2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Bugun kontrole gittim kizlar 9+2 gorunuyor cok sukur hersey yolunda hareket başlamış bile dedi dr muz rabbim hepimize sağlıklı bir gebelik ve sağlıklı hayırlı bir evlat nasip etsin insallah
Ayy çok güzel bi haber darısı bize olsun inşallah :dua: haftaya 8+4 olunca bende gidicem acaba bizde görebilirmiyiz hareketlendiğini :KK37:

Tam Dışarı çıkayım dedim. Tuvalete gittim peçeteye kahverengi leke geldi. Korktum uzandım . Bu hafta çok yoruldum işyerinde özellikle Çarşamba ve bugün. Hatta dün tatildi gittim çalıştım. Sanırım o yüzden oldu. Biraz dinleneyim çıkmayım Dışarı :KK43:

Dinlen canım ayakta kalmaktan olmuştur. Kahverengi ve acık pembe kanamadan korkmamak gerekir diye biliyorum. İçini ferah tut.

Canim gecmis olsun oncelikle, rabbim bebisine uzun omurlee versin.

Bu cok dogal canim. Benim de normalde sat a gore 7 haftalik olmam lazim ama 6+4 henuz. 5 haftalikken kese gorundu. 6+2 de bebis gorundu kalp atisini duyduk. Endise etme. Ztn once kese gorunur bir hafta on gun sonra bebis ve kalp atisi icin cagirirlar. Gayet dogal surec. Kademe kademe ilerliyor gebelik.
Allah saglikla kucagina almayi nasip etsin.
Cok tesekkur ederim bir suru yazi okudum bununla ilgili ama hep olumsuz seyler goruyorum moralim bozuldu acikcasi..umarm bende gorurum kalbini senin gibi Allah saglikla nasip etsn
canım bende de bayram öncesi doktor keseyi gördü ama bebeği göremedi. benim tam tarih belli değildi, kürtaj sonrası adet olmadan gebe kaldığım için tam tarihi bilemedik. doktor da korkuttu beni tahmini 7 haftalık demişti, bayramdan sonra tekrar bakalım dedi. bayramım da günler de zehir oldu. her gün acaba boş gebelik mi diye diye geçirdim. salı günü gittim muayeneye daha yeni 7 hafta 1 günlükmüş. çok şükür keseyi de bebeği de gördük. biraz sakin olmaya çalış, inşallah güzel haberler alırsın. daha önce düşük ve boş gebelik yaşayınca insan sakin olamıyor ama bu kaygı sa seni ve bebeği etkiliyor.
Dogru diosn canim.Benimde 1 hafta geriden gelince baya endiseleniyorum.Allah bilir tabi sonunu ama insan dusunmeden edemiyor kendinde belirtiler ariyor.Bakalim hayirlisi olsun insallah bende duyabilirim.

Tam Dışarı çıkayım dedim. Tuvalete gittim peçeteye kahverengi leke geldi. Korktum uzandım . Bu hafta çok yoruldum işyerinde özellikle Çarşamba ve bugün. Hatta dün tatildi gittim çalıştım. Sanırım o yüzden oldu. Biraz dinleneyim çıkmayım Dışarı :KK43:
Çok yorma kendini cnm ondan olmuştur dikkat et lütfen

Bende alttan muayene olmaktan tedirginim zararı olmaz diye düşünüyorum ama olmasa daha iyi olur
Gebeligim 1 hafta önden gidiyor 6 hafta 6 günlük keseyi görmeye gittik ve 8+ olduğunda kalp atisi icin gideceğim ve duymazsak alttan bakarız dedi ama o haftada dduyulu diye düşünüyorum alttan muayene istemeyecegim
İnşallah duyarsınız tabii ki sizin tercihiniz bir şey diyemem bende sürekli istemem ama kalp atışlarını netleştirmem gerekiyordu ama hep yazdım keseyle o cihazın birbirine değmesi mümkün değil o cihaz çok daha net görüntülüyor.

