Gebeliğe Hazırlık 2019'a Hamile Olarak Girmek İsteyen Güzel Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
etmezmiyim daha var canım 14 ünde olur yumurtlamam benımki tezcanlılık. gönlüne göre olur inşallah.
Takib et belli olmaz nezaman olacağı ay sonu gelmeden öğreniriz yumurtlamadan yaklaşık bi 8 yada 10 gün sonra yerleşme belirtileri baslar o tarihten birkaçgün sonra da idrarda bile görürsin inşaallah rabbim duy sesimizi bazı doktorlara inat tutunsun canlarımız

inşallah ya 21.inde doktor çatlamışmı diye kandan bakalım demişti beta hcg de istesem çıkarmı acaba 6-7 gün önce kanda. daha şimdiden kan testi düşünüyorum :KK70: allah umutlarımızı almasın elimizden :)
Sanırım 21 inde dediğin tutynmuşmu diye bakacak dediğin 8 ile 10 gün ozamana dek geliyor hadi inw canım

Takib et belli olmaz nezaman olacağı ay sonu gelmeden öğreniriz yumurtlamadan yaklaşık bi 8 yada 10 gün sonra yerleşme belirtileri baslar o tarihten birkaçgün sonra da idrarda bile görürsin inşaallah rabbim duy sesimizi bazı doktorlara inat tutunsun canlarımız

Ovülasyon kullanıyorumç genelde 13 14 oluyor. bu ay 21 inde çatlamışmı diye kandan bakarız deyince doktor olduysa kandada çıkar onada baksın di,ye geçirdim içimden :KK70:

Korkma canım rabbim inşaallah onu tutacaktır sen kan sulandırıcı şeyler tüket bu onun tutunmasını kolaylaştırır annemde küçik kardeşime hamileyken aynı ameliyatı geçirdi baya önce ama olsun aynı ameliyat korkacak birşey yok sen sadece rabbine inan güven ondan yardım iste bizlerde sana dua edicez inşaallah bak bizim her hafta cuma kuranlarımız oluyor alenen diyemesrmde kalben size dua edicem inşaallah şöyle yapalım bana her hafta dua isteyenler isimlerini yazsın bende unutmadan not alaym inşaallah gönlünize gire verr rabbim annem hep ikiz doğum yaptığı için eskiden hep işler ağırdı bunedenle rahmi düşmüş kan uyuşmazlığıda vardı iki düşikten sonra ankara istanbulgezdi birinde ameliyat oldu hep ağlamış tek kalmış babam uzun yol şöförü ya ikiz kızı vardı onuda istiyor iki defa düşmüş onu gören millet sen onları istemediğin icin mi ağlıyorsun demişler biride demiş durmuyor diye ağlıyor neden ikiz çocuğu varmış bune biyle kafayı yemiş bu kadın diyorlarmış bazıları bir iki yetergerisi alonsada olur derken bizler her evladın değeri ayrı olup bunu bazıları anlamazlar işte sen gönlünü ferah tut ve sürekli dua et özellikle geceleri herkes uykudayken kalk teheccüt kıl istersen ağla ama sadece rabbim seni huzurunda gördiğü için bile diğer kullarondan ayrı bir değer verir inşaallah sana hayırebir evlat nasib eder
Dualariniza benide ekleyin

Aytanesii Aytanesii canim sana bi kac soru sorcam ya benim bugün yumurtlamanin 9. Günü adete 6 gün var bnm tahminim ama standart takvime göre 10 gün var ..yumurtlamadan sonra bi kac gun arayla kasık ağrılarım devam etti hep iki uc gundur surekli var ağrı hafif cok rahatsız etmiyor ama hissefiyorum gobegin alt tarafı karnım ağrıyor bel ağrım var bugun ayaklarım sıcak gibi ama içten üşüyor gibiyim hafif bulantim var hic akıntım yok kuruyum arada batmalar oluyor göğüslerde hassasiyet var ve hic ayakta duramiyorum cok halsizim acaba hamilelik belirtisi olabilir mi bunlar ben kendimi cok farkli hissediyorum normal gelmiyor sende de bu tarz belirtiler olmus muydu

Aytanesii Aytanesii canim sana bi kac soru sorcam ya benim bugün yumurtlamanin 9. Günü adete 6 gün var bnm tahminim ama standart takvime göre 10 gün var ..yumurtlamadan sonra bi kac gun arayla kasık ağrılarım devam etti hep iki uc gundur surekli var ağrı hafif cok rahatsız etmiyor ama hissefiyorum gobegin alt tarafı karnım ağrıyor bel ağrım var bugun ayaklarım sıcak gibi ama içten üşüyor gibiyim hafif bulantim var hic akıntım yok kuruyum arada batmalar oluyor göğüslerde hassasiyet var ve hic ayakta duramiyorum cok halsizim acaba hamilelik belirtisi olabilir mi bunlar ben kendimi cok farkli hissediyorum normal gelmiyor sende de bu tarz belirtiler olmus muydu
Nezaman başladı belortiler canım yumurtlamadan kaçgün sonra mesela yenimi başladı daha adetine var muhtemelen yerleşmeye çalışıyor limon tüket kanın sulansın ki tutunması kolay olsun dikkatli ol birde aar kaldorma stres yapma rahat ol üçgün geçsin üzerinden test yap mutlaka belli olur tahmini yumurtlamaya göre olan adet tarihindede yapabilirsn ozaman garanti çıkar varsa inşaallah vardr rabbim nasib etsin

X