2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Ultrasonda rahimde görülen kanama alanı biraz canımı sıktı ama doktorda çok önemsemedi.bu konuda bilginiz var mı
Kuzum benim vardi. Hatta kanamam da vardi baya. Doktor progestan verdi. Suan kanama alani iyi durumda. Kese buyudukce baskilar dedi. Insallah bir sey olmaz korkma
Sağol canım. progestan da yapıyor olabilir ama sen halsiz düşersen gitte serum taksınlar.
Oyle yapicam canim bakalim simdilik direniyorum.

Doktorun ne dedi canım Progestan verdi mi? Benim kendi anneminde hamileyken hem normal kanaması hem kese yanında kanama alanı vardı ve Hatta kesenin eşi aşağıdaydı şükür kardeşim 4 yaşında sapasağlam doğdu :)) Dinlen bol bol kendini yorma

Canım 7 çıkmış.. referans aralığı 30dan başlıyordu. Bilemedim o yüzden
Benim 20 çıktığında ampül vermişti doktor. Doktorun ne zaman gelecek ki. Balık sezonu açıldı balık falan tüketsen. Güneşte yürüyüş yapsan 20 dk falan.

Benim 20 çıktığında ampül vermişti doktor. Doktorun ne zaman gelecek ki. Balık sezonu açıldı balık falan tüketsen. Güneşte yürüyüş yapsan 20 dk falan.
Bugün yaptım yürüyüş kuzum öğlen sıcağında. Balık meselesinde de tanıdık balıkçı var.. eşim sordu hemen dün daha çıkmamış ama birkaç gün sonra gelecek demiş diğer yerlerde de görmedim henüz:/ doktorumda p.tesi varmış ama ameliyat günüymüş. Diğer 3 günde yokmuş Perşembe gelecekmiş

Bugün yaptım yürüyüş kuzum öğlen sıcağında. Balık meselesinde de tanıdık balıkçı var.. eşim sordu hemen dün daha çıkmamış ama birkaç gün sonra gelecek demiş diğer yerlerde de görmedim henüz:/
Canım aklına takılacaksa aile hekimine falan sor istersen, doktor o da sonuçta yorum yapar en azından :) ben ilk hafta hep aile hekimime gittim adamcağız bıktı benden artık :KK48:

Canım aklına takılacaksa aile hekimine falan sor istersen, doktor o da sonuçta yorum yapar en azından :) ben ilk hafta hep aile hekimime gittim adamcağız bıktı benden artık :KK48:
Gideyimde İnan ki pek anlayan bir adam değil galiba hahaha kan verdiğimde bile sonuçları doktora göster demişti:) Ama vitaminden de anlar sanırım ya o kadar okumuş etmiş bi reçete yazıveremeyecekse ohoo :)

Gideyimde İnan ki pek anlayan bir adam değil galiba hahaha kan verdiğimde bile sonuçları doktora göster demişti:) Ama vitaminden de anlar sanırım ya o kadar okumuş etmiş bi reçete yazıveremeyecekse ohoo :)
Anlar kuzum anlar, biz bile az çok anlıyoruz o kadarını da yapamayacaksa hiç durmasın orada doktorum diye :KK48:

Anlar kuzum anlar, biz bile az çok anlıyoruz o kadarını da yapamayacaksa hiç durmasın orada doktorum diye :KK48:
Anlar ya anlar :halay: Bugün gidebilme durumum vardı aslında keşke aklıma gelseydi kısmet. Zaten takip için çağırmışlardı pazartesi giderim gitmişken de sorarım :)

Bu sırada da internetten bak d vitamini yapan ne varsa ye iç :) kendi kendine depolarsın belki :KK53:
Araştırdım hemen :) yumurta süt portakal suyu gibi şeylerde varmış ama çok az :) asıl kaynak güneş ve balıkmış aklınızda bulunsun genel yazmış gibi olayım:KK45:
Ben çocukluğumdan beri süt içemiyorum ama çok yoğurt yerim ama yeterli değilmiş. demek ki gerçekten kaynak güneşmiş. sıcak diye kaça kaça dipleri görmüşüz :)

Araştırdım hemen :) yumurta süt portakal suyu gibi şeylerde varmış ama çok az :) asıl kaynak güneş ve balıkmış aklınızda bulunsun genel yazmış gibi olayım:KK45:
Ben çocukluğumdan beri süt içemiyorum ama çok yoğurt yerim ama yeterli değilmiş. demek ki gerçekten kaynak güneşmiş. sıcak diye kaça kaça dipleri görmüşüz :)
Ben de günlerdir süt içemiyorum maalesef tuvalete çıkmakta zorlandığım için iyice zorlamayım diye :KK43: güneşe de alerjim var köşe bucak kaçarım hep :KK53: bana iyi ki vitamin takviyesi vermişler o zaman :KK48:

Ben de günlerdir süt içemiyorum maalesef tuvalete çıkmakta zorlandığım için iyice zorlamayım diye :KK43: güneşe de alerjim var köşe bucak kaçarım hep :KK53: bana iyi ki vitamin takviyesi vermişler o zaman :KK48:
Bende istemediğime pişman oldum diyorum yazdırsana reçeteyi alırsın veya almazsın dursun kenarda işte :)
Güneş alerjiside illet birşey yaa neyse ki güzel zamana denk geliyoruz bol bol balıklar yeşillikler ohh. Her Sene olduğu gibi bu senede bol balık var diyorlar inşallah öyle olurda haftada 2-3 gün yeriz bol bol.

Bende istemediğime pişman oldum diyorum yazdırsana reçeteyi alırsın veya almazsın dursun kenarda işte :)
Güneş alerjiside illet birşey yaa neyse ki güzel zamana denk geliyoruz bol bol balıklar yeşillikler ohh. Her Sene olduğu gibi bu senede bol balık var diyorlar inşallah öyle olurda haftada 2-3 gün yeriz bol bol.
Ben de dün onu düşündüm canım bol bol balık yiyebiliriz ve hamileliğimiz kışa denk geldiği için sıcaklardan bunalmayız :) Allah nasip ederse bebeklerimiz de yaza kadar biraz büyüyecek :))

Ben de dün onu düşündüm canım bol bol balık yiyebiliriz ve hamileliğimiz kışa denk geldiği için sıcaklardan bunalmayız :) Allah nasip ederse bebeklerimiz de yaza kadar biraz büyüyecek :))
Ay evet inşallah tam sevilecek zamanları yaz ayına denk gelicek. Bizde bunalmadan hamilelik geçiricez inşallah hayırlısıyla :)

X