Ayy çok güzel bi haber darısı bize olsun inşallah :dua: haftaya 8+4 olunca bende gidicem acaba bizde görebilirmiyiz hareketlendiğini :KK37:
Bilmiorumki canim yaa benimki erken dollenne olduğu için haftası 1 hafta buyuk cıktı ınsallah görürsünüz acelen yoksa 9. Haftayi bitirip git derim

Cok tesekkur ederim bir suru yazi okudum bununla ilgili ama hep olumsuz seyler goruyorum moralim bozuldu acikcasi..umarm bende gorurum kalbini senin gibi Allah saglikla nasip etsn

Dogru diosn canim.Benimde 1 hafta geriden gelince baya endiseleniyorum.Allah bilir tabi sonunu ama insan dusunmeden edemiyor kendinde belirtiler ariyor.Bakalim hayirlisi olsun insallah bende duyabilirim.
Canım inan herkes önce kese görüyor sonra bebiş sonra kalp atışı oluyor.. biraz sabırlıysan bebiş ve kalp atışı aynı güne denk gelebiliyor.. bir hafta geri bir hafta ileri bunlar hiç önemli değil. Sat lar aynı gün olur ama döllenme geç olursa bebiş napsın :) sen ona inan annesi.. güzel olacak her şey :KK200::anne:

Bugun kontrole gittim kizlar 9+2 gorunuyor cok sukur hersey yolunda hareket başlamış bile dedi dr muz rabbim hepimize sağlıklı bir gebelik ve sağlıklı hayırlı bir evlat nasip etsin insallah
Ayy ne güzel bir haber maşallah kuzucuğa:nazar:
Darısı başımıza inşallahh:KK200::anne:
dinlen kuzucum o yüzden olmuş olabilir :KK200:
geçer endişelenme..

İlk gebeliğimde bende senin gibiydim. İlk çocuğum erkek oldu. Ondan öyle dedim.
Hayırlı, sağlıklı olsunda canım benim:KK200:
Hadi ya :) kimiside ye ekşiyi doğur ayşeyi diyo :KK49:
Aynen canım hayırlı sağlıklı gelsin bebişler cinsiyet hiiç önemli değil :emir_bebek::KK200:

Bilmiorumki canim yaa benimki erken dollenne olduğu için haftası 1 hafta buyuk cıktı ınsallah görürsünüz acelen yoksa 9. Haftayi bitirip git derim
Bana kalsa bende 9 veya 10.hafta gitmeyi düşünüyodum ama o güne ilaç yazdırmam gerek canım

Dinlen canım ayakta kalmaktan olmuştur. Kahverengi ve acık pembe kanamadan korkmamak gerekir diye biliyorum. İçini ferah tut.

Çok yorma kendini cnm ondan olmuştur dikkat et lütfen

Ayy ne güzel bir haber maşallah kuzucuğa:nazar:
Darısı başımıza inşallahh:KK200::anne:

dinlen kuzucum o yüzden olmuş olabilir :KK200:
geçer endişelenme..
Bu hafta çok yoruldum gerçekten. Hatta son üç aydır anam ağlıyor :bicak: neyse bugün sondu sanırım. Bir hafta da izin aldım zaten. Az evel mecbur çıktım Dışarı çok yürümedim ama eşim arabayla götürdü. Yiğenime okul forması ayakkabı falan almam lazımdı. Başka müsait günümüz yoktu. Ama çanta gibi kırtasiye alışverişini yapamadık. Onları yarın halletmek üzere bırakıp eve geldik. Gene az bi leke vardı. Anneme desem buraları bilmez alamaz. Annesine versem parayı alışveriş yapması için. Çocuğa değil kendine harcar parayı. Amannn ne yapacam bilemedim.

İyi akşamlar arkadaşlar bayadır yazamadm takip edemedm sat13tem bugün 7haftalık olmamız gerekir geçen salı dr gittim daha kese bile oluşmamış dedi 6+4deydik geç döllenme olabilir dedi kan fln verdim tekrar 8000küsür çıkmış değer bu değere kese görünmesi gerekti acaba dış gebelik mi tekrar randevu 6eylülde o zaman bekleyelim kese oluşumuna bakalım dedi çok tedirginim geç döllenme olan varmı aranızda adet2günü test yaptım çift çizgiydi ertesi gün kan verdm 202çıktı geç döllenme olsa idrarda hemen çıkmaz deniyor yorum yapabilir misiniz bilen anlayan başka dr gitmeye korkuyrm çıkmassa kese diye biraz daha zaman geçsin diyorum

