıkaracak hepte böyle olması mı elbet senin yüzünü en kısa zamanda güldürecek

Insallah cnm bu kadar anlatıyorum ama bunaltmıyorım ınsallah senı bırada kımsem yok sana anlattım dert ortağı gordım sende hamılesın uzul ıstemem tabı

Insallah cnm bu kadar anlatıyorum ama bunaltmıyorım ınsallah senı bırada kımsem yok sana anlattım dert ortağı gordım sende hamılesın uzul ıstemem tabı
Yok canım ne üzülmesi rabbim o sabrı bana fazlasıyla vermiş ömrüm sabırla ağlamakla geçmiş biri okadar sıkıntıyı derdi dinlediğinde mi bu alacak ben öyle biri değilim canım istersen özelden yazabilirsin herzaman insan olmak insanları sevmek onlara saygı duymak benim tek felsefem okadar üzülüp ağladım ki yinede kimseye bu bana böyle yaptı oda üzülsün Allah kahretsin asla demem diyemem herkesin çocuğu var ailesi var kimse üzülsün istemem asla

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…