2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Kızlar selam migreni olanınız var mı? Nasıl duruyorsunuz ne yapıyorsunuz ??
Allah kolaylık versin canım. Migreni olanlar genellikte karanlıkta sıkıca başını bağlayıp uyuyorlar ilaçta almak istemiyorsan bri de benim bi arkadaşım bitkisel bişi deniyordu bakim faydası olduysa yazayım brn ona sorup yarın.

Mrhb arkadaslar yazmasamda takip ediyorum sizi.gecen carsamba kan verdim 593 cikmisti.tekrar bakmadim.pazrtesi saglik ocagina gidip 2. Kez kan vercem.alttan muayene olmak istemedigm icin kalp ve kese icin 2 hafta daha beklemeyi dusunuyorum.sizce sknti olur mu

Canım kan değerin artmışsa ve başka bir sıkıntı hissetmezsen bekleyebilirsin tabii ki:) takdir ederim :)

Canım kese görünecek sonra bebiş görünecek mi diye bekliceksin, sonra kalp atışı :)
Çok doğal canım stres yapman ama beklemekten başka çaren de yok. Bekle 6 eylülde su iç git :) tuvalete sıkışık ol yani. Bakalım nolcak. O zaman daha net olur.[/QUOTE]
İnş canm deneyim su içip gitmeyi sgl

Artış normal ve kanamanda olmadığı sürece ne kadar geç gidersen o kadar iyi canm yoksa stres oluyor insan keseydi bebekti kalp atışıydı gerçi ben bekledimde ne oldu geç döllenme olduğunı düşünüyor dr keseyi yine göremedik 7haftalığım

Bu arada acaba adetin kaç gün geçmişti kan verdiğinde

Normal cnm bağlar bebeği koruyor bebek büyüdüğü için bağlar geriliyor ağrıya neden oluyor

Kan sonucundan sonra bence gidin alttan değil karından bakar ve gebelik oluşumuyla ilgili bilgi alırsınız tam gormesenizde herşey yolunda olduğunu gormus olursunuz

Canım yeni oluşuyor olabilir sat benimde 13 temmuzdu aynı gün gitmişiz 6+4te bende bebişi göremedim mesela keseyi gördüm ama. Bazıları geç görebiliyormuş hiç sıkıntı etme yine bende kalp atışı görmeye 6 Eylül’de gitçem :) inşallah ikimizde kalp atışıyla birlikte bebişi görürüz Hiç tedirgin olma değer artışı normal gibi haftaya kadar daha da artar inşallah

İnş canım bizim kese yoktu ama inş sıkıntısız hayırlısıyla oluşur

Kızımda degerim 7bindi doktor keseyi görememişti ertesi gün başka doktora gittim görmüştü canım bide mesanenin biraz dolu olması lazım daha net görünüyor biraz su içip baktır gene derim hemen yarın

Lusi canım artık bilgileri gireyim
Konya
Yaş 33
2. Gebelik doğunca 22 ay olacak araları şimdi 14 aylık oğlum
Başkent hastanesi
Tahmini doğum tarihi 2 nisan
Temmuz annelerinde de birlikteymişiz, şimdi gene birlikteyiz Her şey yolunda gidiyordur umarım. Yoksa sizin de mi sürpriz gebelikti

Kızlar selam migreni olanınız var mı? Nasıl duruyorsunuz ne yapıyorsunuz ??
Ben de migrenliyim malesef. Biberiye yapı lavanta yağı ile masaj yapıp tülbentle kafayı bandana gibi sıkıca bağlayıp parol içiyordum ben öncekinde. Bunda daha gerekmedi çok şükür.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…