Gebeliğe Hazırlık 2019'a Hamile Olarak Girmek İsteyen Güzel Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Yanımda çok şükir sen onlara bakma ben konuşurum ben aldm sana diyememis derim dedi bir yıl öncede onlar yüzinden bozdurmak zorunda kaldı bunun icinde cok üzildi dedim senden k8ymetli değil senin huzursuz olman benim icin daha köti dedim verdim annesi geçen yıl gelmis arsa kiralamasına izin verme ziraat mihendisi esim ekim dikim hayvana bakar annesi engelle diyor düşünsene suna bak ben nasıl eşime diyim eksende olmaz ekme dikme diye yazok yav valla yazok

İnşaallah canım birşey istemiyorum tek istediğim huzur

Destek olmayip ustune köstek olan ebeveynleri hic anlamiyorum vala ya esine sahip cik kuzum senin kaynvakide tarafi da bnmkiler gibi bencil agzi var konuşuyor cinsten snrm

Hemde nasıl millet ne der derdinde oğlu uşagı nasıl umrunda değil
Inan ben ilk hamileligim burnumdan geldi hic bisey anlamdim hersey icimde ukte kaldi sknt üzüntüden hergun aglamaktan icim şişti zaten erken dogum yaptim dogumdan sonra 1 ay hastaneden cikamdik sarılık falan derken inan kendimjze yapioruz bosver takma kimseyi hamileligin keyfini cikarmaya bak inan o gunler geri gelmiyor

Ya kızlar benimde bir derdim var :/ eşimle çok uyumsusuz eşim çok kilolu (140) ben çok zayıfım (49) bu durum cinselliğimizi de etkiliyor doğal olarak 9 aydır korunmuyoruz normalde olabilir ama bu durum da sürekli aklımda, acaba tam bir birleşme olmadığı için ve erken boşalma olduğu için mi olmuyor çocuğumuz. Okuduğum kadarıyla kadının altta olduğu pozisyonlar en uygunu çocuk için ama bize göbek engel oluyor üstte olduğu zaman daha iyi oluyor ama onda da olmaz mı diye düşünüyorum sürekli bana bir akıl verseniz

Aytanesii canım hatırladın mı beni Temmuz Ağustos’ta gebelikle ilgili konuşuyorduk sayfada. Öncelikle çok sevindim hamileliğine Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin Kayınvalideler neden böyle anlamam sen hiç canını sıkma ki bebeğin de etkilenmesin. Benim bi arkadaşım var onun kayınvalidesi değil de kendi annesi istiyor altınlarını takmasını Yani boşver sen eşin yanında ya o yeter

Vala canim bizde de kilo problemi var ama orantisiz degiliz esim 100 kilo ben 88 ilişki sırasında cok fazla sknt olmuyo evet kadin altta oldugunu daha cok oneriyorlat ama bence olasi varsa herturu olur gibime geliyo

Vala canim bizde de kilo problemi var ama orantisiz degiliz esim 100 kilo ben 88 ilişki sırasında cok fazla sknt olmuyo evet kadin altta oldugunu daha cok oneriyorlat ama bence olasi varsa herturu olur gibime geliyo
Bu ay klomen ve çatlatma iğnesi deniyoruz ama daha doğru düzgün birleşeeden boşalma oluyor canım sıkılıyor benimde bugün altta denedik yarın ben mi üstte olsam , bu ay da olmazsa çok umutsuzluğa kapılcam zaten her ay adet olduğumda ağlıyorum eşimede kızıyorum rejim yapmıyor diye

Evet canım benim biralardamıson sen neler yapıyorsun iyimisin eşim baya iyi geldi akşam bi sar8ldı birşeyim kalamdı ben hallerim dedi sen canını s8kma annesi herşeyi yapt8rmak istediği icin bir nevi kukla ar8yor ertuğrul diyorki insan hicmi annesini sevmez ben sevemiyorum kas8n endinden böyle uzaklaştır8yor ben napayım diyor dedim bunu demek istemezdim keşke sabırlı olabilseydim diycen tavi diyor ben annemi bilmezmiyim boş buldu ortalığı karıştoracak içim rahatladı canım biraz

Vala o konuda bende kızıyorum esimr ben en azindan bi caba sarfediyorum yürüyüş falan 10 11 kilo verdim o da verdi bi 4 5 kilo ama bi o kadar daha verse cok rahat olacak zaten boyu uzun ama erkeklrr useniyor snrm ya yok adami ikna edemiyorum ...vala pek bilgim yok cnm pozisyon konusunda nasil rahatsan oylr denemk lazim nasil tutacagi belli olmaz

Canım birkaç farklı pozisyon vae aslında tek hor poziston denemeyin mesela yüzü kapak şekli var istersen araştır senin icinde daha rahat olur

Cok svndm bak gordun mu esin mantikli bosver takma o taniyorsa onlari sknt yok

Seni gördüğüme cok sevindim canım ya ben baya sıkıntodan sonra oldu hamdolsun iki ay adet olmadm biliyorsun sonra birkaç kür denedim doktor şok oldu bu aydı baltm hamileyim inanamadm dotora inat bence oldu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…