Gebeliğe Hazırlık 2019'a Hamile Olarak Girmek İsteyen Güzel Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
etmezmiyim daha var canım 14 ünde olur yumurtlamam benımki tezcanlılık. gönlüne göre olur inşallah.
Takib et belli olmaz nezaman olacağı ay sonu gelmeden öğreniriz yumurtlamadan yaklaşık bi 8 yada 10 gün sonra yerleşme belirtileri baslar o tarihten birkaçgün sonra da idrarda bile görürsin inşaallah rabbim duy sesimizi bazı doktorlara inat tutunsun canlarımız

Sanırım 21 inde dediğin tutynmuşmu diye bakacak dediğin 8 ile 10 gün ozamana dek geliyor hadi inw canım

Ovülasyon kullanıyorumç genelde 13 14 oluyor. bu ay 21 inde çatlamışmı diye kandan bakarız deyince doktor olduysa kandada çıkar onada baksın di,ye geçirdim içimden

Dualariniza benide ekleyin

Aytanesii canim sana bi kac soru sorcam ya benim bugün yumurtlamanin 9. Günü adete 6 gün var bnm tahminim ama standart takvime göre 10 gün var ..yumurtlamadan sonra bi kac gun arayla kasık ağrılarım devam etti hep iki uc gundur surekli var ağrı hafif cok rahatsız etmiyor ama hissefiyorum gobegin alt tarafı karnım ağrıyor bel ağrım var bugun ayaklarım sıcak gibi ama içten üşüyor gibiyim hafif bulantim var hic akıntım yok kuruyum arada batmalar oluyor göğüslerde hassasiyet var ve hic ayakta duramiyorum cok halsizim acaba hamilelik belirtisi olabilir mi bunlar ben kendimi cok farkli hissediyorum normal gelmiyor sende de bu tarz belirtiler olmus muydu

Nezaman başladı belortiler canım yumurtlamadan kaçgün sonra mesela yenimi başladı daha adetine var muhtemelen yerleşmeye çalışıyor limon tüket kanın sulansın ki tutunması kolay olsun dikkatli ol birde aar kaldorma stres yapma rahat ol üçgün geçsin üzerinden test yap mutlaka belli olur tahmini yumurtlamaya göre olan adet tarihindede yapabilirsn ozaman garanti çıkar varsa inşaallah vardr rabbim nasib etsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…