Gebeliğe Hazırlık 2019'a Hamile Olarak Girmek İsteyen Güzel Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
6. Gun sonra falan basladi yumurtlamdan sonra cnm bnm tahminime gore 6 gün var Adetime bklm bende onu bekliyorum 17sinde yapayım diyorum

Sanki alacak gibisin baya var adetine çünkü rabbim inşaallah hayırlı haberi tez zamanda dumanızı sağlar ikitane test al benim gibi ikigün arayla yaparsın
Ins cnm Allah nasip edrrsr bende oyle düşünüyorum..
Sen gebelik testini kaca alıyorsun eczaneden nerde yasiyorsun bilmiorum ama fiyatlar nasil normal kaset testler

Sen gebelik testini kaca alıyorsun eczaneden nerde yasiyorsun bilmiorum ama fiyatlar nasil normal kaset testler
Ben 5 tl lik testlerden aldm ucuzdu pahaloya gerek yok varsa çıkıyor zaten ikitane alki biri bozuk çıkarsa diğerini kullanırson Quick adı benimkinin basit bi test erzurumda yaşıyorum canım

Moralim baya bozuk iki saattir kayınvalidem sağolsun bütün moralimi bozdu yine bütün enerjim bitti halsizlikten sanki kollarımı zor kaldır8yorum ağlattı kadın akşam akşam ya sabır

Moralim baya bozuk iki saattir kayınvalidem sağolsun bütün moralimi bozdu yine bütün enerjim bitti halsizlikten sanki kollarımı zor kaldır8yorum ağlattı kadın akşam akşam ya sabır
En güzeli benim yaptığım 2 yıldır görüşmüyoruz konuşmuyoruz ohhh mis kafam rahat valla

Ay Kıyamam noldu hayırdır ya tüh
Gösteriş delileri burdaki i sanlar ben böyle bir yer görmedim altın takmadm diye ikig7ndür laf ediyor geçen yıl eşim sıkıştı ona verdim birazını oyüzden akmıyordum misafirliklerde yeni gelin dediğin altınsız gezermi laf ederler falan giydiğim ayakkabıya kıyafete laf eder dalga geçip giler ben napayım ki ben hem öyle milletin gözine birşeyleri sokmayı sevmiyprum hemde bende insanım hamileyimde sen k8zim hamileymişsin bana demedin ama nasılson diyeceğine altın derdine düşmüş beni buhaimle üzdü bir keli karşıl8k laf demedim bugüne kadar dememde gelmiş bana bakayım grtir altınları demesinmi giya eksik varmı diye bakacak yemedim dedim tamam takarom eşime dedim aldığını söyle çok üzüldm bugün bidaha dersebilmiyorene deim kalbini kırmak istemem dedim omzunda ağladm eşimin

En güzeli benim yaptığım 2 yıldır görüşmüyoruz konuşmuyoruz ohhh mis kafam rahat valla
Canım bu öyle bii ki evde müsait olmaym kapı calar açmazsam anahtarla zorlar birgün banyodaydım o halde açamazdm demi baktm delikten kaynanam ama kilit zotlanıyor ya nasıl kortum panik atak oldum hızloca giyindim gittim açtm dedim anne napoyon hırsız giiyor sandm nasıl korktm biliyormusun dedim başkası olsa neler derdi

Üzulme canim sıkma canini bosver herseyi hamileliginin tadini cikar hem üzuntu sana iyi gelmez esin sana destekse gerisini hic takma.ben kayinvalidemlerde beraber oturuyom neler yasiyom tahmin bile edemezsin ama umudum var bigun kendi evime tamamen ayrilicam. :-(

Sacmaliga bak ya senin altinindan onlara ne takmak zorunda degilsin bende takmadim fazla inan korkuyordum ben acikcasi bilezikle falan dışarı cikmaya ortalık kötü bi sure sonra da zaten evimizin borcu icin sattik kimseyi de takmam sendr takma karışamazlar...bnm de komsularim gosteris budalasi herk3s biseyden ovunur marka bilmem ne bende kendi halinde bi insanimdir ev ödüyorum falan kimseyle af3dersin g*t yaristiramam seni cokta iyi anliyorum inan canini siktigina değmez kuzum kendini yipratma bebeginde huzursuz olur esin yanindaysa kimse onmli dgl

Saygisizlik ya vala bende sinir olurum boyle seye ayip vala

Bende 2 sene beraber yaşadım neelr nelr yasadim inan bebegime hamileyken cok ac ac gezdim neler yaptilar ama esim yanimdaydi cok sukur sabrettim au an vok sukur kendi evimdeyim kimse karisamıyor gecmeyecek gibi geliyor o gunler ama sabret esin yanindaysa gececek ins cnm

Canım benim bizde aynı evde gibiyiz bir manaso yok ayrı evde olmanın bizim evin anahtarı bundada var birgün kalbime indiriyordu az kaldı ben banyodayım zil çaldı o halde çokamadm ısrarla çaldı yetmedi kapı yumruklandı oda yetmedi anahtarla kapoyo zorladı hırsız falan sandm nasıl korktum bir baktın bu naparsın şimdi buna dedim hirsiz sandm napoyon anne dedim başkası olsa ağzona geleni sayardı eminim benim ahlakım buna müsade etmedi ben karşılık lafta etmem kızdoracak üzecek rabbimde biliyor kalbimi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…