Bu hafta çok yoruldum gerçekten. Hatta son üç aydır anam ağlıyor :bicak: neyse bugün sondu sanırım. Bir hafta da izin aldım zaten. Az evel mecbur çıktım Dışarı çok yürümedim ama eşim arabayla götürdü. Yiğenime okul forması ayakkabı falan almam lazımdı. Başka müsait günümüz yoktu. Ama çanta gibi kırtasiye alışverişini yapamadık. Onları yarın halletmek üzere bırakıp eve geldik. Gene az bi leke vardı. Anneme desem buraları bilmez alamaz. Annesine versem parayı alışveriş yapması için. Çocuğa değil kendine harcar parayı. Amannn ne yapacam bilemedim.
Oyy fedakar teyze seni:) ya da hala :))
Bir şeycik olmaz canım merak etme.. kahverengi pembe lekelenmeler ciddi olmuyor genelde. Hatta bazı kırmızı kanamalardan bile sorun çıkmayabiliyormuş ki hatta benden pıhtı geldiği halde çok şükür çocuk iyiydi. Olumlu düşün canım.
İyi akşamlar arkadaşlar bayadır yazamadm takip edemedm sat13tem bugün 7haftalık olmamız gerekir geçen salı dr gittim daha kese bile oluşmamış dedi 6+4deydik geç döllenme olabilir dedi kan fln verdim tekrar 8000küsür çıkmış değer bu değere kese görünmesi gerekti acaba dış gebelik mi tekrar randevu 6eylülde o zaman bekleyelim kese oluşumuna bakalım dedi çok tedirginim geç döllenme olan varmı aranızda adet2günü test yaptım çift çizgiydi ertesi gün kan verdm 202çıktı geç döllenme olsa idrarda hemen çıkmaz deniyor yorum yapabilir misiniz bilen anlayan başka dr gitmeye korkuyrm çıkmassa kese diye biraz daha zaman geçsin diyorum
canım bgn 8 binlerdeyse 6 eylüle baya ilerler o. Görünür Allahın izniyle. Geç döllenme hakkında çok bilgim yok ama dediğin gibi değer önemli. Normal şartlarda 8binlerde görünür. Ama cihazdan da fark edebiliyor. Bazı devlet hastanelerinde ki ya da küçük hastanelerde ki cihazlar çok eski. Vajinal mi baktı yoksa karından mı doktor?

canım bgn 8 binlerdeyse 6 eylüle baya ilerler o. Görünür Allahın izniyle. Geç döllenme hakkında çok bilgim yok ama dediğin gibi değer önemli. Normal şartlarda 8binlerde görünür. Ama cihazdan da fark edebiliyor. Bazı devlet hastanelerinde ki ya da küçük hastanelerde ki cihazlar çok eski. Vajinal mi baktı yoksa karından mı doktor?[/QUOTE]
Özele gittim canm ultrason son teknoloji eski cihaz değildi dr da alanında çok iyiymiş yorumlarına bakıp gittim erken gitmeyim kalp atışını fln duyayım bide bayram girdi ztn 6+4oldu sıkıntı olmaz dedim kese bile oluşmamış dedi incecik bi çizgi gördü galiba kese yeni oluşuyor dedi biraz bekleyelim dedi içim içimi yiyor bi yandan da alttan bakmadı karından baktı

canım bgn 8 binlerdeyse 6 eylüle baya ilerler o. Görünür Allahın izniyle. Geç döllenme hakkında çok bilgim yok ama dediğin gibi değer önemli. Normal şartlarda 8binlerde görünür. Ama cihazdan da fark edebiliyor. Bazı devlet hastanelerinde ki ya da küçük hastanelerde ki cihazlar çok eski. Vajinal mi baktı yoksa karından mı doktor?
Özele gittim canm ultrason son teknoloji eski cihaz değildi dr da alanında çok iyiymiş yorumlarına bakıp gittim erken gitmeyim kalp atışını fln duyayım bide bayram girdi ztn 6+4oldu sıkıntı olmaz dedim kese bile oluşmamış dedi incecik bi çizgi gördü galiba kese yeni oluşuyor dedi biraz bekleyelim dedi içim içimi yiyor bi yandan da alttan bakmadı karından baktı[/QUOTE]
Canım kese görünecek sonra bebiş görünecek mi diye bekliceksin, sonra kalp atışı :)
Çok doğal canım stres yapman ama beklemekten başka çaren de yok. Bekle 6 eylülde su iç git :) tuvalete sıkışık ol yani. Bakalım nolcak. O zaman daha net olur.

X